Agnieszka Chylińska przeszła operację? Internauci zauważyli coś intrygującego na jej ostatnim nagraniu wideo

Agnieszka Chylińska przeszła operację? Internauci zauważyli coś intrygującego na jej ostatnim nagraniu wideo

Artystka dołączyła do grona znanych postaci, które wzięły udział w popularnym w ostatnich dniach #Hot16Challenge2. Akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy na wparcie dla polskiej służby zdrowia w trakcie walki z epidemią koronawirusa.

Agnieszka Chylińska (44 l.) przeszła w życiu już niejedną metamorfozę. Regularnie zmienia fryzury, dorabia sobie tatuaże na ciele, zmienia styl ubioru.

Gdy opublikowała w sieci nowe wideo, jej fani szeroko otworzyli oczy ze zdumienia

Chociaż w komentarzach nie zabrakło komplementów na temat jej tekstu i trafności słów „wuj zawsze będzie wujem, a kura kurą”, to fani skupili się przede wszystkim na komentowaniu jednego szczegółu, który przyciągnął ich uwagę. Zobaczcie sami:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Chylińska do zadania podeszła poważnie. Wystylizowała się w czapkę z napisem "brownie", masywne kolczyki i prześwitującą bluzkę, odsłaniającą jej imponujący biust.

Obywatelka Agnieszka Chylińska gotowa do czelendżu. Się podejmuję i wyśpiewywać zamierzam i właśnie wyśpiewuję. Nie znam się na raperce, moje serce w poniewierce, ale postaram się, bo warto. Nie mam sprzętu profesjonalnego, ale co z tego, co z tego? No to jadę. Joł, check it out.

– powiedziała na początku nagrania.

Czy Agnieszka Chylińska zainwestowała w operację powiększenia piersi? Wielu fanów artystki nie ma wątpliwości, że krągłości piosenkarki ostatnio nieco się powiększyły. Czy to zasługa chirurga, a może dobrze dobranego stanika? Sami oceńcie!

© Instagram @agnieszka.chylinska
© Instagram @agnieszka.chylinska

Artystka mogła nieco zdziwić się, widząc, że choć nie potwierdziła domniemanej operacji, fani zasypali ją komplementami. Agnieszka nie pozostała dłużna i już następnego dnia odniosła się do metamorfozy, oczywiście w swoim własnym stylu, wciąż nie dementując i nie potwierdzając domysłów:

Czemu nie mówiliście, że wam się podobam w takim stylu „ryjo dejaneiro”? W życiu tylu komplementów nie dostałam, naprawdę. Jest mi bardzo miło. Ja z tej kwarantanny wyjdę taka Jessica. Jessica Chylińska

– zażartowała z siebie następnego dnia.