10 Najbardziej Utalentowanych Zwierząt Na Świecie!

10 Najbardziej Utalentowanych Zwierząt Na Świecie!

Zwierzęta potrafią zaskoczyć ludzi – to wiemy nie od dziś... Ale okazuje się, że na świecie żyje wiele zwierząt bardziej utalentowanych, niż niejeden człowiek! Zobaczcie, w jakich dziedzinach zwierzęta nas zawstydzają i czego możemy się od nich uczyć!

Daria Łaptosz
28.05.2019, 00:30

1. Otto

Otto to buldog z Peru oraz.. zapalony deskorolkarz! Od 2015 r., jest oficjalnie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Co zrobił, by się tam znaleźć? Przejechał przez najdłuższy tunel z ludzkich nóg, na deskorolce oczywiście! Aż 30 osób ustawiło się w tunelu, a Otto z gracją i nieukrywaną radością wykonał zadanie – to jest prawdziwy talent!

2. Einstein

Einstein to papuga szara, inaczej Żako, która jest atrakcją zoo w Knoxville w stanie Tennessee. Einstein, jak przystało na jego imię, nie jest jedynie utalentowany, jest geniuszem! Zna ponad 300 słów, moduluje głosem, potrafi naśladować odgłosy wielu zwierząt! Pokazy, jakie daje ta papuga, przyciągają mnóstwo ludzi i biją rekordy popularności na YouTube – wcale nas to nie dziwi!

3. Pigcasso

Pigcasso to jedyna na świecie świnia, która maluje obrazy! Podobieństwo jej pseudonimu do Pabla Picassa nie jest przypadkowe – bowiem łączy ich zamiłowanie do abstrakcjonizmu. Pigcasso może w spokoju oddawać się swojemu talentowi, ponieważ nie musi martwić się już o życie! Świnia została uratowana przed trafieniem do rzeźni i obecnie przebywa w sanktuarium dla odratowanych zwierząt.

4. Buddy Mercury

Buddy Mercury jest internetową sensacją! Wszystko za sprawą jego ogromnego talentu i tym samym miłości do... muzyki! Buddy gra na pianinie oraz śpiewa – niedawno wydał swoją pierwszą płytę! Oczywiście nie każdemu jego twórczość przypadnie do gustu, ale za występami tego pieska kryje się coś więcej... Buddy został adoptowany ze schroniska i teraz jego nowi właściciele chcą pomagać kolejnym porzuconym psom, zbierając pieniądze ze sprzedaży płyty!

5. Melanie

Szop o imieniu Melanie podbija internet! Filmiki z jego udziałem mają wiele milionów wyświetleń! Wszystko za sprawą jego niezwykłego talentu. Bowiem ten szop potrafi... jeździć na rowerze i hulajnodze! Co, więcej, świetnie mu to wychodzi i wyraźnie to jego pasja! Tylko pogratulować – bo jak wiemy, sport to zdrowie.

6. Taawi

Królik Taawi wraz ze swoją właścicielką mieszkają w Finlandii. To tam musieli pojechać eksperci, aby zobaczyć talent Taawiego i dać mu wpis do Księgi Rekordów Guinnessa. A w czym królik jest tak wybitny? W robieniu najróżniejszych tricków na czas! W ciągu zaledwie minuty wykonał aż 20 różnych sztuczek – musicie to zobaczyć!

7. Jokgu

Kura-artystka wystąpiła w amerykańskiej edycji „Mam Talent" i zachwyciła jurorów swoim talentem! Jokgu, bo tak nazywa się niezwykła kura, potrafi... grać na pianinie! W show zaprezentowała hymn USA i od tego zaczęła się jej kariera. Teraz ludzie uwielbiają oglądać filmiki, na których Jokgu gra kolejne utwory!

8. Suda

Okazuje się, że niezwykle utalentowanymi artystycznie zwierzętami są... słonie! Bowiem jest na świecie kilka słoni, które potrafią przepięknie malować (naprawdę, wielu dorosłych ludzi nie potrafiłoby malować tak ładnie)! Jednym z takich słoni jest 8-letnia Suda, która zamieszkuje park dla słoni Mae Taeng w Tajlandii. Jej obrazy są nawet robione na zamówienie, z dedykacjami pisanymi... trąbą oczywiście!

9. Abbie

Abbie jest psem rasy Kelpie, czyli australijskim psem pasterskim. Niedawno Abbie ustaliła najdłuższy dystans surfowania wśród psów! Zdołała przepłynąć na desce aż 107,2 m... i to na oceanie! Dzięki temu została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Oczywiście właściciel Abbie jest z niej bardzo dumny. Jak mówi, ma nadzieję, że więcej ludzi odważy się uprawiać sporty razem ze swoimi czworonogami – dla nich to też ogromna frajda!

10. Kot...

Na koniec kot, który da radę postawić na równe nogi wszystkich domowników - niech tylko ktoś spróbuje zamknąć przed nim jakieś drzwi! Bowiem ten z pozoru słodki koteczek, potrafi kopać w drzwi jak zawodowiec! Może ćwiczył kiedyś taekwondo, tego nie wiemy, ale kopanie opanował do perfekcji... Jednak współczujemy właścicielom tak „utalentowanego" kota!

Który talent jest najbardziej zaskakujący?