55-latka wlała benzynę do diesla. Potem chciała odessać ją odkurzaczem...

55-latka wlała benzynę do diesla. Potem chciała odessać ją odkurzaczem...

Pewna kobieta przyjechała na stację benzynową aby zatankować swój samochód. Niestety popełniła ogromny błąd – zamiast oleju napędowego, wlała do auta benzynę bezołowiową. Potem było już coraz gorzej…

Kamila Mrozek
8.09.2019, 14:55

Gdy 55-latka zdała sobie sprawę z fatalnej pomyłki, postanowiła natychmiast działać. Jak zakończyła się jej interwencja z udziałem odkurzacza? Sami zobaczcie...

Do wspomnianego zdarzenia doszło w miejscowości Eschborn na zachód od Frankfurtu. Policja poinformowała, że pewna Niemka prowadziła osobowego volkswagena passata z silnikiem diesla.

Po przybyciu na stację benzynową właścicielka auta z silnikiem diesla omyłkowo wlała do niego benzynę bezołowiową.

© fakt.pl

Gdy zdała sobie sprawę z tego, co zrobiła, poprosiła 20-letniego pracownika stacji benzynowej o pomoc. Chciała przepchnąć swój samochód do znajdującego się nieopodal odkurzacza i za jego pomocą odessać benzynę...

© fakt.pl

Dla ustabilizowania rury od odkurzacza kobieta użyła końcówki od węża ogrodowego. Wtedy jej auto stanęło w płomieniach! Zarówno samochód, jak i odkurzacz doszczętnie spłonęły. Straty oszacowano na ponad 120 tysięcy złotych.

© hrfernsehen

Dobrze, że przynajmniej ani 55-latce, ani pracownikowi stacji paliw nie stało się nic poważnego podczas tego groźnego zdarzenia.

Każdemu posiadaczowi samochodowi może przydarzyć się to, co owej Niemce. Kiedy wlejemy złe paliwo do auta, nie powinniśmy w żadnym wypadku uruchamiać silnika ani nawet włączać zapłonu. Trzeba wezwać na pomoc pracowników stacji i odholować auto do warsztatu!

Nie tylko tankowanie, ale i mycie własnego auta wymaga pewnej wiedzy. W przeciwnym razie możemy uszkodzić samochód, albo nawet narazić się na niebezpieczeństwo. Zobaczcie 10 antyprzykładów tego, jak NIE NALEŻY myć samochodu.

Kreatywność nie zawsze kończy się dobrze. Widoczna na filmiku poniżej kobieta postanowiła dokładnie umyć auto. Nie chcemy wiedzieć, w jakim stanie był ów pojazd po owym gruntownym myciu od środka ;)

Byliście świadkami złego korzystania z myjni, oryginalnego mycia auta albo wlewania benzyny do diesla?

Czy tylko paniom zdarzają się takie samochodowe "wpadki"?