Nie wiesz, co będzie modne? Śledź tę 4-latkę. Robi już tak 700.000 internautów!

Nie wiesz, co będzie modne? Śledź tę 4-latkę. Robi już tak 700.000 internautów!

W jakim wieku można zostać znaną influencerką? Okazuje się, że w sieci można znaleźć zdjęcia nawet bardzo małych dzieci, z których rodzice postanowili zrobić gwiazdy Internetu. Poznajcie dziewczynkę, której popularność rośnie w zatrważającym tempie. Jej instagramowy profil śledzi już prawie 700 tysięcy osób!

Kamila Mrozek
6.05.2019, 14:39

Ahin Lee pochodzi z Korei Południowej i za sprawą swojej mamy została okrzyknięta "najmłodszą blogerką na świecie". Fotografie tej uroczej dziewczynki w dość wymyślnych stylizacjach sprawiły, że dziecko stało się sensacją Internetu. Z popularności córki korzysta oczywiście jej mama. Zobaczcie zdjęcia malutkiej Ahin i sami oceńcie, czy ten instagramowy szum wokół jej postaci jest aby na pewno potrzebny?

Pochodząca z Azji influencerka - mama Ahin postanowiła pochwalić się w sieci swoją uroczą córeczką. Na specjalnie utworzonym koncie instagramowym regularnie publikuje zdjęcia swojej 4-letniej pociechy.

Większość fotografii na koncie @2ah.in przedstawia śliczną 4-latkę, która bawi się, robi z mamą zakupy, albo pozuje niczym zawodowa modelka. Mama Ahin co jakiś czas wrzuca na profil też swoje własne zdjęcia, ale nie cieszą się one taką popularnością, jak te przedstawiające jej córeczkę.

Do grona fanów małej Ahin zalicza się także wiele znanych osób z kraju i ze świata. Okazuje się, że stylizacje małej Azjatki z chęcią oglądają i śledzą w Internecie np. Ariana Grande, Bella Hadid, czy mama 2-letniej Klary - Anna Lewandowska.

To chyba jedno z pierwszych fotek przedstawiających maleńką Ahin. Zrobiono je krótko po jej narodzeniu. Czy mama dziewczynki już wtedy zaplanowała, że uczyni ze swojej kruszynki znaną influencerkę?

Ahin zawsze była uroczym dzieckiem, ale trzeba przyznać, że w miarę upływu czasu staje się coraz bardziej rozkoszną, śliczną dziewczyneczką.

Jak widać mama Ahin od zawsze miała słabość do ubierania jej w dość nietypowy sposób. Czy przebieranie małej w taki strój syrenki to nie jest lekka przesada?

Wśród instagramowych fotek Ahin nie brakuje tych, na których możemy podziwiać ją ubraną w eleganckie sukienki i uczesaną w zabawne kitki.

Popularność małej Ahin zapewnia jej kontrakty reklamowe, zaś jej przedsiębiorczej matce kolejne wpływy na koncie.

Co sprawiło, że ta mała Azjatka stała się gwiazdą Intenetu? Jej stylizacje wydają się czasem zbyt poważne jak na jej wiek. Niektórym podobają się fotki tej małej damy.

Co jakiś czas na Instagramie Ahin pojawiają się negatywne komentarze internautów. Jak myślicie, czego najczęściej dotyczą?

Niektórzy zarzucają matce dziewczynki skrajną nieodpowiedzialność i pazerność na "szybką kasę".

Ich zdaniem udostępnianie w sieci tak wielu zdjęć małej dziewczynki jest "niestosowne i niebezpieczne". Wiadomo, że tego typu fotki oglądają czasem osoby o niezbyt czystych intencjach wobec dzieci...

Gdzie najczęściej fotografowana jest mała Ahin? Przeważają zdjęcia robione w różnego rodzaju sklepach. Czy to znaczy, że dziewczynka czuje się tam dobrze, czy to kolejny kaprys matki-zakupoholiczki?

Ahin to naprawdę słodkie dziecko. Trzeba przyznać, że w tym fartuszku i lakierowanych balerinach wygląda ślicznie!

Oczywiście na Instagramie Ahin można też znaleźć fotki przedstawiające codzienne czynności - np. małą podczas picia czy jedzenia.

Co powiecie na tą małą "laleczkę", która z takim przejęciem pakuje owoce i warzywa do swojego wózeczka na zakupy?

A może bardziej spodoba Wam się ta fotka? Ciekawe, czy Ahin ma w swoim pokoiku taką dziecięcą kuchnię na własność?

Na profilu dziewczynki możemy obserwować jej zabawy i podziwiać kreatywne zabawki, z którymi jest fotografowana. Zamiast brudzić się ziemią i oblewać wodą, Ahin podlewa warzywa wyrastające z materiałowych grządek...

Na podstawie stylizacji Ahin możemy dojść do wniosku, że matka dziewczynki ma prawdziwego "fioła" jeśli chodzi o modę. A mała Ahin? Cóż nawet w tym trochę za dużym "misiowym" płaszczyku wygląda bardzo stylowo...

A oto Ahin przy małym fortepianie. Czy dziewczynka naprawdę wykazuje zainteresowanie grą na tym pięknym instrumencie? A może to tylko zdjęcie pozowane?

Internauci uwielbiają oglądać fotki małej Ahin. Czy inne mamy inspirują się jej stylizacjami i zabawkami? Zamożni celebryci jak np. Anna Lewandowska z pewnością tak.

Naszym zdaniem Ahin wygląda szczególnie uroczo w spódniczkach baletnicy i z włoskami upiętymi przy pomocy małych kolorowych spineczek.

A na fotkach sklepowych wygląda niekiedy nadzwyczaj dorośle...

Czy wrzucanie na Instagrama tego typu fotek 4-letniej dziewczynki nie jest przesadą?

W naszej opinii wiele fotek małej Ahin może wbudzać kontrowersje.

To mała niewinna dziewczynka, czy słodka wykreowana przez matkę mini-lolitka?

Tak, czy inaczej nie można odmówić zdjęciom małej Ahin oryginalności. Każde zawiera jakiś detal, który sprawia, że dziewczynka wygląda nietuzinkowo i zachęca do "śledzenia" jej w sieci.

Które z fotek Ahin szczególnie Wam się podobają?

Czy tak mała dziewczynka powinna być influencerką?

Czy za cenę popularności i zysków z reklam matka Ahin może tak śmiało publikować jej wizerunek w drogich stylizacjach?