Alex z „Chłopaków do wzięcia” jest nie do poznania! Stał się kolejną ofiarą operacji plastycznych?!

Alex z „Chłopaków do wzięcia” jest nie do poznania! Stał się kolejną ofiarą operacji plastycznych?!

Programy takie jak „Chłopaki do wzięcia” zyskały w Polsce ogromną popularność. Równie niemałą popularność zdobyli występujący w nich bohaterowie. Zwykle takie kariery trwają przysłowiowe „5 minut” i show-biznes szybko o nich zapomina. Chyba, że ktoś budzi ogromne kontrowersje i wciąż elektryzuje ludzi, tak jak w przypadku Alexa... Zobaczcie sami!

Daria Łaptosz
5.07.2019, 21:49

Był jedną z najbarwniejszych postaci!

Program stacji Polsat, „Chłopaki do wzięcia” przez lata przyciągał przed ekrany niemałą publiczność. Polacy śledzili losy bohaterów, a ci z czasem stawali się celebrytami. Tak też było w przypadku Alexa (w rzeczywistości Macieja Kozłowskiego), który występował ze swoim bratem bliźniakiem, Adamem. Jednak to Alex od początku znacznie się wyróżniał. Uwielbiał kolorowy makijaż, miał długie blond włosy i nie stronił od damskich ubrań - nie dziwi więc, że ciężko było znaleźć mu partnerkę. Mimo kontrowersyjnego wyglądu widzowie polubili Alexa, za autentyczność i szczerość!

Alex polubił występy w telewizji – oprócz „Chłopaków do wzięcia” brał udział w „Rozmowach w toku”, „Szansie na sukces”, „Mam talent”, „Sekretach chirurgii” i „X-factor”! Kariera celebryty występującego gościnnie we wszelkich programach wyraźnie się mu spodobała!

Co za metamorfoza!

Po udziale w kilku programach telewizyjnych, o Alexie zrobiło się cicho... Okazuje się, że to wszystko przez ogromną metamorfozę mężczyzny! Widzowie od dawna mieli dobre przeczucia – Alex w końcu ujawnił, że od teraz jest Alexandrą! 33-letni celebryta postanowił zmienić płeć, rozpoczął kurację hormonalną i kompletnie zmienił wizerunek. Zamiłowanie do mocnego makijażu i blond włosów zostało, ale teraz Alexandra postawiła na zwiewne, kobiece sukienki i... ogromne ilości wypełniaczy! W sieci zdążyła się już pochwalić powiększeniem ust i zabiegami nadającymi bardziej kobiecych rysów twarzy.

Alexandra chętnie chwali się swoim nowym wizerunkiem na portalach społecznościowych! Ta spektakularna metamorfoza spotyka się jednak z różnymi komentarzami...

Przestań się wygłupiać chłopie – to jeden z „najlżejszych” komentarzy krytyki

Jesteś tragiczny (dla mnie jesteś zawsze facetem szook) – takie komentarze to dla Alexandry codzienność

Jesteś piękna! Trzymam kciuki - przykład wsparcia, którego Alexandra doświadcza od wielu osób

To nie koniec zmian w wyglądzie! Alexandra relacjonowała ostatnie zabiegi na Instagramie – było to wypełnienie doliny łez, botox między brwiami, kolejne poprawienie ust oraz depilację laserową twarzy. Przez swoje uwielbienie dla medycyny estetycznej Alexandra coraz częściej porównywana jest do słynnej już Rafalali!

Niestety, jest możliwe, że bohater „Chłopaków do wzięcia” uzależnił się od ingerowania w swój wygląd... Czy to oznacza, że niedługo przesadzi i będzie wyglądał jak typowe „ofiary” medycyny estetycznej? Oby nie!

Jak oceniacie przemianę Alexa w Alexandrę?