Która to matka, a która córka? Dzieli je 23 lata różnicy!

Która to matka, a która córka? Dzieli je 23 lata różnicy!

Pewna kobieta ma 43 lata, ale wiele osób mówi, że wygląda jakby była rówieśniczką swojej 19-letniej córki. Matka dziewczyny zdradziła, że spędza z córką bardzo dużo czasu i nieznajomi nieraz biorą je nawet za siostry BLIŹNIACZKI. Jak to możliwe?

Kamila Mrozek
13.02.2020, 12:47

Matka i córka często bywają mylone z siostrami, a kiedy wyjaśniają, że dzieli je 23 lata różnicy, wiele osób przeciera oczy ze zdumienia i zastanawia się, jaki jest sekret fenomenalnego wyglądu 43-letniej kobiety.

Was też intryguje wygląd tych dwóch pięknych pań? Chcecie dowiedzieć się, jak atrakcyjna mama 19-latki dba o swoją urodę? Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Joleen Diaz (z lewej strony na zdjęciu) ma 43 lata, ale wygląda niemal na rówieśniczkę swojej 19-letniej córki Meilani Parks (to ta w różowym diademie).

Obie piękne panie mieszkają w północnej Kalifornii, są w bardzo bliskiej relacji i chętnie spędzają czas razem. Niejeden zazdrości im atrakcyjnego wyglądu i myśli, że Joleen jest siostrą Meilani...

Joleen, która pracuje jako nauczycielka, zawsze ze wzruszeniem mówi o swoim uczuciu do córki "Jesteśmy ze sobą bardzo blisko, wiele rzeczy robimy razem: podróżujemy, chodzimy na zakupy, ćwiczymy. A czasem po prostu leżymy na kanapie i sobie rozmawiamy".

Joleen twierdzi, że swój młodzieńczy wygląd zawdzięcza odpowiedniej diecie, aktywności fizycznej, właściwej pielęgnacji skóry już od 12-roku życia. Ciekawe, czy Meilani, kiedy będzie w jej wieku, też będzie mogła pochwalić się taką smukłą sylwetką, jak mama?

"Zawsze prowadziłam zdrowy i aktywny tryb życia. Rzadko piję alkohol, dużo odpoczywam i stosuję zrównoważoną, zdrową dietę" - opowiada 43-letnia mama Meilani.

Joleen mówi, że Meilani nie obraża się, gdy obcy ludzie biorą je za siostry, ale jest dumna ze swojej mamy.

Co jeszcze robi Joleen, że wygląda tak świetnie? "Bardzo dbam o swoją skórę, codziennie dokładnie myję twarz rano i tuż przed pójściem spać" - opowiada mama Meilani.

"Mieszkamy w Kalifornii, więc kluczowa jest ochrona skóry przed słońcem. Używam codziennie oczywiście kremów przeciwsłonecznych, nawet w pochmurne, deszczowe dni. Regularnie zażywam też witaminę C i stosuję kwas retinowy" - zdradza piękna 43-latka.

"Zadbana skóra daje mi pewność siebie, nawet w te dni, gdy nie wyglądam, jakbym chciała" - mówi Joleen. Ta młodo wyglądająca matka zachęca córkę, by brała z niej przykład, podobnie dbała o swój wygląd, a przede wszystkim kondycję skóry.

Co sądzicie o wyglądzie tych dwóch pięknych kobiet? Faktycznie można pomylić je z siostrami?

A jakie są Wasze sposoby na zachowanie młodzieńczego wyglądu i zdrowej promiennej skóry?