18-latka Schudła 60 kg w ciągu 12 Miesięcy! Teraz Jest FIT i Uczy Innych Jak Zdrowo Żyć!

18-latka Schudła 60 kg w ciągu 12 Miesięcy! Teraz Jest FIT i Uczy Innych Jak Zdrowo Żyć!

Josie przed dwoma laty ważyła 127 kilogramów. W szkole była obiektem szyderstw i drwin. Miała problem z kupowaniem ubrań i szybko się męczyła. Zmieniła się jednak nie do poznania! Dziś zdradza sekret swojej niesamowitej przemiany. Poznajcie historię 18-latki, która w ciągu roku zrzuciła 60 kilogramów!

Julia Konieczna
6.11.2018, 11:53

Poznajcie Josie sprzed 2 lat!

127 kilogramów na wadze, wyśmiewanie z otyłości, złe samopoczucie i niska samoocena. Tak wyglądało życie Josephine Desgrand jeszcze przed dwoma laty. Mając 16 lat dziewczyna była w kiepskim stanie – zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Nie dość, że czuła się źle we własnej skórze, to nie pomagali jej też rówieśnicy, którzy uczynili z niej obiekt drwin. Postanowiła zmienić swoje życie o 180 stopni. Postanowiła schudnąć.

Kto zmotywował dziewczynę do zmiany trybu życia?

Nienawidziłam siebie i tego jak wyglądałam. Nie miałam przyjaciół i nie lubiłam wychodzić do ludzi.

Motorem napędowym dla dziewczyny było odrzucenie przez znajomych. Chciała, aby zrobiło się głupio tym, którzy się z niej śmiali. Josie chciała po prostu żyć jak inni, spotykać się ze znajomymi i nie brzydzić się swojego odbicia w lustrze!

Jak schudnąć 60 kg w rok?

Nastolatka opowiadając o początkach swojej przemiany, wskazuje, że zaczęła od ograniczenia węglowodanów, eliminacji cukru i unikania spożywania żywności przetworzonej.

Przebywam na diecie niskowęglowodanowej, bez cukru przez całe DWA LATA. Zaczęłam spożywać naturalne cukry. Przez pierwsze 12 miesięcy schudłam 63 kg. – wspomina dziewczyna

Czy sama dieta czyni cuda?

Podczas pierwszych etapów transformacji ciała, Josie nie ćwiczyła dużo. Teraz pracuje z trenerem personalnym! Ćwiczy na siłowni 3-4 razy w tygodniu, a jej celem jest wyrzeźbienie mięśni!

Jak wytrwać na tak drakońskiej diecie?

Mimo że teraz efekty przemiany kobiety są widoczne gołym okiem, Josie wspomina, że przez ostatnie dwa lata nie obyło się bez trudnych chwil zwątpienia.

Przez ostatnie dwa lata stanęłam twarzą w twarz z wieloma wyzwaniami, ale byłam optymistką i ciągle parłam do przodu! Każdy miewa złe dni, ale nie można pozwolić, by to one zdecydowały o końcu naszej ciężkiej pracy. Trzeba być pozytywnym! – mówi kobieta

Jak teraz wygląda życie Josie?

Odkąd zrzuciła ponad 60 kg, dziewczyna zyskała rzeszę fanów, stając się dla nich inspiracją i motywacją.

Jestem zaszczycona, że jestem w stanie inspirować innych ludzi i sprawiać, że ich motywacja w dążeniu do celu nie gaśnie.

Zyskała pewność siebie.

Czuje się świetnie we własnym ciele.

I chodzi na randki!

Plany Josie na przyszłość

18-latka planuje napisać książkę o swoich doświadczeniach z okresu utraty wagi. Ostatnio utworzyła nawet internetowy planer żywienia, by pomagać innym wytrwać w metamorfozie!

Teraz wiem, że nie ma wymówek i dieta jest najważniejszym czynnikiem powodującym utratę wagi!

NIE zmiana diety, a zmiana stylu życia!

Nie schudłam dzięki diecie. Schudłam dzięki zmianie stylu życia. Pierwsze dwa tygodnie jedzenia zdrowych rzeczy były bardzo trudne, jednak teraz jest to dla mnie pestka! – mówi Josie w jednym z wywiadów

Co na to bliscy dziewczyny?

Mama Josephine mówi, że od zawsze wspierała swoją córkę w dążeniu do celu. Cieszy się także, że jej dziecko daje przykład innym ludziom, by żyć zdrowo!

To nie była tylko zmiana jej ciała. To zmiana jej życia. Nie czułam się nigdy lepiej, jak wtedy gdy zauważyłam, że moje dziecko zmieniło swoje życie nie do poznania. Jestem z niej dumna. – mówi matka dziewczyny, Catherine

Zobaczcie więcej zdjęć z niezwykłej metamorfozy Josie!

Czapki z głów! Josie udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Jak Wam się podoba przemiana dziewczyny? Znacie kogoś, dla kogo mogłaby być inspiracją?