22 Osoby, Które Wyglądają Jak Postacie z Powieści Fantasy!

22 Osoby, Które Wyglądają Jak Postacie z Powieści Fantasy!

Indywidualizm jest w cenie. Nie jedna osoba chce się wyróżnić z tłumu i na różne sposoby kombinuje ze swoim wyglądem. Są jednak wśród nas także ludzie, którzy nie muszą nic robić ze swoim wizerunkiem, bo już z natury są na tyle specyficzni i unikatowi, że wyglądają jak wyciągnięci z filmu o fantastycznych stworzeniach! Są i tacy, którzy swoją niepowtarzalność zawdzięczają nadzwyczajnym umiejętnościom!

Kinga Kwiecień
1.05.2019, 23:44

#1 Jeff Dabe

Amerykański armwrestler ma największe ręce na świecie! Ze względu na tak masywne przedramiona i dłonie, porównywany jest do dwóch postaci z kreskówek: Popeye'a i Ralpha Demolki.

Obwód jego przedramienia to 49 cm!

#2 You Jianxia

Ta kobieta nie musi podkreślać rzęs makijażem! Ich nie trzeba uwydatniać, ponieważ mierzą aż 12 cm długości i nie przestają rosnąć!

#3 Sajad Gharibi

Jest sztangistą, który ze względu na swoją muskularną budowę ciała jest nazywany Irańskim Hulkiem!

#4 Jeison Orlando Rodríguez Hernández

Jego stopy pobiły rekord Guinnessa! Ten pochodzący z Wenezueli mężczyzna ma największe stopy na świecie, a ich długość to 40,5 cm.

#5 Maxwell Day

Chłopiec potrafi stawiać stopy w odwrotnym kierunku niż wszyscy! Może obrócić prawą stopę o 157°, natomiast lewą o 143°. Czyż nie wygląda to odrobinę niepokojąco?

#6 Nova Galaxia

Kobieta cierpi na zespół policystycznych jajników, co sprawia, że jej twarz porasta gęsta broda! Efekt jest zaskakujący!

#7 Tajemnicze dziecko z Nepalu

© reddit / rataktaktaruken

Chłopiec ma rzadki zespół kociego oka, który nadaje jego twarzy tajemniczy i zarazem niepokojący wygląd.

#8 Svetlana Pankratova

Długie i zgrabne nogi marzą się każdej kobiecie, ale czy nogi, jakie ma ta Rosjanka, nie są przesadą? Posiadaczka najdłuższych nóg to Svetlana Pankratova i może pochwalić się, że osiągnęły długość aż 132 cm!

#9 Jyoti Amge

Pochodzi z Indii i cierpi na achondroplazję, czyli chorobę powodującą zaburzenie rozwoju kości i karłowatość. Według Limca Book of Records oraz Księgi rekordów Guinnessa, obecnie jest najniższą kobietą na świecie!

Ma zaledwie 62,8 cm wzrostu, a waży tylko 5,250 kg.

#10 Sultan Kösen

Teraz dla odmiany przedstawiamy wam najwyższego człowieka na świecie. Jest nim farmer z Turcji, który ma 251 cm wzrostu!

#11 Xie Qiuping

Xie Qiuping to Chinka o najdłuższych włosach świata. Przestała je ścinać w 1973 roku, gdy miała 13 lat. Osiągnęła zaskakującą długość włosów, która obecnie wynosi 5,6 metra!

#12 Craig Golias

Ten kulturysta jest tak ogromny i ma tak szerokie barki, że ledwo udaje mu się korzystać z publicznych toalet, gdzie kabiny są dla niego zdecydowanie zbyt ciasne!

#13 John Ferraro

Jest to mężczyzna o niebywale wytrzymałej czaszce! Jego dziwnymi umiejętnościami są: wbijanie gwoździ głową, łamanie na niej desek, czy zginanie metalu na czole.

#14 Melynda Moon

Tym razem przedstawiamy kobietę-elfa, która modyfikuje swoje ciało w taki sposób, by jak najbardziej upodobnić się do tych mitycznych stworzeń!

#15 Mehmet Özyürek

Ma najdłuższy nos, jaki mamy szansę zobaczyć! Długość nosa tego pana to aż 8,5 cm.

#16 Lee Redmond

Najdłuższe paznokcie należą do Lee Redmond, pochodzącej z USA. Jej paznokieć, który osiągnął rekordową długość, urósł aż 90 cm!

#17 Rodrigo Alves

Żywy Ken to mężczyzna, któremu marzyło się, by wyglądać jak lalka. Po wielu modyfikacjach ciała, wreszcie wygląda jakby był z plastiku, ale nie jesteśmy pewni, czy faktycznie przypomina Kena. Jego wygląd jest raczej hybrydą Kena i jego kobiecej wersji, czyli Barbie…

#18 Valeria Lukyanova

Jak już mowa o plastikowych lalkach, to nie można zapominać o słynnej żywej Barbie!

#19 Chul Soon Hwang

Koreańska gwiazda, nazywana też Koreańskim Schwarzeneggerem, ma niespotykanie wyrzeźbione ciało! Chul Soon Hwang budował swoje mięśnie przez kilkanaście lat, a jego katorżnicze treningi trwają zwykle ponad 2 godziny!

#20 Charlotte Guttenberg

Wcześniej była ograniczana przez nieżyjącego już męża, który twierdził, że dama nie powinna nosić tatuaży. Obecnie Charlotte to najbardziej wytatuowana kobieta w historii, a jej ciało jest w 91 procentach pokryte kolorowymi malunkami!

#21 Wim Hof

Tak zwany Iceman ma niezwykłą zdolność tolerowania niskich temperatur! Wytrzymuje nago, gdy termometry wskazują temperaturę poniżej zera!

#22 Jocelyn Wildenstein

Zyskała popularność jako kobieta-kot. Jest najbardziej znaną na świecie ofiarą operacji plastycznych, a rysy jej twarzy zmieniły się tak bardzo, że faktycznie przypominają koci pyszczek!

Kogo byście dodali do naszej listy?