Adele schudła tak bardzo, że wygląda wręcz niezdrowo! Fani są zaniepokojeni diametralną zmianą jej wyglądu

Adele schudła tak bardzo, że wygląda wręcz niezdrowo! Fani są zaniepokojeni diametralną zmianą jej wyglądu

Utalentowana piosenkarka Adele kojarzona była zarówno z oszałamiająco pięknego głosem, jak i z wyglądem typowej dziewczyny z sąsiedztwa, z którą utożsamiało się wiele kobiet. We wrześniu 31-letnia wokalistka złożyła pozew o rozwód i przeprowadziła się do Los Angeles.

Kinga Kwiecień
8.01.2020, 15:47

30 funtów to po przeliczeniu blisko 14 kg. To bardzo dużo biorąc pod uwagę tak krótki okres, podczas którego Adele zmieniła swój wygląd wręcz diametralnie!

W 2015 roku wydała płytę o krótkim, ale dobitnym tytule „25”. Krążek promował znany wszystkim utwór „Hello”, który natychmiast został uznany za fenomen i przez bardzo długi czas podbijał szczyty list przebojów.

Nieco ponad dekadę zajęło Adele zdobycie Oscara, Złotego Globu, piętnastu nagród Grammy, pięciu nagród American Music Awards, osiemnastu nagród Billboard Music Awards, dziewięciu nagród Brit oraz dwóch nagród Ivor Novello dla autorki piosenki roku.

Nie da się zaprzeczyć, że piosenkarka odniosła nie lada sukces - dzięki temu zyskała ogromne grono zwolenników swojej twórczości i zniewalającego głosu.

Gwiazda ma wielu oddanych fanów, którzy szczerze martwią się o jej zdrowie:

Mam nadzieję, że z Adele wszystko dobrze. Nie wygląda najlepiej. Oby okazało się, że schudła zdrowo i z właściwych pobudek.

Mam nadzieję, że ma się dobrze. Wygląda na nieco wyczerpaną i zmęczoną.

Co do... Mam nadzieję, że nic jej nie jest!

Inni twierdzą, że wokalistka zmieniła się nie do poznania:

Nie wygląda jak Adele.

Do tej pory Adele nie podążała za modą na smukłą sylwetkę, jednak przeprowadzka do Los Angeles i zmiana stylu życia mogły wpłynąć na postrzeganie przez Adele samej siebie.

Wieści o spadku wagi wokalistki dotarły do jej fanów najpierw w czasie przyjęcia urodzinowego Drake’a, kiego to do sieci trafiła seria zdjęć pokazująca, że waga Adele już odrobinę uległa zmianie. Kolejnym impulsem, który uzmysłowił internautom, że wokalistka chudnie w zastraszajacym tempie była świąteczna relacja na jej mediach społecznościowych.

Fani, którzy oglądają zdjęcia Adele w sieci, twierdzą, że wokalistka niknie w oczach! Już przestaje przypominać samą siebie - nie ma już swoich kobiecych krągłości, zniknęły jej też charakterystyczne, pulchne policzki.

Na początku metamorfozy popularnej Brytyjki, większość jej fanów chwaliło obniżenie przez nią wagi, jednak zdanie tych ludzi zmieniło się, gdy Adele nadal chudła i to w dodatku tak szybko. Obecnie przeważa nie zachwyt, lecz zmartwienie stanem wokalistki.

Gdy pokazała się w sukni z głębokim dekoltem, wiele osób nie poznało jej sylwetki i twarzy!

Nowa Adele ledwie przypomina swoją wersje sprzed kilku miesięcy. Stosuje rygorystyczną dietę, której prawdopodobnie na początku nie lubiła i była nastawiona dość pesymistycznie do twardych reguł swojej nowej kuracji odchudzającej. Poza dietą, ma też precyzyjnie kontrolowany program ćwiczeń.

Adele przez swój talent jest warta setki milionów dolarów! Jej uroda dziewczyny z sąsiedztwa tylko dodawała jej uroku i sprawiała, że kobiety mogły się z nią utożsamić. Czyniło ją to swojego rodzaju przyjaciółką dla wielu fanek, a jej piosenki były jeszcze bliższe sercu.

Po sieci krążyły plotki o jej romansie z raperem Skeptą, co wzbudziło ogromne zdziwienie wśród internautów. Kolejnym zaskoczeniem były zdjęcia Adele bawiącej się na plaży u boku Harry'ego Stylesa!

Waszym zdaniem Adele wygląda teraz lepiej? Czy może straciła część swojego uroku?