Agnieszka z Gogglebox zaskoczyła swoich fanów i schudła. „Wyglądasz jak inna osoba!”

Agnieszka z Gogglebox zaskoczyła swoich fanów i schudła. „Wyglądasz jak inna osoba!”

Agnieszka Kotońska jest jedną z gwiazd emitowanego na antenie TTV programu Gogglebox, gdzie występuje wraz z synem i mężem. Poza tym, znana jest z regularnego publikowania swoich zdjęć w mediach społecznościowych. Jak można z nich wywnioskować - celebrytka schudła dość sporo!

Mateusz Ochocki
28.11.2018, 20:59

Agnieszka Kotońska jest jedną z bohaterek programu Gogglebox. Bohaterka rozpoczęła swój udział od 3. serii programu. Każdy jej fan z pewnością kojarzy jej zabawne i zwariowane komentarze, które wypowiada w towarzystwie swojego męża i syna. Nic więc dziwnego, że kobieta bardzo szybko zdobyła uznanie widzów. Właśnie niedawno jej konto na Instagramie przekroczyło magiczną barierę 100 tysięcy obserwatorów!

Jej profil na Instagramie śledzi ponad 100 tysięcy fanów.

Program Gogglebox jest programem rozrywkowym, emitowanym na antenie stacji TTV od 2014 roku. Idea programu jest prosta - wybrane osoby zasiadają w nim przed telewizorem w swoim mieszkaniu i w mniej lub bardziej zabawny sposób, komentują programy z poprzedniego tygodnia. Show cieszy się dużą popularnością i zapewnia wiele śmiechu oglądającym.

Agnieszka komentuje programy wraz z swoim mężem i synem.

Agnieszka zaczynając swoje występy w programie, była raczej utożsamiana z rozmiarem plus size. Nie stanowiło to dla niej przeszkody w zdobyciu popularności, gdyż posiadała ogromny dystans do swojej osoby. Jak sama podkreślała - jej waga zupełnie jej nie przeszkadzała, ponieważ czuła się świetnie w swoim ciele.

Celebrytka ważyła kiedyś prawie 100kg.

Jak wspomina Agnieszka, na początku programu posiadała trochę nadmiarowych kilogramów. W pewnym momencie ważyła prawie 100 kg. Jednak po pewnym czasie przyszedł pomysł na zrzucenie paru nadmiarowych kilogramów

Agnieszka zdecydowała się schudnąć.

Agnieszka szybko wzięła się do pracy nad swoim ciałem. W tym celu przyjrzała się swojej diecie i wyrzuciła z jej niezdrowe produkty. Zrezygnowała z jedzenia słodyczy i fast-foodów, a na jej talerzu częściej zaczęły królować takie produkty, jak ciemne pieczywo, brązowy ryż, makaron, czy kurczak gotowany na parze.

Na Instagramie Agnieszka dzieli się zdjęciami swoich posiłków ze swoimi fanami.

Jednak jej plan na schudnięcie, to nie tylko zmiana diety.

Agnieszka zapisała się na siłownie, na która chodziła aż 5 dni w tygodniu, na którym odbywała treningi trwające 1h 15 min dziennie. Dodatkowo, celebrytka stara się regularnie jeździć na rowerze.

Kobieta chwali się aktywnym trybem życia.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. W ciągu niecałego roku schudła z 98 do 74 kilogramów, a jej rozmiar zmniejszył się z 56 do 38.

Pamiętacie mnie kochani taka z 3. sezonu. Zawsze jest dobry moment, by coś ze sobą zrobić. Ja zaczęłam ćwiczyć, zdrowo jeść i schudłam 24kg! Ale uśmiech i dobre podejście do świata ludzi i wszystkich dookoła zawsze pozostanie ten sam Człowieka można zmienić zawsze, ale charakteru nigdy.

Kobieta schudła ponad 20 kg.

Co więcej, celebrytka wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Agnieszka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego ślubu z Arturem. Zrobiła to w związku z 23. rocznicą ślubu.

5 sierpień 1995 r. 23 lata temu wyszłam za człowieka, którego kochać nigdy nie przestanę i życzę sobie w dzień naszej kolejnej rocznicy, żeby nasza miłość trwała do końca świata i jeden dzień dłużej.

Agnieszka podczas swojego ślubu.

Internautom spodobały się zdjęcia, więc dali temu wyraz w komentarzach.

Jesteście cudowni! Oby tak dalej Kochani! ❤️

Jesteście super para! Tak dalej wiele szczęśliwych razem chwil!! Pozdrawiam

Wszystkiego dobrego na dalsze lata i jeszcze więcej miłości 😁 widać, że się kochacie 😍. Suknia piękna😍

Poza tym, fani byli zszokawani jej wyglądem sprzed lat:

To naprawdę ty? Nie rozpoznałabym...

Jak to możliwe, że tak się zmieniłaś?

Kobieta udostępniła zdjęcia z okazji jej 23. rocznicy ślubu.

Agnieszka z Gogglebox przeszła sporą metamorfozę.

Jej charakterystyczny duży rozmiar przechodzi do historii. Czy uważacie, że zmiana była jej potrzebna, skoro czuła się dobrze ze swoją wagą?