34-latek z Krosna stał się gwiazdą internetu, po tym jak wziął udział w konkursie na twarz galerii handlowej.

34-latek z Krosna stał się gwiazdą internetu, po tym jak wziął udział w konkursie na twarz galerii handlowej.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wielki potencjał tkwi w akcjach promowanych za pośrednictwem internetu? Okazuje się, że wciąż można natrafić na bardzo kreatywne i skuteczne sposoby udostępniania i "lajkowania" zdjęć, wydarzeń, czy po prostu konkretnych postaci.

Poznajcie pana Witka, który stał się sławny dzięki użytkownikom portalu Wykop.pl. Mężczyzna jest jednym z uczestników konkursu na twarz Galerii Krosno. To właśnie dzięki ogromnej mocy internetowej społeczności zdjęcia tego skromnego 34-latka mają już ponad 43 tysięcy polubień, 1 tysiąc komentarzy oraz 129 udostępnień :)

Kamila Mrozek
26.11.2019, 08:14

Galeria Krosno ogłosiła plebiscyt na "nową twarz", ale jeszcze zanim konkurs się zakończył inicjatywa pewnego użytkownika Wykopu rozsławiła zarówno to centrum handlowe, jak i jednego z kandydatów na modela - 34-letniego pana Witka.

Galeria Krosno potrzebuje nowych materiałów promocyjnych, żeby przyciągnąć klientów, dlatego marketingowcy współpracujący z centrum handlowym ogłosili następujący post na Facebooku:

Marzy Ci się kariera modelki/modela a nie wiesz jak zacząć? TO PROSTE! Przyjdź na casting do Galerii Krosno i sprawdź się przed obiektywem. Internauci zadecydują! Nagrodą w konkursie jest profesjonalna sesja zdjęciowa oraz kontrakt z Galerią Krosno na sesję promocyjne 2 roku 2020-stym. Warunki konieczne: Wiek: minimum 18 lat Próbna sesja zdjęciowa odbędzie się w piątek (15 listopada), w godzinach od 16:00 do 20:00, na terenie Galerii Krosno (I-wsze piętro, nowa część). Udział w sesji jest całkowicie BEZPŁATNY! Wygrywa osoba, która zbierze najwięcej głosów internautów. Finał już 28 listopada.

Głosować można na osiem kobiet i jednego mężczyznę - 34-letniego pana Witka. Jak doszło do tego, że ten kandydat stał się niekwestionowanym ulubieńcem internautów?

Jeden z użytkowników wykopowego Mikrobloga poskarżył się, że jakaś dziewczyna napisała do niego z prośbą o polubienie jej zdjęcia, bo chce wygrać konkurs na twarz Galerii Krosno. Kiedy użytkownik wszedł na post konkursowy, zobaczył, że w plebiscycie bierze udział tylko jeden mężczyzna, który miał niespełna 30 lajków, podczas gdy konkurujące z nim panie już ponad 1000 polubień. W ramach żartu ten użytkownik Wykopu postanowił jakoś pomóc panu Witkowi, więc napisał:

"Miraski, w jakiejs pipidowie na podkarpaciu jest konkurs na twarz galerii krosno. w konkursie julki maja po 1000 glosow a jedyny facet w zestawieniu ledwie 30 glosow. zrobmy dobry uczynek i zlajkujmy go zeby wygral z tymi atencyjnymi julkami xD"

© wykop.pl

Ten wpis błyskawicznie znalazł się na szczycie Mikrobloga, zaś liczba polubień pana Witka zaczęła rosnąć w błyskawicznym tempie. Przy okazji sama Galeria Krosno stała się bardzo sławna...

Plebiscyt trwa do 28 listopada, ale już od dawna wiadomo, że tylko pan Witek może zostać zwycięzcą konkursu na twarz Galerii Krosno. Kiedy piszemy ten artykuł, konkursowa fotka 34-latka ma już 43 tysięcy polubień!

Jak komentują całą sytuację marketingowcy z Galerii Krosno?

Na początku inicjatywa miała bardziej humorystyczny charakter, jednak z czasem przerodziła się w prawdziwą akcję. Dziękujemy serdecznie internautom za kulturę i zaangażowanie, bo rzeczywiście rozsławili nasz obiekt. Trzymamy za słowo wszystkie osoby, które zadeklarowały swój przyjazd z różnych części Polski – powiedział Artur Janas odpowiedzialny za marketing w Galerii Krosno.

Zobaczcie fotki sławnego pana Witka, które poza lajkami ozdobione są bardzo kreatywnymi, kwiecistymi komentarzami od jego internetowych "fanów" :)

Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyścię wiary. Statki w ogniu sunące ku ramionom Oriona. Oglądałem promienie kosmiczne błyszczące w ciemnościach blisko wrót Tannhausera. Ale tak wspaniałego kandydata na twarz galerii nie widziałem do tej pory nigdy. Masz mój głos. Czas umierać.

O ile na co dzień jestem koneserem kobiecego piękna, tak w tym wypadku, uczciwie muszę przyznać palmę pierwszeństwa temu panu. Klasa, styl, wygląd człowieka sukcesu! Myślę, że look tego pana, doskonale koreluje się z Waszą galerią. Jest elegancja, ale też trochę luzu i świeżego powiewu o czym świadczy rozpięta marynarka i jeansy. Pan jest bardzo fotogeniczny i chętnie widziałbym go, uśmiechającego się do mnie z billboardów.

Kandydat na jakiego nie zasłużyliśmy, ale jakiego potrzebujemy. Już nie mogę doczekać się chwili, kiedy jego ciepły uśmiech będzie towarzyszyć moim świątecznym zakupom.

Waleczny kandydat. Yeti nie jest tak legendarne jak osoba tego pana. Klasa sama w sobie. Ogólnie powinien zostać twarzą galerii i całej miejscowości. Powodzenia i życzę sukcesu!

Gdy patrzę na tę szczerą oddaną twarz mam ochotę oddać wszystkie pieniądze waszej galerii przy najbliższej okazji. Która to godzina? O jej jeszcze zdążę! Do zobaczenia w galerii kochani!

Co tu wiele mówić - odpowiedni człowiek na odpowiednie miejsce! Gdyby ten Pan został twarzą Galerii Krosno to co weekend robiłbym tam zakupy. A nadmienić trzeba, że do Krosna mam ponad 600 kilometrów!

Samice prowokują swoimi wdziękami na wszystkie sposoby aby zyskać przychylność stada. Wygląda jednak na to, że na takie przywileje może liczyć jedynie samiec. Mimo iż osamotniony w boju o pozycję lidera, cieszy się największym szacunkiem wśród mniejszych osobników. Czytała: Krystyna Czubówna

Jakbym był babcią tego Pana to powiedziałbym, że piekny z niego kawaler i pewnie wszystkie dziewczyny się za nim oglądają. Życzę powodzenia, najlepsza kandydatura. Stop dyktaturze kobiet.

Jedyny kandydat z klasą - nie eksponujący prymitywnie swojego ciała, lecz elegancki, z wyczuciem smaku i stylem.

Człowiek niedzisiejszy. Archetyp dżentelmena. To jedyny, prawdziwy kandydat na twarz galerii KROSNO. Niechaj zawiśnie! (Na banerach oczywiście!)

Kiedy mówię "Krosno", mam przed oczami pszeniczny kłos wyrosły na tej ziemi. Znajome boćki, co przycupnęły na przyjaznej mazurskiej chacie. Widzę bursztynowy świerzop tańczący wśród fal burzanu...widzę tę wspaniałą, szczęśliwą twarz tego Pana na bilbordzie tutejszej galerii 🎉🎉🎉🎉

Komentarze pod zdjęciami pana Witka są bardzo zabawne, nieco ironiczne, pokazują, że trolling może czasem przybierać całkiem miłe oblicze...

© Facebook/Galeria Krosno

Pan Witek nie kryje radości , ale i swojego zaskoczenia całą akcją i zamieszaniem wokół swojej osoby:

Nie spodziewałem się czegoś takiego. To coś niewyobrażalnego. Dziękuję wszystkim, którzy docenili mnie i mój wygląd – mówi pan Witek z Krosna. Bardzo mi się też podobały komentarze. Niektóre były niezwykle oryginalne i śmieszne. Czytałem je wczoraj od południa do późnego wieczora i nie mogłem powstrzymać się ze śmiechu. Podziwiam kreatywność internautów i to, że stworzyli tak humorystyczną i przyjemną atmosferę.

Czy pan Witek jest przygotowany na bycie "wizytówką" Galerii Krosno?

Oczywiście, że jestem przygotowany. Z przyjemnością będę uczestniczył w sesjach zdjęciowych i innych akcjach. Kiedyś planowałem kręcić filmy, ale zostanie gwiazdą internetu przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

"Wiecie dlaczego ten kandydat akurat powinien być twarzą Galerii Krosno? Nikt nie wie po co i nie musicie się obawiać, że ktoś zapyta. Wiecie co robi ten kandydat jako twarz Galerii Krosno?On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest kandydat na skalę naszych możliwości"-pisze jeden z fanów pana Witka.

© krosno24.pl

Czy Waszym zdaniem, tylko pan Witek jest godzien tego, by zostać twarzą Galerii Krosno?

Przypominamy, że plebiscyt kończy się już pojutrze. Nie zwlekajcie więc i oddajcie swój głos na tego wspaniałego mężczyznę.

A może pochwalicie się też swoim krasomówstwem i zostawicie na stronie konkursu wpis przekonujący, że tylko pan Witek może zostać "wizytówką" Galerii Centrum? ;)