10 Nietypowych Pomysłów Na Wieczór Kawalerski!

10 Nietypowych Pomysłów Na Wieczór Kawalerski!

Czy wieczór kawalerski zawsze musi wyglądać jak w filmach KacVegas, z morzem procentów, tancerkami i... lukami w pamięci następnego ranka? Niekoniecznie! Zwłaszcza, jeśli setna impreza w życiu z mega kacem przestaje być już atrakcyjną wizją. Sezon ślubny się rozpoczyna, dlatego warto sprawdzić, jak zaplanować ciekawy i naprawdę niezapomniany wieczór kawalerski!

Daria Łaptosz
24.05.2019, 22:25

1. Cel – pal!

© bumper ball

Jeśli razem ze znajomymi lubicie wybuchowe imprezy – wpadnijcie w wieczór kawalerski na strzelnicę! Firmy oferują przeróżne atrakcje, można sprawdzić się w strzelaniu do tarczy lub ruchomego celu. Również wybór broni jest całkiem spory – od tradycyjnej wiatrówki, broni krótkiej, aż po... karabiny maszynowe! Być może ktoś podczas tej zabawy odkryje swój nowy talent?

2. Gry zespołowe

© organizacja imprez blog

Wszyscy, którzy lubią ze swoimi kuplami spędzać czas aktywnie, ale i kochają rywalizację – mają świetną opcję na wieczór kawalerski. Coraz popularniejsze są zorganizowane gry zespołowe, takie jak paintball, laser paintball, czy gry taktyczne z ASG. To z jednej strony fajna zabawa, ale i duży zastrzyk adrenaliny oraz chęć zwycięstwa! Po wieczorze kawalerskim ubarwionym taką grą na pewno będzie co wspominać... np. siniaki po dostaniu strzału!

3. Skok... adrenaliny!

© YouTube

Stresujesz się nadchodzącym wielkimi krokami ślubem? Najlepiej rozładować rosnące napięcie w iście brawurowy sposób! Co wolisz – skok na bungee, czy skok ze spadochronem? Podczas wieczoru kawalerskiego warto spełnić któreś ze swoich marzeń. A jeśli bardzo się boisz, zawsze możesz skoczyć w tandemie – ze swoim najlepszym kumplem!

4. Walka o przetrwanie

© noble concierge

Dla tych, których kręcą survivale i uwielbiają oglądać Beara Gryllsa, też mamy propozycję! Wiele firm organizuje w ramach wieczoru kawalerskiego prawdziwą lekcję przetrwania z wykwalifikowanym instruktorem – i to przez cały weekend! Jest też opcja dla ekipy, która bardziej lubi militarne klimaty – to również survival, ale połączony z elementami kamuflażu i gry na orientację. Takiej imprezy na pewno nie zapomnicie do końca życia!

5. Czterej pancerni i... przyszły pan młody!

© aquariusspa.pl

Nadal będąc w klimatach militarnych, oto kolejna propozycja, tym razem dla miłośników ciężkiej jazdy. Chodzi o przejazd czołgiem lub transporterem opancerzonym! Przyznajcie, że to marzenie większości małych chłopców, z którego duża część po prostu nie wyrasta. Ale podczas wieczoru kawalerskiego po raz ostatni znowu można poczuć się tym małym chłopcem ;)

6. Wehikuł czasu

© Katarzyna Photoflower - Fotograf Toruń

Dla tych, których serce zatrzymało się w poprzedniej epoce, również mamy coś specjalnego. Wystarczy na swój wieczór kawalerski zamówić tzw. „PRL party"! Przewodnik ubrany w strój z lat. 70., zaprosi kawalera i jego ekipę do oryginalnego Trabanta lub kultowego „Ogórka" i... razem wyruszycie w podróż w czasie! Oczywiście nie można zapomnieć o niezbędniku każdej PRL-owskiej imprezy – śledziku, galarecie i wódeczce! Gdzie się podziały tamte prywatki...

7. Parostatkiem piękny rejs...

© thaiboatparty.com

Jeśli ktoś woli klimaty wodne – na to też znaleźliśmy sposób! Wiele firm oferuje najróżniejsze rejsy, w ramach urozmaicenia wieczoru kawalerskiego. Impreza na jachcie, rejs statkiem lub szalony przejazd motorówką? Nie ma sprawy, wszystko da się załatwić! Dodatkowo, na statku, czy jachcie, czas mogą umilić piękne tancerki oraz pokaz barmański! Przy tej opcji poczujecie się, jak rosyjscy oligarchowie!

8. Dla wiernych kibiców

© gmoodsball.pl

Razem z ekipą jesteście najzagorzalszymi kibicami piłki nożnej? Świetnie, w takim razie na wieczór kawalerski polecamy wcielić się w ulubionego piłkarza. Z tym, że ten mecz na pewno nie będzie przewidywalny, bowiem chodzi tu o... bubble football! Wszyscy zawodnicy zostaną wciśnięci do ogromnych, dmuchanych piłek i... poza tą nowością, po prostu rozegracie normalny mecz. Sfaulowanie wszystkich kolegów w dmuchanych piłkach z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem!

9. Szczyt marzeń

© Portal Tatrzański

Jesteście miłośnikami gór i pieszych wycieczek? A może lubicie pokonywać własne ograniczenia? Dla Was, idealną propozycją na bardzo nietypowy wieczór kawalerski będzie... zorganizowana wyprawa w góry z profesjonalnym przewodnikiem! Ty i Twoi kompani do wszelkiego rodzaju przygód zostaną przeszkoleni i wyruszą, aby zdobyć szczyt! Takich ofert jest na rynku sporo i dotyczą różnych szczytów, jednym z najtrudniejszych jest Gerlach. Ktoś chętny na takie wyzwanie?

10. Nienaganna ekipa

© thesuitebarbershop.com

Ostatni pomysł na niezwykły wieczór kawalerski przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią o siebie zadbać. Eleganccy „drwale" i pedantyczni „brodacze" mają możliwość zabrać swoich równie stylowych kumpli na nocną wizytę u barbera! Idealna fryzura, wymodelowana broda i dobre whisky – tak wygląda kawalerski z szykiem i klasą!

Który pomysł na wieczór kawalerski uważacie za najciekawszy?