52-latek twierdzi, że jest dzieckiem Karola i Kamili. Widać podobieństwo? Czy Diana o tym wiedziała?

52-latek twierdzi, że jest dzieckiem Karola i Kamili. Widać podobieństwo? Czy Diana o tym wiedziała?

Mieszkający w Australii Simon Dorante-Day prowadzi w mediach kampanię celem, której jest udowodnienie, że jest synem Karola, księcia Walii oraz Kamili, księżnej Kornwalii. W jednym z wywiadów, którego ostatnio udzielił powiedział, że księżna Diana wiedziała o jego istnieniu.

Adam Opioła
15.02.2019, 13:54

Simon Dorante-Day urodził się w 1966 roku w Anglii w Gosport niedaleko Portsmouth. Gdy miał osiemnaście miesięcy został adoptowany przez brytyjską parę, Karen i Davida Day. Obecnie mieszka w Queensland w Australii. Mężczyzna co jakiś czas daje o sobie usłyszeć mówiąc o tym, że został oddany do adopcji przez 18-letnią Camillę Shand. Natomiast książę Karol miał mieć 18 lat, gdy począł Simona.

Mężczyzna wierzy, że jego biologicznymi rodzicami są książę Karol i księżna Kamila

© Facebook/Simon Charles Dorante-Day

Simon stał się bardzo aktywny na Facebooku, gdzie zamieszcza zdjęcia oraz pisze posty, którymi sugeruje, że jest podobny do księcia Karola i księżnej Kamili.

Według Simona księżna Diana wiedziała o jego istnieniu

© Facebook/Elvianna Marella Dorante-Day

Dorante-Day przyznał, że Diana dowiedziała się o nim. Miała nawet przygotowywać się do ujawnienia tej wiadomości opinii publicznej.

W tym czasie krążyły różne rodzaje plotek o rodzinie królewskiej, a moje istnienie było jednym z nich. Sądzę, że Diana doszła do prawdy na temat swojego życia oraz tego jak została skrzywdzona. Diana zamierzała ujawnić to publicznie.

Dorante-Day jest gotowy, aby zrobić testy DNA

Simon jest zmotywowany do tego, aby udowodnić swoje królewskie pochodzenie przez testy DNA. Rzekomy syn księcia Karola i księżnej Camili prowadzi na Facebooku profil "@PrinceSimonCharles", na którym publikuje newsy o swojej misji, której celem jest uczynienie go rozpoznawalnym tak, aby ludzie kojarzyli go jako syna księcia Walii i księżnej Kornwalii.

© ELVIANNA MARELLA DORANTE-DAY

Dorante-Day wyjaśnił, że jego przybrani dziadkowie wierzyli, że jest synem księcia Karola i księżnej Kamili. Dziadkowie Simona pracowali na królewskim dworze dla królowej Elżbiety oraz Filipa, księcia Edynburga.

Moja babcia nie robiła mi aluzji, powiedziała mi to wprost - przyznał.

Książę Karol i księżna Kamila nigdy nie skomentowali słów Simona.