25 najpopularniejszych zwierząt na Instagramie!

25 najpopularniejszych zwierząt na Instagramie!

Kto nie lubi oglądać słodkich zwierzaków? Myślę, że nie ma na świecie takich ludzi! Bo przecież każdy na Instagramie lub YouTubie wyszukuje czasem takie puchate słodziaki... nawet w godzinach pracy ;) Dlatego dziś ułatwimy Wam sprawę i pokażemy aż 25 najpopularniejszych i najbardziej rozbrajających zwierząt na Instagramie! Ogromną popularność zdobyły nie tylko pieski i kotki...

Daria Łaptosz
21.05.2019, 00:12

1. Jiffpom

Jiff jest największą zwierzęcą gwiazdą Instagrama! Zgromadził już 9 mln obserwatorów, ale z pewnością to nie koniec. Ten Pomeranian przypominający pluszową maskotkę chętnie pozuje do zdjęć z wielkimi gwiazdami, nawet najpopularniejszą na Instagramie Arianą Grande!

2. Nala Cat

Historia 7-letniej Nali jest wzruszająca – gdy miała 5 miesięcy trafiła do schroniska, a stamtąd, chorą i osłabioną, uratowała ją obecna właścicielka. Już ponad 4 mln osób zachwyciło się tym rozbrajającym, zezowatym spojrzeniem!

3. Doug The Pug

To dzięki niemu rozpoczęła się ogromna moda na mopsy! Teraz dzieci na całym świecie mogą kupować maskotki i gadżety z jego wizerunkiem – za sprawą marki Doug The Pug! To jeden z nielicznych psów na świecie, który dorobił się własnego brandu.

4. Juniper & Fig

Na tym profilu rządzą lisy! A konkretnie sławny Juniper i jego młodszy brat Fig. O mały włos z tych lisków powstałoby jakieś futro, ale na szczęście udało się je uratować i teraz może podziwiać je cały świat. Uwaga – po obejrzeniu tego profilu możecie zacząć marzyć o posiadaniu liska!

5. Grumpy Cat

Grumpy Cata chyba nie trzeba przedstawiać nikomu – to prawdziwa kocia gwiazda i wręcz ikona popkultury! Obserwowało go aż 2,7 mln osób, a memy i gadżety z jego podobizną rosły jak grzyby po deszczu. Niestety, 14 maja 2019 r., mając zaledwie 7 lat, Grumpy Cat umarł. To bardzo smutna wiadomość, ale pewne jest, że pamięć o nim pozostanie i już na zawsze wpisał się we współczesną popkulturę!

6. Shinjiro Ono

Na pewno większość kojarzy popularnego z memów „pieseła" – reprezentantem tej samej rasy jest kolejna z psich gwiazd Instagrama! To pochodzący z Japonii piesek rasy Shiba inu. Popatrzcie tylko na ten zawsze uśmiechnięty pyszczek – jest rozczulający!

7. Tuna

Wielu twierdzi, że Tuna jest tak brzydki, że aż uroczy – i trudno się z tym nie zgodzić! Instagram podbija pies rasy Chiweenie (czyli krzyżówki jamnika i chihuahua). 8-latek nie wygląda jednak jak większość przedstawicieli tej rasy – wszystko przez mocno cofniętą dolną szczękę i wadę zgryzu. Tuna to z pewnością pies jedyny w swoim rodzaju.

8. Marnie The Dog

Marnie to już weteran wśród Instagramowych gwiazd – ma aż 17 lat! Został znaleziony na ulicy i adoptowany ok. 6 lat temu. Od tego czasu piesek rasy Shih tzu podbija internet – wszystko dzięki jego specyficznemu językowi, który zwykle zwisa z boku pyszczka.

9. Pumpkin The Raccoon

Szop to jest najbardziej standardowe zwierzątko domowe. Jednak Pumpkin wychowuje się w domu z rodziną i dwoma psami i... wydaje się być bardzo szczęśliwy! Ludzie uratowali go, gdy miał zaledwie 1 miesiąc i spadł z drzewa. Później już wśród ludzi pozostał i teraz bryluje na Instagramie!

10. Herbee the Hedgehog

Mr. Pokee to jedyny taki na świecie jeż-podróżnik! Ze swoją właścicielką jeździ wszędzie i uwielbia fotografować się na pięknych tłach. Jest naprawdę słodki i zabawny – tylko spójrzcie!

11. Suki Cat

Mieliśmy już jeża-podróżnika, a teraz będzie kot, który uwielbia przygody! Jeździ z właścicielką w różne miejsca, gdzie pełno dzikiej przyrody i... bawi się tam w najlepsze. Po zdjęciach widać, że jest w swoim żywiole – tym bardziej, że sam jest nieco dziki, jako przedstawiciel rasy kotów bengalskich!

12. Diddy Kong & Yeti Kong

Ten profil jest wypełniony zdjęciami dwóch małpek – Diddy oraz Yeti! Jak na małpki przystało, są energiczne, rozrabiają, ale... wprost nie można oderwać wzroku od ich uśmiechów! Ktoś chciałby taką małpkę?

13. Hamilton The Hipster Cat

Hamilton jest nazywany „kotem-hipsterem"! Dlaczego? Tylko na niego spojrzcie – widzicie te ogromne hipsterskie wąsy?! To właśnie dzięki rzadko spotykanemu umaszczeniu, Hamilton stał się tak popularny na Instagramie – ma już ponad 800 tys. obserwatorów.

14. Steve

Ten profil jest bardzo popularny (ma ponad 800 tys. obserwatorów), ale jest też specyficzny. Wszystko dlatego, że mężczyzna, który go prowadzi, opiekuje się starymi, schorowanymi lub niechcianymi zwierzętami. I tak możemy zobaczyć na jego zdjęciach wiele psów, królika, ale i nawet... świnie!

15. Jill The Squirrel

Jill jest 6-letnią, najpopularniejszą na Instagramie wiewiórką! Jej historia jest bardzo wzruszająca, bowiem została ona uratowana z huraganu Isaac, który nawiedził Louisianę w 2012 roku. Jill cudem ocalała, ale w końcu może cieszyć się życiem, co widać na zdjęciach.

16. Goats of Anarchy

W New Jersey istnieje miejsce, które nazywa się „Goats of Anarchy". To sanktuarium dla wszystkich kóz, które z różnych powodów potrzebują specjalnego traktowania. Mają problemy zdrowotne, jeżdżą na specjalnych wózkach – to nie ma znaczenia, bo w tym sanktuarium mają być po prostu szczęśliwe! Naprawdę warto zobaczyć ten profil!

17. Buddy Boo Blue Benny Bean

Boo oraz Buddy tworzyły piękny duet – 2 roześmiane, energiczne pieski, podbiły internet. Niestety, 18 stycznia 2019 r., 13-letni Boo umarł. Fani długo opłakiwali słodkiego pieska rasy Pomaranian. Profil nadal jest aktywny, ponieważ Buddy ma nowych kolegów i chętnie się z nimi fotografuje!

18. Esther The Wonder Pig

Esther będzie miniaturową świnką – tak usłyszeli Steve i Derek, którzy zdecydowali się adoptować ją od znajomego. Okazało się jednak, że różowa gwiazda Instagrama jest normalnych rozmiarów świnką, czyli jest ogromna! Co zrobili jej właściciele? Przeprowadzili się na farmę i tam fotografują Esther, ku uciesze wielu fanów!

19. Dougie the Shih Tzu

Dougie to kolejny przedstawiciel rasy Shih tzu – ale przyznajcie, że one są tak słodkie, że można oglądać je bez końca! Co ważne, wygląd Dougie jest zawsze nienaganny, czyli idealnie przystrzyżone futerko i dobrane obróżki – prawdziwy fashionista!

20. Reagandoodle

Reagan jest w swoim domu traktowany jako... kolejne dziecko! Właściciele kupują mu koszulki identyczne, jak swoim dzieciom! I jako bliźniak, Reagan często pozuje na Instagramie – ludzie to uwielbiają! W sumie to pewnie wiele osób zazdrości tym dzieciom tak wiernego przyjaciela.

21. Wally the Bunny

Wally – gwiazda internetu, ale nie można się temu dziwić – wystarczy na niego popatrzeć! Ten zadziwiający wygląd wynika po prostu z rasy – to angielski królik angorski. Przyznajcie, że Wally wygląda kosmicznie!

22. Sumo, Ayumi, Tonka, Mochi & Zuko

Nazwa tego profilu może zmylić – bowiem zamiast tytułowych 3 buldogów... jest ich aż 5! Po prostu tak się kończy miłość do tej rasy, stado powiększa się w bardzo szybkim tempie. Bo jak tu przejść obojętnie obok takiego słodziaka? Chciałoby się mieć je wszystkie!

23. Maru&Hana

Maru to gwiazda Instagrama prosto z Japonii! Jest także rekordzistą – został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, jako kot, którego filmik na YouTube oglądało najwięcej osób! Bo już ponad 23 mln osób oglądało jak... Maru wskakuje do pudełek! To jest jego prawdziwa pasja i dzięki temu stał się sławny.

24. Chewy The Alpaca

Najpopularniejsza na świecie alpaka zgromadziła już prawie 250 tys. obserwatorów! Bardzo ciekawa jest gra słowna w nazwie profilu – z racji swojego kosmatego wyglądu, przypomina Chewbaccę z Gwiezdnych Wojen – dlatego łącząc to z alpaką powstało „chew_paka"!

25. Ludwik

Wygląd Ludwika na pewno wielu zdziwi. Części pewnie się nie spodoba. Bo co tu ukrywać, świnka morska kojarzy się z miłym, futerkowym zwierzątkiem dla dzieci... zatem łysa świnka morska to dla wielu może być szok! Ale Ludwik ma swoją oddaną rzeszę fanów – już prawie 250 tysięcy! Czy łysa świnka morska się podoba, czy nie, to trzeba przyznać, że Ludwik ma talent do pozowania.

Który zwierzak jest najsłodszy?