Ubijała Masło u Donatana. Postanowiła Zmienić Swój Wygląd i Powiększyć Usta. Jak Wyszło?

Ubijała Masło u Donatana. Postanowiła Zmienić Swój Wygląd i Powiększyć Usta. Jak Wyszło?

Luxuria Astaroth obecna jest w polskim show-biznesie od kilku lat. Znana jest z urody, którą zachwyciła wiele osób. Tym razem postanowiła jeszcze bardziej ulepszyć swój wygląd. W tym celu kobieta postanowiła powiększyć sobie usta!

Mateusz Ochocki
5.12.2018, 22:32

23-letnia Luxuria Astaroth (właściwie Kamila Smogulecka) znana jest szerszej publiczności głównie z teledysku Donatana „My słowianie”, w którym wystąpiła wspólnie z Aleksandrą Ciupą. W teledysku możemy oglądać ją w roli tradycyjnie ubranej Słowianki, która pozuje w zmysłowy sposób ubijając masło.

Luxuria Astaroth pojawiła się w show-biznesie po występie w teledysku "My słowianie"

23-latka twierdzi, że zawdzięcza urodę swojemu pochodzeniu. Jedna z jej babci jest Ukrainką, z kolei druga pół-Chinką i pół-Rosjanką. Takie niesamowite połączenie genów zapewnia jej charakterystyczny wygląd twarzy oraz oczu. Ponadto, uroku dodaje jej charakter, ponieważ Luxuria znana jest ze swojej szczerości i bezkompromisowości.

Luxuria Astaroth znana jest ze swojej niepowtarzalnej urody.

Od momentu pojawienia się Luxurii w teledysku Donatana ludzie oszaleli na punkcie jej urody, co przyczyniło się do dużego zainteresowania jej osobą. Dzięki temu dziewczyna stała się celebrytką i była z chęcią zapraszana do mediów. Można powiedzieć, że był to dla niej złoty okres w karierze.

Luxuria Astaroth w programie Kuby Wojewódzkiego.

Jednak jak to bywa w show-biznesie – szybko przyszło, łatwo poszło, bowiem popularność celebrytki słabła z każdym dniem. Skutkowało to zmniejszeniem zainteresowania jej osobą.

23-latka na pewien czas wycofała się z mediów.

We wrześniu Luxuria przyznała się do swoich problemów z narkotykami i alkoholem poprzez upublicznienie dyplomu ukończenia odwyku. Terapia trwała osiem tygodni i odbywała się w Jastrzębiej Górze.

Co znaczy być osobą uzależnioną? Boję się: Stygmatyzacji, nadania etykiety, stracenia zaufania społecznego, wiarygodności, odrzucenia, utraty własnej godności i szacunku, poczucie bycia odrzuconym. Nie boję się, bo to już się stało... Podjęłam walkę z chorobą, z którą zmagałam się przez wiele lat wybierając swoje trzeźwe Ja – napisała Luxuria.

Luxuria opublikowała na Instagramie dyplom zakończenia terapii.

Kiedy tylko media skończyły żyć jej historią z odwykiem, na światło dzienne wypłynęła kolejna sensacja. Okazało się, że 23-latka postanowiła powiększyć swoje usta. Zdjęcia swojego aktualnego wyglądu zamieściła w mediach społecznościowych.

Celebrytka zamieściła film z zabiegu.

Tak Luxuria wygląda po zabiegu.

Zdjęcia ust wywołały dużo emocji:

Kiedyś było pięknie, teraz karykaturalnie

Współczuje Tych ust, naprawdę. Taka piękna kobieta nie może sobie robić takiej krzywdy :-(

Nie zrozumiem nigdy, po co psuć coś kwasem hiauloronowym, co było niegdyś idealne?**

Jesteś bardzo ładne, ale niestety tymi zbyt dużymi ustami odejmujesz sobie tej urody

Luxuria nie przejmuję się krytyką.

Luxuria nie przejęła się krytyką. 23-latka nie czekała długo z odpowiedzią i już następnego dnia opublikowała na Instagramie odpowiedź na negatywne komentarze:

Szkoda, ze takiego odzewu emocji nie wzbudził fakt, ze: obroniłam licencjat, rozpoczęłam nowe studia, uzyskałam certyfikat LCCI, uczeszczam na terapię pogłebiona, pomagam zwierzętom - piszę w jednym z postów na Instagramie, Kamila.

23-latka prezentuje swoje usta po metamorfozie.

A Wam jak podobają się nowe usta Luxurii?