13-latka zaszła w ciążę z 10-LETNIM przyjacielem. Nastolatka zamierza urodzić i wychować swoje dziecko.

13-latka zaszła w ciążę z 10-LETNIM przyjacielem. Nastolatka zamierza urodzić i wychować swoje dziecko.

Policja bada sprawę 13-letniej dziewczynki, która jest w siódmym tygodniu ciąży. Kiedy okazało się, że uczennica siódmej klasy spodziewa się dziecka, nastolatka wskazała swojego przyjaciela - 10-latka z czwartej klasy jako ojca.

Kamila Mrozek
21.01.2020, 12:45

Rodzice zapewniają, że pomogą dziewczynce, ale pochodzi ona z bardzo biednej rodziny, która nie ma dobrej opinii wśród opinii pracowników społecznych. Poza tym wątpliwe wydaje się, że ojcem dziecka jest faktycznie młodszy kolega 13-latki.

13-letnia uczennica i jej 10-letni przyjaciel uczęszczają do szkół na terytorium Kraju Krasnojarskiego w Rosji. Śledczy podejrzewają, że dziewczynka współżyła z kilkoma mężczyznami, mają też wątpliwości, czy ojcem dziecka jest faktycznie 10-latek.

O sprawie poinformowała kilka dni temu stacja "TVK Krasnojarsk". Media zwracają uwagę, że 13-latka od dłuższego czasu sprawiała w szkole problemy - omijała wiele lekcji i dokuczała kolegom.

© Facebook/ТВК Красноярск

Przyszłe losy nastolatki i jej dziecka utrudnia fakt, że jej matka jest śmiertelnie chora na raka, a co więcej ma na wychowaniu jeszcze jej młodszych braci w wieku 5 i 3 lat.

© m.vk.com

Podobno nastolatkowie, którzy niebawem zostaną rodzicami, przyjaźnili się ze sobą od dłuższego czasu.

© m.vk.com

Dziewczynka na profilach społecznościowych twierdzi, że kocha 10-letniego przyjaciela, ozdabia zdjęcia z nim serduszkami i w statusie ich związku zaznaczyła, że "są małżeństwem".

© m.vk.com

Poproszony o opinię w sprawie pediatra Nikołaj Skorobatow stwierdził, że teoretycznie 10-letni chłopiec mógł już osiągnąć dojrzałość płciową, choć ta występuje zwykle między 12-13 rokiem życia. Lekarz podejrzewa jednak, że 13-latka została wykorzystana seksualnie i dlatego "wrobiła" swojego młodszego przyjaciela.

© m.vk.com

Lekarze po dokonaniu szczegółowych badań stwierdzili, że ciąża 13-latki nie jest zagrożona i zrobią wszystko, by nie stwarzała niebezpieczeństwa dla tak młodej matki.

© m.vk.com

Co sądzicie o szokującej sprawie ciężarnej 13-latki z Kraju Krasnojarskiego? Czy faktycznie ojcem jej dziecka jest 10-letni chłopiec?