17-latek ożenił się z 51-letnią kobietą.  Zobaczcie, jak wygląda życie tej wyjątkowej pary 19 lat po ślubie

17-latek ożenił się z 51-letnią kobietą. Zobaczcie, jak wygląda życie tej wyjątkowej pary 19 lat po ślubie

Pewien mężczyzna, kiedy był jeszcze nastolatkiem zakochał w dużo starszej od siebie kobiecie. Aż trudno to sobie wyobrazić, ale wybranka tego mężczyzny jest 12 lat starsza od jego własnej matki.

Kamila Mrozek
16.02.2020, 15:11

Choć rodzina zakochanej pary była bardzo zaskoczona ich związkiem, już 8 miesięcy od czasu pierwszego spotkania ci zakochani wzięli ślub. Decyzja o poślubieniu przez 17-latka 51-letniej matki dwójki dzieci wzbudzała w otoczeniu spore kontrowersje, ale miłość tej niezwykłej pary przetrwała aż do dziś.

Kiedy Jay Barham miał 17-lat poznał rozwiedzioną 51-letnią Lindę, matkę dwójki dzieci. Mężczyzna wyznał, że pierwszy raz spotkał swoją ukochaną w 2000 roku, a zakochał się w niej podczas nauki jazdy samochodem.

Zarówno rodzina Jaya, jak i dzieci Lindy były bardzo zaskoczone ich pogłębiającą się relacją...Przecież Linda miała syna Simona w tym samym wieku, co jej ukochany... Choć Jaya i Lindę dzieliło aż 34-lat różnicy wieku, zakochani uznali, że to żaden problem i w 2001 roku pobrali się. Ich ślub odbył się w piątek 13...

Początkowo nikt z otoczenia Jaya i Lindy nie wierzył, że ich małżeństwo przetrwa próbę czasu, ale tych dwoje w tym roku będzie obchodzić już 19 rocznicę ślubu!

Linda przyznaje, że sama z początku miała obawy, czy powinna spotykać się z takim młodym mężczyzną, ale jej dzieci zaakceptowały Jaya, więc postanowiła pójść za głosem serca i zostać jego żoną...

"To twoja żona czy mama?"- pytało Jaya kąśliwie wiele osób, gdy widzieli go w towarzystwie Lindy. Ale para na przekór tym kąśliwym docinkom od początku dogadywała się ze sobą bardzo dobrze. Przez wiele lat prowadzili też wspólną piekarnię i kawiarnię obok domu.

Jay wyznał, że nigdy nie czuł powołania do bycia tatą, choć kiedy poznał Lindę, mieli jeszcze szansę na wspólne dziecko. Podobno mężczyzna mówi o sobie, że sam czuje się jak wieczne dziecko...Dziś Jay bardzo chętnie pomaga żonie w wychowywaniu jej wnuków.

Jay wyznał, że stara się nie myśleć o tym, jak będzie wyglądało jego życie, gdy Linda umrze. Para potrafi cieszyć się każdym kolejnym dniem spędzonym razem, doskonale się rozumie i spędza wspólnie każdą wolną chwilę.

"Nie obchodzi nas to, co mówią inni ludzie. Nasze małżeństwo trwa dłużej niż wielu innych par i wciąż jesteśmy w sobie zakochani" - wyznali państwo Barham.

Zanim Jay poznał Lindę miał za sobą trzy poważne związki z młodymi dziewczynami, ale mówi, że już po 3 dniach znajomości z Lindą zrozumiał, iż tylko ją pokochał naprawdę!

Co sądzicie o tym wyjątkowym małżeństwie?

Czy Jay jako nastolatek podjął dobrą decyzję, żeniąc się z tyle od siebie starszą kobietą po przejściach?