8 najdziwniejszych pokazów tanecznych na ślubach!

8 najdziwniejszych pokazów tanecznych na ślubach!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu większości ludzi, dlatego każdy chciałby uczynić ten dzień najpiękniejszym! Miesiące przygotowań, decydowanie o najmniejszym szczególe, nie oszczędzanie na niczym – wszystko, żeby było perfekcyjnie! Dla zapewnienia atrakcji i niespodzianki gościom, coraz częściej na weselach można zobaczyć pokazy taneczne dla panny lub pana młodego – wszystko przygotowywane w tajemnicy. A co jeśli niektórych podczas występu za bardzo poniesie fantazja? Zobaczcie sami!

Daria Łaptosz
12.05.2019, 20:05

1. Niech moc będzie z Wami!

Na weselu zatańczyli... Szturmowcy z Gwiezdnych Wojen! A konkretnie, czterech profesjonalnych tancerzy, który jako grupa Boogie Storm występowali w brytyjskim „Mam Talent”, oraz panna młoda, jako piąty Szturmowiec. To musiał być prawdziwy szok dla pana młodego, ale i spełnienie marzeń, bo jest on zagorzałym fanem Gwiezdnych Wojen! Występ był perfekcyjny, a ilość przygotowań włożonych w tę niespodziankę pokazuje, jak ogromna miłość łączy tę dwójkę... zazdrościmy!

2. Miał być ślub – była walka!

I żyli długo i szczęśliwie? Tego nie możemy być pewni, bo ta para wyraźnie lubi rywalizację! Nie zapomnieli o niej nawet w dniu ślubu i postanowili... skompletować dwie grupy i stoczyć taneczną bitwę! To dość oryginalny pomysł na ubarwienie wesela i dodatkową atrakcję dla gości. Trzeba przyznać, że cała bitwa została świetnie przygotowana i nie zabrakło w niej humoru. Kto wygrał? Bezsprzecznie dzieci, które dały popis na końcu i pogodziły młodą parę!

3. Wszyscy płakali ze śmiechu!

Ten pan młody zaskoczył wszystkich, rozbawił ich do łez, a także... pokazał swój aktorski i komediowy talent! Z pomocą sporej grupy drużbów, dał występ, który bije rekordy popularności na YouTube. Trzeba mieć w sobie mnóstwo odwagi, poczucia humoru i dystansu do siebie, żeby wystąpić przed tyloma gośćmi i własną, świeżo upieczoną żoną. Na szczęście w tym przypadku wszystkim pokaz się spodobał, zapewne dzięki walorom komediowym. Pan młody był świadom, że nie jest profesjonalnym tancerzem, dlatego przygotował układ, który miał rozbawić gości do łez... i to się udało!

4. Ślub z... dinozaurem?

A nawet z czterema dinozaurami! Oczywiście wszyscy wiedzą, że ludzie i dinozaury nigdy nie miały okazji się spotkać (przynajmniej mamy nadzieję, że wszyscy to wiedzą...) - ale ten pan młody postanowił dokonać niemożliwego! I tak oto, wykorzystując swoich drużbów, przebrał ich w ogromne stroje dinozaurów... Po co? Żeby zatańczyć w ich towarzystwie dla panny młodej, po prostu! Intencje tego pana młodego nie są do końca jasne, może chciał wypaść najlepiej i uznał, że trzeba swoją „konkurencję” zamienić w dinozaury? Ciężko stwierdzić, ale w kategorii najdziwniejszych występów ślubnych, ten pan młody nie ma sobie równych!

5. Panowie pomylili imprezy?

Myślicie, że mieli wystąpić na wieczorze panieńskim, a przyszli na wesele? Nic bardziej mylnego! Grupa odważnych striptizerów, wijących się między panną młodą i jej druhnami – to pan młody i jego drużbowie! Na taki nietypowy pomysł wpadli panowie, żeby zaskoczyć swoje kobiety... Czy podobało się to wszystkim gościom? Tego nie wiemy, na filmiku widać raczej pozytywne reakcje. Jednak ciekawe, co o takim występie pomyśleli rodzice i teściowie pana młodego...

6&7. Beyonce występuje na weselach?!

Jak widać na załączonych filmikach (nie byłam w stanie zdecydować się na jeden – są genialne), Beyonce bardzo często gości na weselach... tyle, że jakimś cudem zamienia się w mężczyzn, a konkretnie w panów młodych i ich drużbów! Ciężko stwierdzić, pod wpływem czego muszą być śmiałkowie, którzy decydują się na takie występy na własnym ślubie. Najważniejsza jednak jest reakcja panien młodych – tylko spójrzcie, one są zachwycone! I to chodzi! Reszta gości może być takim występem zmieszana, ale grunt, że widok świeżo upieczonego męża tańczącego w szpilkach i kusym wdzianku, podoba się żonie!

8. Koledzy nigdy nie zawiodą!

Taki wspaniały prezent ślubny dostał od swoich kolegów Devin Setoguchi, kanadyjski hokeista, grający w lidze NHL (tak, to byli jego koledzy z drużyny). W kompletnej tajemnicy przed panem młodym postanowili przygotować występ taneczny do piosenki Sii „Chandelier”. Brzmi poważnie i bardzo artystycznie, ale niestety tak nie było. Czwórka wesołych panów ubrała się w bardzo obcisłe kombinezony i... zrobiła swojemu koledze wstyd na jego weselu! Oczywiście domyślamy się, że ta para młoda ma do siebie duży dystans i w konsekwencji wszyscy świetnie się bawili. Cóż, mając takich kolegów trzeba spodziewać się nawet niespodziewanego!

Chcielibyście któryś z tych występów zobaczyć na swoim ślubie?