10 najprzystojniejszych wytatuowanych modeli!

10 najprzystojniejszych wytatuowanych modeli!

Obecnie tatuaże stają się coraz popularniejsze na całym świecie – ludzie przestają przypisywać im negatywne skojarzenia i traktują je jak prawdziwą sztukę. Nie dziwi więc również fakt, że branża modowa coraz chętniej sięga po mocno wytatuowanych modeli. Stają się oni prawdziwymi gwiazdami – dziś pokażemy najprzystojniejszych z pośród nich!

Daria Łaptosz
18.05.2019, 23:45

1. Miles Langford

Ten londyński model zaskakuje swoim wyglądem! Często występuje w sesjach, ubrany w eleganckie garnitury i płaszcze – pewnie ze względu na swoją klasyczną, męską urodę. Jednak do klasycznej elegancji temu modelowi daleko, za sprawą wielu tatuaży. Zdobią one prawie całe jego ciało i twarz!

Dodatkowo, Miles Langford postanowił wykorzystać popularność, jaką przyniosły mu tatuaże i swoją pasję do zdobienia skóry zamienił w biznes! Jest właścicielem popularnego studia tatuażu w Londynie!

2. Simon Kotyk

Można śmiało powiedzieć, że Simon Kotyk to nasz sąsiad – bowiem pochodzi z Czech! Mimo światowej kariery w modelingu, nadal mieszka w Pradze. Od 2010 r., jest zawodowym modelem, a tym, co wyróżnia go na tle konkurencji, są tatuaże i piercing.

Simon ma specyficzne, niekolorowe tatuaże oraz charakterystyczną czarną kreskę od ust do końca brody. Jeśli dodamy do tego kolczyki wokół ust i oryginalną urodę Czecha – mamy wizerunek „niegrzecznego chłopaka” i gwarantowany sukces. Prywatnie jednak, Simon jest bardzo ciepłym człowiekiem i od kilku miesięcy odnajduje się po raz pierwszy w roli ojca!

3. Daniel Bamdad

Daniel Bamdad ma obecnie 29 lat i jest znanym niemieckim modelem. Jest znany nie tylko w Niemczech, a to dzięki licznym tatuażom, które zakrywają sporą część jego ciała. Co ciekawe, Daniel zdecydował się pokryć tuszem tors, całe ręce, dłonie, a nawet twarz, ale... nie zamierza mieć ani jednego tatuażu na brzuchu! Możliwe, że nie chce odciągać uwagi od idealnie wyrzeźbionych mięśni – słuszna decyzja!

Model zgromadził na swoim Instagramie sporą widownie. Ponad 110 tys. osób, które chcą nieustannie go podziwiać – a trzeba przyznać, że jest CO podziwiać!

4. Jimmy Quaintance

Jimmy Quaintance ma naprawdę wiele talentów. W ciągu swojego 30-letniego życia zdążył zrobić karierę jako muzyk (frontman w zespole „Former Lovers"), ale również jako tatuażysta i... profesjonalny deskorolkarz!

Oczywiście, Jimmy jest też wziętym modelem, ale zadebiutował w branży dopiero w 2011 roku. W modelingu wyróżniają go liczne tatuaże, ale jego uroda jest na tyle klasyczna, że często jest zatrudniany do bardzo eleganckich sesji. Po prostu – model uniwersalny!

5. Billy Huxley

W tym zestawieniu Billy Huxley jest jedyną w swoim rodzaju gwiazdą! Na Instagramie obserwuje go ponad 362 tys. osób, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wytatuowanych na świecie! Ma bardzo unikalny styl – jak sam mówi, łączy rock i oldschool, ma mnóstwo tatuaży, długie włosy i brodę, poza tym uwielbia jeździć na motorze.

Ten londyński model stał się już ikoną, a nawet promuje kolejne wytatuowane gwiazdy modelingu. Tak było w przypadku Daniela Bamdada, którego kariera nabrała rozpędu, gdy wstawił na Instagrama zdjęcia z Billym.

6. Bradley Soileau

Bradley Soileau to amerykański model, ma 33 lata. Spełnia się nie tylko w modelingu, jest również DJ-em, producentem muzycznym oraz projektantem mody. Jest znany głównie za sprawą swoich licznych tatuaży na całym ciele, a nawet na twarzy.

Na jego czole widnieje napis „War inside my head" (wojna w mojej głowie), co odnosi się do piosenki zespołu "Suicidal Tendencies", o tym samym tytule. Bradley wystąpił w aż 3 teledyskach Lany Del Rey, dzięki licznym tatuażom często występuje w alternatywnych i rockowych projektach.

7. Vin Los

On za wszelką cenę chciał zrobić karierę! I zdecydowanie mu się to udało, choć czy ta cena nie była zbyt wysoka – to oceńcie sami. Bowiem 29-letni dziś Vin Los zdecydował się wytatuować sobie, oprócz ciała, także całą twarz. Dodatkowo, te tatuaże to po prostu napisy, np. „fame" (sława), czy „scream my name" (krzycz moje imię). Pytanie tylko, dlaczego ten młody model to zrobił?!

Odpowiedź jest prosta – jego życiowym celem było stać się sławnym! Jak sam twierdzi, chce być reprezentantem współczesnej popkultury. Wygląda na to, że Vin Los osiągnął swój cel – dziś jest znanym modelem i celebrytom... ale czy nie będzie żałował tych tatuaży za kilkanaście lat, to otwarte pytanie.

8. Leebo Freeman

Leebo Freeman to taki człowiek-orkiestra, robi wszystko i wszędzie go pełno. Ale to właśnie dzięki swojej charyzmie zrobił karierę w modelingu. Choć trzeba przyznać, że charyzmę tego 30-letniego Amerykanina znacznie podbijają tatuaże. Może nie jest ich zbyt dużo, ale są kolorowe i zwracają uwagę – dokładnie tak, jak Leebo!

Oprócz branży modowej, 30-latek błyszczy także jako DJ i aktor. Jedynie ostatnio nieco zwolnił tempo, ponieważ niedawno na świat przyszła jego pierwsza córeczka – gratulujemy!

9. Stephen James

Stephen James jest 28-letnim brytyjskim modelem. Jego oszałamiająca kariera w modelingu rozpoczęła się w 2012 roku. Jest rozpoznawalny dzięki licznym tatuażom, kolczykom oraz umięśnionej, męskiej sylwetce. Przed debiutem w branży modowej, Stephen był... profesjonalnym piłkarzem! Lata spędzone na treningach na pewno pomogły mu w wypracowaniu tak idealnych mięśni.

Obecnie Stephen mieszka w Londynie, pracuje dla największych domów mody i ma rekordowe 2,3 mln obserwatorów na Instagramie!/ Co jednak ciekawe, model jest również właścicielem studia tatuażu... w Barcelonie!

10. Adam Pu

Adam Pu to z pewnością model mający bardzo oryginalną, zapadającą w pamięć urodę. To głównie zasługa jego mieszanych, chińskich i kambodżańskich korzeni. Lecz dopełnieniem jego ciekawego wizerunku są piękne, kolorowe i cieniowane tatuaże. Na wielu z nich można dostrzec motywy orientalne, co dowodzi, że Adam jest silnie związany z azjatycką kulturą.

Model nie boi się żadnych sesji – brał udział nawet w kampanii dla kosmetycznej marki Anastasia Beverly Hills. Dodatkowo, dzięki tatuażom, Adam zgromadził na Instagramie już ponad 328 tys. obserwatorów!

Podobają się Wam mocno wytatuowani modele?