Asia z „Chłopaków do wzięcia” przeszła ogromną metamorfozę. Nie spotyka się już ze Szczeną!

Asia z „Chłopaków do wzięcia” przeszła ogromną metamorfozę. Nie spotyka się już ze Szczeną!

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych par z programu „Chłopaki do wzięcia” byli Asia i „Szczena”, czyli Joanna Wielocha oraz Ryszard Dąbrowski. Mimo wielu wzlotów i upadków wciąż byli razem. Jednak ostatnio wiele zmieniło się w życiu Asi, nie tylko tym uczuciowym! Bowiem kobieta przeszła szokującą metamorfozę i... zaczęła podbijać internet!

Daria Łaptosz
15.07.2019, 21:11

Serialowa miłość „na dobre i na złe”?

© popularne

W serialu dokumentalnym „Chłopaki do wzięcia” Asia i „Szczena”, mimo wielu przeciwności losu, stanowili zgrany i kochający się duet. Widzowie bardzo ich polubili i życzyli im jak najlepiej. Choć nietrudno było zauważyć, że Asia często zaniedbywała siebie, poświęcając całą swoją uwagę ukochanemu i jego problemom.

Problemów w tym związku było przez lata niemało – Rysiek boryka się z alkoholizmem i miał kilkukrotnie poważne problemy z prawem! W październiku 2018 r., po raz kolejny mężczyzna trafił do więzienia, w którym ma spędzić najbliższe kilka lat!

Miłość ponad wszystko!

Para wystąpiła w marcu 2018 r. w programie TTV „Dżentelmeni i wieśniacy”. Wtedy przed kamerami Asia wyznała, że nie do końca czuje się komfortowo we własnej skórze, ponieważ przez lata się zaniedbywała! Ubogie warunki, w jakich mieszkali razem z Ryśkiem nie pozwalały na wizyty u fryzjera, kosmetyczki, czy nowe ubrania. Dodatkowo stres spowodowany problemami ukochanego mocno odbił się na wyglądzie kobiety – zmarszczki i cienie pod oczami mogli zobaczyć wszyscy widzowie.

Joanna zawsze powtarzała, że będzie czekać na swojego partnera – podczas jego pierwszego pobytu w więzieniu tak rzeczywiście było! Po wyjściu na wolność Asia przyjęła oświadczyny od Ryśka i wszystko było na dobrej drodze... Niestety, niedawno kobieta poinformowała, że rozstała się ze „Szczeną” po wielu latach związku – para nie wytrzymała perspektywy kolejnej kilkuletniej rozłąki!

Wielkie zmiany w życiu Joanny Wielochy!

Niektórzy internauci podejrzewają, że za odważną decyzją Asi o rozstaniu z problematycznym partnerem, stoi jej spektakularna metamorfoza! Nie ma już śladu po zmęczonej i smutnej Asi, bowiem kobieta w przeciągu kilku miesięcy zmieniła się nie do poznania – wyraźnie schudła, popracowała nad swoim stylem i zainwestowała w medycynę estetyczną! Internauci są zachwyceni!

Coraz więcej ludzi śledzi przemianę Joanny na jej koncie na Instagramie, które niedawno założyła! Teraz kobieta promienieje i chce chwalić się swoją nową sylwetką i wyraźnie odmłodzoną twarzą!

Komentarze internautów są bardzo przychylne dla Asi:

Bardzo fajna dziewczyna z Ciebie, brwi mega, ale wiesz czasem mniej znaczy więcej :) Nie przesadź z zabiegami tak, jak niektóre. To korci, bo wszystko jest dla ludzi, ale warto znać umiar

Pani Joasiu... Jestem pod ogromnym wrażeniem... Tak trzymać!

Zawsze widziałam w Tobie piękną kobietę! Cieszę się, że zmieniłaś swoje życie!

Asia schudła, zmieniła fryzurę na krótkie blond włosy i bardziej zwraca uwagę na kobiecy ubiór! Kobieta zainwestowała też w zabiegi – powiększyła usta, wypełniła zmarszczki, a ostatnio zafundowała sobie makijaż permanentny brwi!

Czas na nową miłość?!

Uwagę wszystkich przykuło zdjęcie, które Joanna wstawiła ostatnio na Instagrama – pozuje na nim z Michałem Wiśniewskim. Co więcej, trzymają się oni za ręce! Internauci spekulują, czy między tą dwójką zrodziło się jakieś uczucie?! To możliwe, ponieważ oboje są teraz wolni, a dodatkowo Asia nie ukrywa, że uwielbia Michała Wiśniewskiego i jest on jej ideałem mężczyzny. Mamy nadzieję, że nowy partner Asi, ktokolwiek to będzie, zmotywuje ją do pozostania przy tej pozytywnej przemianie – trzymamy kciuki!

Jak oceniacie metamorfozę Asi?