25 Znanych Polek, Które O Swoim Dawnym Wizerunku Chciałyby Zapomnieć. Ich Metamorfozy Są Niewiarygodne

25 Znanych Polek, Które O Swoim Dawnym Wizerunku Chciałyby Zapomnieć. Ich Metamorfozy Są Niewiarygodne

Teraz nie przypominają już dawnych siebie. Część z nich skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej i usług chirurga plastycznego, inne zaś zrzuciły zbędne kilogramy, zmieniły fryzury i makijaż. Łączy je cecha wspólna – są osobami rozpoznawalnymi i ich prezencja ma znaczenie. Internet jednak nie zapomina i nadal można obejrzeć stare zdjęcia osób, o których one same najchętniej by na zawsze zapomniały.

Przewertowaliśmy internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu starych zdjęcia znanych Polek i wybraliśmy 25 najbardziej obciachowych. Oto one:

1/25. Agnieszka Chylińska

Agnieszce Chylińskiej bez obaw można przyznać tytuł „Królowej Metamorfoz”. To, jak piosenkarka się zmieniła od początku swojej kariery, zapiera dech w piersiach.

2/25. Doda

Doda zmieniła nie tylko nazwisko (ze Stępień na Rabczewska) i styl życia, ale też pomału zmienia swój dawny wizerunek.

3/25. Ewa Kopacz

Ewa Kopacz karierę zaczynała jako lekarz w pogotowiu i przychodni w Orońsku i Szydłowcu. W latach 90. wstąpiła do Unii Wolności i szybko zaczęła robić karierę polityczną.

4/25. Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zabłysnęła w polskim show-biznesie stosunkowo niedawno. Przed 2012 rokiem była nikomu nieznaną studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim i żoną aktora Jacka Rozenka.

5/25. Kaja Paschalska

Większość fanów serialu Klan kojarzy ją z burzą pięknych, rudych loków. Jednak aktualnie aktorka zupełnie nie przypomina już dawnej Oli Lubicz.

6/25. Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska wie jak zaskoczyć fanów! Przeszła metamorfozę i obcięła włosy.

7/25. Maja Sablewska

Maja Sablewska przez lata bardzo się zmieniła. Stylistka przeszła ogromną metamorfozę.

8/25. Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska jest polską prawniczką i córką zmarłego w katastrofie smoleńskiej prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Po kolejnej ciąży przeszła totalną metamorfozę!

9/25. Kayah

Wokalistka od ponad 30 lat działa na rynku muzycznym. Na przestrzeni lat piosenkarka, znana m.in. z hitów „Testosteron”, „Za późno” czy „Prawy do lewego”, przeszła niezłą przemianę.

10/25. Agata Młynarska

Agata Młynarska uchodzi za jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd. Dziennikarka i prezenterka przez lata udowadniała, że ma poczucie stylu. Ale nie zawsze tak było.

11/25. Agnieszka Kaczorowska

Największą popularność przyniosła jej rola Bożenki w popularnej telenoweli, Klan. Agnieszka Kaczorowska dorastała na naszych oczach! Kiedy z Krzysztofem Wieszczkiem niespodziewanie wygrali Taniec z gwiazdami, cała Polska nie mogła się nadziwić jej metamorfozie.

12/25. Anna Mucha

Już jako dziesięciolatka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Andrzeja Wajdy. Od tamtego czasu, Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Przede wszystkim, aktorka zmieniła styl, osiągnęła doskonałą sylwetkę dzięki systematycznym treningom i określonej diecie.

13/25. Edyta Górniak

Edyta Górniak to niewątpliwa największa diwa polskiej sceny muzycznej. Oprócz genialnego głosu, gwiazda słynie także z licznych metamorfoz, zwłaszcza fryzury, którą lubi zmieniać przynajmniej dwa razy do roku.

14/25. Beata Szydło

Niezwykła przemiana premier Szydło zaskoczyła swego czasu wszystkich. Zmiany wizerunku można było zauważyć podczas jej kolejnych wystąpień. Według stylistów komentujących nowy wygląd premier, zmiany podkreśliły jej kobiecość.

15/25. Anna Starmach

Anna Starmach jest wszystkim znana z programów takich jak „MasterChef” i „MasterChef Junior”. Metamorfoza jurorki kulinarnych show jest naprawdę spektakularna.

16/25. Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek, nazywana „paprotką” kandydatka SLD na prezydenta Polski, jeszcze kilka lat temu była niepozorną, sympatycznie wyglądającą blondynką. Dziś śmiało może startować w konkursach piękności.

17/25. Anna Guzik

Anna Guzik kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę. Aktorka, która ogromną popularność zdobyła jako nieco pulchna, „swojska dziewczyna”, zrzuciła kilkanaście kilogramów i od tamtej pory zachwyca figurą i urodą.

18/25. Anna Grodzka

Kiedyś nosiła imię Krzysztof. Potem przeszła w Bangkoku operację zmiany płci. – To można porównać z porodem. Nowe życie wynagradza ból – mówi nam Anna Grodzka, pierwsza transseksualna parlamentarzystka.

19/25. Monika Olejnik

Monika Olejnik przez te dwie dekady przeszła olbrzymią metamorfozę! Dziś jest królową stylu i królową polskiego dziennikarstwa.

20/25. Jolanta Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Gwiazda telewizji ma 53 lata, ale jej twarz w ogóle na to nie wskazuje.

21/25. Anna Lewandowska

Metamorfoza Anny Lewandowskiej robi wrażenie! Ania już dawno przestała być wyłącznie żoną znanego piłkarza.

22/25. Patrycja Markowska

29-letnia wokalistka nie zawsze była seksowną blondynką. Kiedyś wyglądała naprawdę fatalnie!

23/25. Mandaryna

Zyskała sławę jako żona popularnego Michała Wiśniewskiego. Choć początek jej kariery muzycznej nie wróżył najlepiej, ona wciąż cieszy się zainteresowaniem mediów i... coraz lepiej wygląda.

24/25. Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jeszcze przed medialnym sukcesem działała w modelingu. Od tego czasu zmieniła się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia!

25/25. Kinga Rusin

Najdłużej związana była ze stacją TVN, w której miała okazję prowadzić m.in. magazyn Wizjer TVN, You Can Dance, Agent Gwiazdy oraz Dzień Dobry TVN. Na koncie ma jednak pracę na różnych stanowiskach. Była reporterką, reżyserką, montażystką. Kinga Rusin przeszła spektakularną metamorfozę!

Która z tych kobiet Waszym zdaniem miała kiednajbardziej obciachowy wizerunek?