15 najdziwniejszych gadżetów z Telezakupów Mango!

15 najdziwniejszych gadżetów z Telezakupów Mango!

W internecie roi się od najróżniejszych gadżetów! Niektóre są przydatne, inne po prostu ładne. Cześć okazuje się bublem, a reszta należy do kategorii „dziwne". Dzisiaj pokażemy właśnie te ostatnie! Jedną z największych kopalni gadżetów w Polsce są Telezakupy Mango, dlatego sprawdzimy, co najdziwniejszego możemy tam kupić... i przede wszystkim, po co?!

Daria Łaptosz
23.05.2019, 00:57

1. Przyrząd do zakładania skarpet i rajstop

© mango.pl

Dotarłeś na koniec internetów wiele razy, więc myślisz sobie – nic mnie już nie zdziwi! A jednak, Telezakupy Mango nie śpią! Można nabyć tam taki oto sprzęt – przyrząd do zakładania skarpet i rajstop! Tak, jest na świecie człowiek, który coś takiego wymyślił. Co więcej! Są na świecie ludzie, którzy to kupują! Jednak istnieją rzeczy, które nadal potrafią zadziwić, prawda?

2. Magiczna taca do farb

© mango.pl

Uwaga, tu będzie się dziać magia! Tak, ponieważ jest to magiczna taca do farb – jej magiczność potwierdza sam producent! A na czym te czary polegają? Otóż można nalać na tacę dowolną farbę, a potem... miotać tacą ile sił w rękach i nic nie skapnie! Ani kropelka! Testowanie takiego gadżetu to musi być niezła zabawa ;)

3. Nakłuwacz do jajek

© mango.pl

Wygląda to jak jakaś dizajnerska popelniczka lub dziwna zabawka dla dzieci. Tymczasem w tym niepozornym urządzeniu ma się kryć tajemnica idealnie ugotowanych jajek! Bo kto nie chciałby mieć pewności, że podczas gotowania jajko nie pęknie? Sprawa okazuje się banalna – wydajemy 9 zł na dziwny gadżet, który okazuje się być nakłuwaczem do jajek – i voilà!

4. Aparat LED łagodzący alergie

© mango.pl

Kolejny gadżet z kategorii „magicznych” - w ofercie Mango jest ich całe mnóstwo. To konkretne urządzenie ma pomóc alergikom! Po prostu regularnie wkłada się do nosa te dwa patyczki z czerwonymi diodami na końcach – i gotowe! Magia! A raczej terapia światłem, która ma zahamować uwalnianie histaminy – tak twierdzi producent...

5. Krajalnica do pomidorów

© mango.pl

Producent twierdzi, że ten gadżet wyglądający jak 2 złączone grzebienie, to krajalnica do pomidorów! Ta krajalnica tak naprawdę jest jedynie chwytakiem do pomidorów i podobno sprawia, że nawet dojrzałe sztuki bez problemu pokroi się nożem na ładne plastry. Wygląda to dziwnie, tanio i życia raczej nikomu nie zmieni...

6. Przenośna suszarka do ubrań i butów

© mango.pl

To jest taki typ gadżetu, który wydaje się przedziwny, ale jak się człowiek dłużej zastanowi, to dochodzi do wniosku, że potrzebuje go w swoim życiu! A to po prostu wieszak na ubrania... z funkcją suszenia! Ciężko powiedzieć, czy jest wydajny, ale połączenie dwóch genialnych wynalazków, czyli wieszaka i suszarki, może być równie genialne lub okazać się kompletnym bublem.

7. Podnośnik do słoików

© mango.pl

Wygląda to jak stojak na wino, jakiś dziwny masażer... no różne można mieć skojarzenia. W rzeczywistości ten gadżet jest podnośnikiem do słoików! Zapewne większość osób pierwszy raz słyszy o takim sprzęcie. Do czego więc służy? Do wyjmowania słoików z wrzątku tak, aby się nie poparzyć! Wyobraźnia ludzka nie zna granic... Cóż, może ktoś się skusi?

8. Przyrząd do czyszczenia pędzli i wałków

© mango.pl

Mieliśmy już magiczną tacę do farb, ale po malowaniu trzeba te pędzle i wałki jakoś umyć... W tym pomoże kolejny dziwny gadżet, czyli Paint Spinner Pro! W praktyce, to po prostu łącznik, do którego z jednej strony przymocowuje się rączkę pędzla lub wałka, a z drugiej strony dowolną... wiertarkę! Tak wysokie obroty mają wg producenta usunąć każdą drobinkę farby.

9. Nakładka chłodząca na materac

© mango.pl

Następny magiczny gadżet na liście! Komu jest często w nocy za gorąco i po kilku godzinach snu kołdra staje się jego największym wrogiem? Dla tych osób wymyślono nakładkę chłodzącą na materac! Ale nie umieścili w jej środku żadnych kostek lodu, itp. W sumie nie umieszczono w niej nic niezwykłego, więc jeśli rzeczywiście ma działać, to tylko w jakiś przedziwny, magiczny sposób!

10. Pokrywka próżniowa

© mango.pl

Wygląda to trochę jak sprzęt kosmiczny... ale akurat ten gadżet naprawdę jest sensowny! Pewnie wiele osób nie pomyślałoby, że go potrzebuje, ale jest przydatny. To pokrywki próżniowe, które można używać na garnki i naczynia. Niby taka niepozorna rzecz, a działa, więc jedzenie dłużej jest świeże i chronione od wszelkich bakterii!

11. Miotełka do kurzu

© mango.pl

Ten sprzęt wygląda po prostu komicznie! Skojarzenia są przeróżne, począwszy od ogona różowego szopa, a skończywszy na... może lepiej zostawmy ten temat! Ta miotełka do kurzu po prostu mało przypomina tradycyjną jej wersję – to taka miotełka na sterydach, wszystko jest większe, dłuższe, bardziej giętkie. Ale już na poważnie trzeba przyznać, że ona naprawdę świetnie się sprawdza, tylko wygląda dość dziwnie!

12. Maszynka do obierania jabłek

© mango.pl

A teraz z pewnością całkowicie zmieniająca dotychczasowe życie - maszynka do obierania jabłek! Dodajmy, że ręczna! Czyli zamiast kręcenia obieraczką lub nożem... kręcimy korbką! Rzeczywiście, przełomowy gadżet ;)

13. Elektrostymulator mięśni

© mango.pl

Kto nie marzy o zgrabnych i jędrnych pośladkach? Mango postanowiło wyjść naprzeciw i tym oczekiwaniom! Można u nich kupić... elektrostymulator pośladków! Wygląda to dość kosmicznie, ale wrażenia po użyciu tego sprzętu też mogą być nieziemskie... Ktoś chętny, żeby wypróbować na sobie?

14. Separator tłuszczu od sosu

© mango.pl

Z cyklu gadżetów, których nikt nie potrzebuje – separator tłuszczu od sosu! Nawet ta nazwa jest komiczna... zresztą cena 44 zł za tak „genialny" wynalazek, też jest komiczna. A jak producent tłumaczy, po co ten gadżet powstał? Dla osób, które chcą żyć zdrowo i zredukować ilość tłuszczu w diecie! No tak, bo w tym celu nie można po prostu zacząć zdrowiej gotować... lepiej odcedzać tłuszcz.

15. Urządzenie do czyszczenia uszu

© mango.pl

To wygląda jak narzędzie tortur! I chyba nim jest, bowiem to urządzenie z sylikonowym „wiertłem” do... czyszczenia uszu! Obecnie popularne są reklamy, żeby do czyszczenia uszu używać sprayu, bo tradycyjny patyczek może tylko zatkać kanał. Czy więc to urządzenie byłoby skuteczne? Ciężko stwierdzić, ale też strach to przetestować!

Kupilibyście któryś z tych gadżetów?