Awaria aplikacji spowodowała, że 58-letnia kobieta (!!!) pokazała swój prawdziwy wygląd

Awaria aplikacji spowodowała, że 58-letnia kobieta (!!!) pokazała swój prawdziwy wygląd

Z pasją prowadziła swój kanał z transmisjami na żywo. Jej filmy śledziło ponad 100 tysięcy fanów. Była wzorem dla młodych dziewczyn i obiektem westchnień mężczyzn, którzy zachwycali się jej delikatną urodą i kojącym głosem.

Niestety okazało się, że internauci padli ofiarą oszustki, która wcale nie jest piękną 18-latką…

Kamila Mrozek
5.08.2019, 09:08

Uwielbiana przez internautów vlogerka okazała się być... przeciętnej urody kobietą w wieku 58 lat. Streamerka udawała, że wygląda inaczej, nakładając na obrazy filtry odmładzające. Przekonajcie się, jak naprawdę wygląda "Jej Wysokość Qiao Biluo" i jak doszło do żenującej wpadki z jej udziałem

Prowadzenie kanałów z transmisjami na żywo wciąż zyskuje na popularności. Jedną z bardziej znanych chińskich streamerek była w ostatnim czasie widoczna na zdjęciu poniżej dziewczyna, nazywająca siebie "Jej Wysokość Qiao Biluo".

© antyradio.pl

Qiao Biluo śledziło w Internecie ponad 100 000 fanów. Dziewczyna mogła liczyć na pokaźne wsparcie finansowe od oglądających ją internautów. Szacuje się, że jednorazowe datki na jej konto sięgały nawet 15 000 dolarów.

© chinasmack.com

Niestety niedawno podczas relacji na żywo z innym streamerem przestał działać filtr odmładzający, z którego korzystała Chinka. Fani Qiao Biluo przeżyli szok kiedy to zamiast pięknej młodej dziewczyny zobaczyli przeciętną kobietę w średnim wieku. Oszustka została zdemaskowana za sprawą awarii technicznej...

Większość fanów kobiety jest oburzona tym, co zobaczyli. Przestali obserwować "Jej Wysokość Qiao Biluo" i przekazywać wpłaty na jej konto, co więcej w mediach pojawiło się mnóstwo informacji, ujawniających jej prawdziwy wygląd.

Zapewne to koniec tej chińskiej vlogerki. Czy kobieta w średnim wieku może stać się popularna w sieci bez korzystania z filtrów odmładzających?

Co sądzicie o przypadku Chinki, która oszukiwała swoich fanów?

Jak byście się zachowali, gdyby to Wasza ulubiona postać z Internetu okazała się zwykłą oszustką?