Aneta Zając zmieniła się nie do poznania! Zobaczcie, jak  wygląda teraz gwiazda "Pierwszej miłości".

Aneta Zając zmieniła się nie do poznania! Zobaczcie, jak wygląda teraz gwiazda "Pierwszej miłości".

Ta subtelna blondynka o łagodnym uśmiechu zadebiutowała na szklanym ekranie już jako mała dziewczynka, ale widzowie pokochali ją za rolę Marysi Radosz, bohaterki serialu "Pierwsza miłość". Aneta Zając niedawno zaskoczyła swoich fanów zmianą wizerunku.

37-letnia aktorka postanowiła nieco poeksperymentować ze swoim wyglądem. Czy zwrot w walce o alimenty z byłym partnerem Mikołajem Krawczykiem sprawił, że Aneta Krawczyk zdecydowała się na odważną metamorfozę? Zobaczcie sami, jak zmieniła się ta sympatyczna aktorka i sami oceńcie, czy nowy look jej pasuje...

Kamila Mrozek
10.07.2019, 23:51

Na planie serialu "Pierwsza miłość" Aneta Zając związała się ze swoim serialowym partnerem Mikołajem Krawczykiem, z którym ma dwóch synów bliźniaków.

© chillizet.pl

Po 7 latach związku, w 2012 roku Krawczyk rozstał się z Anetą Zając i zaręczył z inną popularną aktorką oraz wokalistką - Agnieszką Włodarczyk. Para była razem 3 lata, a potem Krawczyk znów się zakochał w pewnej znanej aktorce...

© plejada.pl

W 2017 r. Mikołaj Krawczyk został mężem Sylwii Juszczak. Para w tym roku doczekała się córeczki.

W mediach dużo się mówiło o burzliwym rozstaniu Anety Zając z Mikołajem Krawczykiem i jej walce o alimenty na dzieci, która trwa podobno aż do dzisiaj...

Wielu fanów wciąż nie może zrozumieć, dlaczego Krawczyk rozstał się z uroczą Anetą Zając. Aktorka mimo przeciwności losu radzi sobie z wychowaniem synków - Roberta i Michała oraz realizuje różne projekty związane z życiem zawodowym.

Blond włosy, grzywka i delikatny uśmiech to znaki rozpoznawcze Anety Zając. Na co dzień aktorka ubiera się raczej skromnie, ale jej fani wiedzą, że na Instagramie Anety można znaleźć sporo jej bardziej odważnych, zmysłowych fotek. To bez wątpienia piękna kobieta!

Pamiętacie, że Aneta Zając występowała w dwóch popularnych programach rozrywkowych Polsatu? Startowała w trzeciej edycji "Jak oni śpiewają", a także zwyciężyła w pierwszej, polsatowskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

Jej partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino, z którym aktorka do dziś bardzo się przyjaźni.

Co kilka dni Aneta Zając pokazuje na swoim Instagramie np. kulisy swojej pracy na planie filmowym. Ale chyba najpiękniejsza rola, w jakiej możecie ją tam zobaczyć, to bycie mamą dwóch chłopców widocznych na fotce poniżej...

Wiele osób uważa, że zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami" dodało Anecie Zając pewności siebie, pomogło znieść rozstanie z ojcem jej dzieci. Od tamtego czasu wiele razy można było oglądać Anetę Zając jako atrakcyjną, zadbaną kobietę.

Niedawno w sieci pojawiły się pogłoski, że Aneta z trudem znosi jednak batalię o alimenty z byłym partnerem i nieco przybrała na wadze.

© party.pl

Trzeba przyznać, że to zdjęcie sympatycznej aktorki nie należy do najbardziej udanych...

© party.pl

Kilka dni temu Aneta Zając opublikowała na swoim Instagramie fotkę, która wzbudziła w fanach mnóstwo pozytywnych reakcji. Jak Wam się podoba Aneta z ciemniejszymi włosami i bardziej odważnym makijażem?

Na Instagramie aktorki nie brakuje komplementów pod adresem tej słodkiej "Niuni", jak żartobliwie Aneta sama siebie nazwała:

Ale głupi ten Krawczyk... Pozdrawiam, pięknie Pani wygląda 10/10👍

Cudnie Pani wyglada. Uwielbiam Panią

Niech Pani będzie taką Niunią na co dzień, bosko ❤️❤️

Brawo Anetko tak trzymaj jesteś silną Kobietą wspaniałą Matką...wyglądasz rewelacyjnie 🔥👏💪💗

Wow, śliczna 😍❤️

Nam zdecydowanie bardziej Anetka podoba się na tej fotce. Widać, że to przebojowa i pewna siebie dziewczyna!

Pod tym zdjęciem też można znaleźć pozytywne reakcje fanów:

Aneta zaczynasz rozwalać system 😄👍👍😍

Ta wersja jest super👌👌

Krejzolka 🤪 Ślicznie kochana😍🙈👌

"Nie mam powodów do narzekania. Cieszę się z tego, co mam. W dzisiejszych czasach kobiety potrafią być szczęśliwe w pojedynkę. Świat się przewartościował i nasza zaradność, wszechstronności, otwartość dodają skrzydeł na co dzień i pozwalają na spełnienie" - powiedziała Aneta Zając w jednym z wywiadów.

Na Instagramie Anety nie znajdziecie wiele podobnych fotek. Aktorka zdecydowanie najlepiej czuje się jako delikatna blondynka.

Jak Wam się podoba ostatnia metamorfoza Anety Zając?

Czy powinna dalej eksperymentować ze swoim wyglądem? A może raczej warto, żeby wciąż wyglądała jak ta słodka, nieco zadziorna dziewczyna widoczna na fotkach powyżej?