16 Nietypowych Zawodów, Które Zaciekawią Tego, Kto Nie Lubi Pracy Za Biurkiem.

16 Nietypowych Zawodów, Które Zaciekawią Tego, Kto Nie Lubi Pracy Za Biurkiem.

Lato to dobry czas na szukanie nowej pracy, zwłaszcza jeśli po "sezonie ogórkowym" chcesz wreszcie rzucić nudną robotę w korporacji...

Jeśli nie jesteś zadowolony z pracy biurowej i masz zamiar wzbogacić swoje CV o nietypowe zajęcia, koniecznie zajrzyj do naszego artykułu.

Kamila Mrozek
26.07.2019, 15:38

Lubisz się przytulać? Chcesz zrobić coś pożytecznego na rzecz zwierząt? A może masz bardzo wrażliwy węch i zastanawiasz się, jak na tym zarobić? Na świecie jest wiele bardzo nietypowych zawodów, oryginalnych wakatów, które być może czekają właśnie na... Ciebie?

#1 Tester karmy dla zwierząt - z chęcią zjada wszelkie odmiany psiej i kociej karmy, od suchej po mokrą, wszystko w trosce o zdrowie Twojego pupila.

#2 Profesjonalny przytulacz - otoczy Cię ramieniem i powie coś miłego, jeśli w Twoim otoczeniu nie ma nikogo z rodziny czy przyjaciół.

© brightside.me

#3 Tester chusteczek higienicznych - sprawdza, czy mają one odpowiedni zapach, właściwą strukturę i odpowiednią miękkość przy kontakcie ze skórą.

© brightside.me

#4 Kontroler skuteczności zabiegów kosmetycznych na twarzy - musi mieć bardzo wrażliwe dłonie, którymi sprawdza stan skóry przed i po takiej kuracji.

© brightside.me

#5 Stacz w kolejce po zakupy - dzięki niemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i uda Ci się skorzystać z mega okazji w sklepach outletowych.

© gazetagazeta.com

#6 Tester zjeżdżalni wodnych - poza ich bezpieczeństwem taki pracownik musi też ocenić wysokość zachlapań, fale oraz ogólną przyjemność z jazdy.

© dokariery.pl

#7 Dojarz wężowej trucizny - zajmuje się pozyskiwaniem jadu jako cennej substancji wykorzystywanej do produkcji antytoksyn i innych leków.

© bzng.pl/

#8 Zbieracz robaków na przynęty dla wędkarzy - wie, gdzie szukać rosówek i innych rybich "przysmaków", które można potem kupić w sklepach zoologicznych.

© pracagazetaprawna.pl

#9 Tester obrzydliwego jedzenia - upewnia się np. czy dane robale nie są trujące i dadzą się wykorzystać do realizacji programów typu "Fear Factor" (Nieustraszeni).

© providr.com

#10 Kontroler skuteczności dezodorantów aplikowanych pod pachy - nawet przez 60 minut sprawdza u jednej osoby, jak działa dany produkt do utrzymania higieny.

© cartyjaminson.com

#11 Zbieracz bydlęcego nasienia - umożliwia przeprowadzenie badań jakości zwierzęcej spermy albo zabiegi inseminacji bydła.

© m.martianherald.com

#12 Badacz wielorybich odchodów - nurkuje w wodzie, aby pobrać próbki przydatne np. do oceny poziomu stresu, statusu reprodukcyjnego, materiału genetycznego oraz obciążenia toksykologicznego tych dużych zwierząt.

© marine-mammals.com

#13 Upychacz pasażerów komunikacji miejskiej - tak w Japonii znajduje się dodatkowe miejsce dla pasażerów w pociągu czy metrze.

© warszawawyborcza.pl

#14 Tester prezerwatyw - każdy dostaje mega zestawy do wypróbowania podczas miłosnych igraszek, a na koniec podzieli się swoimi wrażeniami z producentem.

© weblog.infopraca.pl

#15 Chodnikowy sprzątacz gum do żucia - dba o czystość i bezpieczeństwo ulic, którymi chodzisz na spacer i do pracy.

© bzng.pl

#16 Projektant strojów dla lalek Barbie - musi być kreatywny i znać gust małych dziewczynek, które uwielbiają przebierać swoje lalki.

© youtube.com

Które z nietypowych zawodów wydają Wam się szczególnie interesujące?

Chcielibyście w pracy wąchać czyjeś pachy, jeść robale albo testować kondomy?