Nieziemski Śpiew Bezdomnej Kobiety Zachwycił Pasażerów Metra!

Nieziemski Śpiew Bezdomnej Kobiety Zachwycił Pasażerów Metra!

Na dworcach i stacjach metra wielu miast można spotkać osoby bezdomne. Część pozostaje przez nas niezauważonymi, inni przełamują lęk przed odrzuceniem i na wiele sposobów zabiegają o atencję, aby uzyskać wsparcie od innych ludzi. Niedawno w sieci opublikowano niezwykłe nagranie ze szczupłą, bezdomną kobietą...

Kamila Mrozek
9.10.2019, 16:09

Ma blond włosy związane w kucyki, przed sobą pcha zwykle wózek wypchany rupieciami...Na pierwszy rzut oka bohaterka tego artykułu nie różni się niczym od osób bezdomnych, które niejednokrotnie spotykamy w codziennym życiu. Wszystko zmieniło się, gdy ta bezdomna zaśpiewała arię z opery Pucciniego na stacji metra w Los Angeles. Posłuchajcie nieziemskiego głosu tej kobiety, z pewnością będziecie pod wrażeniem jej talentu!

Funkcjonariusze policji z Los Angeles opublikowali na swoim Twitterze filmik prezentujący występ bezdomnej kobiety. Nagranie podbiło serca internautów z wielu zakątków świata.

Tajemnicza śpiewaczka wykonała arię "O mio babbino caro" z opery Giacomo Pucciniego. Kobieta wygląda jak bezdomna, a śpiewa niczym diwa. Nic dziwnego, że od 26 września nagranie z jej występem odtworzono w internecie ponad 800 tysięcy razy!

© twitter.com/LAPDHQ

"Cztery miliony ludzi nazywają Los Angeles swoim domem. Cztery miliony historii, cztery miliony głosów. Czasami trzeba się zatrzymać i posłuchać jednego, by usłyszeć coś pięknego" - skomentował występ bezdomnej kobiety jeden z internautów.

© twitter.com/LAPDHQ

Kim jest tajemnicza bezdomna z Los Angeles? Dziennikarzom udało się ustalić, że to 52-letnia Emily Zamourka, która 28 lat temu przyjechała z Rosji do USA.

Okazało się, że Emily przez lata występowała w Stanach jako śpiewaczka i skrzypaczka oraz udzielała lekcji gry na fortepianie. Niestety od 2016 roku życie tej utalentowanej kobiety mocno się skomplikowało...

Zamourka została okradziona ze swoich skrzypiec wartych 10 tys. dolarów. Jakby tego było mało, zaczęła chorować, z czasem miała coraz większe kłopoty finansowe, w końcu wylądowała na ulicy. Teraz sypia na parkingu, na kawałku kartonu...Śpiewa, aby zebrać trochę pieniędzy, nie chce być dla nikogo ciężarem.

© tvn24.pl

Internautów bardzo poruszył los tej bezdomnej kobiety, uruchomili zbiórkę pieniędzy na mieszkanie i nowe skrzypce dla niej.