22-latek wydał 113 tysięcy złotych na operacje, żeby upodobnić się do Króla Popu! Wcześniej wyglądał zupełnie inaczej

22-latek wydał 113 tysięcy złotych na operacje, żeby upodobnić się do Króla Popu! Wcześniej wyglądał zupełnie inaczej

Jest wielu naśladowców Michaela Jacksona. Próbują odtworzyć jego styl tańca, charakterystyczne ruchy, ton głosu i niebanalny strój. Jeden z jego sobowtórów ma totalną obsesję na punkcie upodobnienia się do legendarnego Króla Popu pod każdym względem, włączając w to rysy twarzy.

Kinga Kwiecień
4.02.2019, 16:15

22-letni mężczyzna poddał się 11 operacjom plastycznym i wielu innym zabiegom medycyny estetycznej, aby spełnić swoje największe marzenie i wyglądać jak Jackson. Wydał na ten cel blisko 113 tysięcy złotych!

Leo Blanco, młody mężczyzna z Buenos Aires w Argentynie, zaczął oglądać występy Michaela Jacksona jako dziecko.

Już wtedy zafascynował go człowiek o wyjątkowym sposobie poruszania się w tańcu i zdumiewającym głosie.

Leo nie był lubianym dzieckiem za czasów szkolnych. Zastanawiał się nad zmianami, jakie może wprowadzić w swoje życie, aby stać się bardziej zauważalnym i zyskać aprobatę rówieśników.

Kiedy byłem dzieckiem, nie miałem żadnych przyjaciół, a ten czas, który poświęca się zabawie, spędzałem zupełnie inaczej. Wziąłem kilka pudełek z ołówkami z magazynu rodzinnego biznesu i sprzedawałem je w pociągu.

Kiedy miałem 11 lat, sprzedałem już ponad 300 pudełek z ołówkami i wydałem pieniądze na kupowanie rzeczy od innych dzieciaków, aby mnie zaakceptowały.

Pierwsza metamorfoza chłopca nie spotkała się z oczekiwaną przez niego reakcją. Wyrzeźbienie ciała i zmiana fryzury na niewiele się zdały.

© Barcroft Images

Myślałem, że coś jest ze mną nie tak i że muszę wyrzeźbić swoje ciało, więc poszedłem na siłownię. Rozjaśniłem też włosy do koloru blond.

Leo Blanco od najmłodszych lat zmaga się z problemami w kwestii poczucia własnej wartości.

© Barcroft Images

Pomimo tego, że byłem muskularnym blondynem, nigdy nie udało mi się zaprzyjaźnić z innymi uczniami w moim wieku.

W głowie chłopca narodził się pomysł, żeby upodobnić się do swojego idola. Wiedział, że chce być jak Michael Jackson i zaczął do tego dążyć za wszelką cenę.

W wieku 15 lat, Leo zdecydował się na pierwszą operację plastyczną, która miała przybliżyć go do spełnienia marzenia, jakim było wcielenie się w Jacksona.

Gdy miałem 15 lat, zainteresowałem się sceną artystyczną, byłem wtedy asystentem znanego projektanta.

Jego pasja przyciąga tłumy fanów, którzy towarzyszą mu, gdy występuje na różnego rodzaju eventach. Na Instagramie zdobył już ponad 42 tysiące obserwujących!

Leo Blanco nie boi się występować także jako uliczny artysta. Nikt nie przejdzie obojętnie obok zjawiska, jakim jest wskrzeszony Michael Jackson!

Mężczyzna przeszedł aż cztery operacje nosa, by uzyskać nieduży, zadarty nosek typowy dla Jacksona. Ma za sobą także korektę kości policzkowych, szczęki i brody.

Kiedy zaczniesz robić sobie operacje plastyczne, nie ma ograniczeń.

Każda operacja to kolejny krok do mojego celu.

Leo miał dwie operacje otoplastyki, aby zmienić kształt uszu. Zrobiono mu także trzy liposukcje i dwie iniekcje kwasu hialuronowego oraz botoksu.

Aktualnie najwięcej uwagi poświęca kształtowaniu dolnych partii twarzy, aby uzyskać odpowiednio kwadratowy i męski zarys żuchwy.

Dr Julieta Spada, która wykonywała u Leo zabieg uwydatniający żuchwę, poinformowała, że ​​zastrzyki z wypełniaczami pomogą mężczyźnie zbliżyć się do wyglądu znanego piosenkarza.

Ten typ zabiegów jest bardzo powszechny, a efekty są widoczne natychmiast. Leo jest zadowolony z nowej żuchwy, ale zapowiada, że to jeszcze nie koniec pracy nad rysami jego twarzy.

Ciekaw jestem, jak zareagują moi fani, którzy czekają na tą zmianę.

Dotknęło go uzależnienie od zabiegów medycyny estetycznej. Przyznaje, że nie da się zatrzymać procesu transformacji i po każdej kolejnej operacji, zaczyna planować co zmienić następnym razem.

Nie można wykonać jednej lub dwóch operacji, chcesz więcej i więcej.

Myślę, że brakuje mi trzech operacji nosa i na pewno podbródka.

Chciałbym, aby moje brwi nieco się podniosły, można to zrobić za pomocą zastrzyków.

Chciałbym zrobić także lifting twarzy, chociaż wszyscy chirurdzy odmawiają wykonania tego zabiegu i mówią, że nie jestem wystarczająco dorosły.

Fani wspierają mężczyznę w dążeniu do jak najlepszych efektów. Chcą, żeby wyglądem łudząco przypominał nieżyjącego Króla Popu. Rodzina jednak jest innego zdania.

Adriana Caruso, matka Leo, wydaje się być bardzo zaniepokojona krokami, jakie podejmuje jej 22-letni syn. Nie pogodziła się z jego drastyczną transformacją.

Czy to Leo? Czy to mój syn?

Popieram, że jest fanem Michaela Jacksona i podszywa się pod niego, ale żeby tyle korzystać z chirurgii plastycznej?

Martwię się, ponieważ mówi o operacjach tak zrelaksowany, jakby szedł do fryzjera. W przeciwieństwie do niego, ja bardzo się obawiam, że umrze podczas którejś z nich.

Na słowa matki, Leo reaguje w żartobliwy sposób i sugeruje, że to wina jego matki, a nie jego, że nie urodził się „lepiej wyglądający”.

To ciągła walka pomiędzy tym, czego chcą moi rodzice, czego chcę ja i czego podejmą się chirurdzy.

Mogę zdecydować, jak żyć i wyglądać.

Mogę powiedzieć, że dzisiaj otaczają mnie ludzie, których kocham, a nie ludzie, których narzuca mi szkoła średnia.

Sobowtór piosenkarza chce wykonać jeszcze wiele innych zabiegów, aby jak najbardziej upodobnić się do swojego odwiecznego idola.

Powiedział, że stale obserwował Michaela jako dziecko i „wchłaniał wszystko”, co dotyczyło Króla Popu.

Michael Jackson jest dla mnie kimś więcej niż artystą.

Obserwowałem Michaela nieustannie, słuchałem go, czułem go. Czułem jego esencję w ten czy inny sposób, wchłonąłem jego sposób ekspresji, jego estetyczne preferencje i bardzo bolesne było dla mnie wyglądanie inaczej niż on, więc w końcu powiedziałem: „Dlaczego nie?”

Czuję, że moje ciało jest plastyczne i mogę je modyfikować w artystyczny sposób. Tak jak wtedy, gdy widzę białą ścianę, mam ochotę robić graffiti, malować, oznaczać. Tak samo odnoszę się do własnego ciała.

Poświęciłem swoje ciało, duszę i wszystkie pieniądze, aby stać się najlepszym na świecie odtwórcą Michaela Jacksona.

Aby dowiedzieć się więcej o Leo Blanco i jego obsesji na punkcie Króla Popu, zapoznaj się z jego wywiadem z Barcroft TV.

A Ty co myślisz o metamorfozie Leo? Podoba Ci się sposób, w jaki naśladuje nieżyjącego Króla Popu?