Była Miss Moskwy Poślubiła 24 Lata Starszego Króla. Teraz Będzie Nosić Prawdziwą Koronę!

Była Miss Moskwy Poślubiła 24 Lata Starszego Króla. Teraz Będzie Nosić Prawdziwą Koronę!

Oksana Voevodina to rosyjska miss, która trzy lata temu otrzymała tytuł królowej piękności. Niedawno ponownie zrobiło się o niej głośno! Wszystko za sprawą jej ślubu z… malezyjskim królem Muhammadem V. Wystawny ślub i tytuł prawdziwej królowej były jednak okupione dość dużą ceną. Poznajcie historię miłości Oksany i króla Muhammada!

Julia Konieczna
3.12.2018, 23:59

Niesforna natura przyszłej królowej

25-letnia Oksana Voevodina tytuł miss Moskwy otrzymała w 2015 roku. Wcześniej pracowała jako modelka w Chinach oraz w Tajlandii. Jest córką rosyjskich lekarzy. W wywiadach przyznaje, że w szkole była typem łobuza. Lubiła jazdę na BMX oraz na rolkach!

© ImgCop.com

Wygląd kluczem do sukcesu

Dopiero w późniejszym okresie swojej edukacji Oksana zrozumiała, że cechuje ją wyjątkowy wygląd. Wtedy zdała sobie także sprawę z tego, że powinna to wykorzystać. I wykorzystała. Otrzymywała bardzo dużo zagranicznych kontraktów. Podobno podczas jednego z nich zauważył ją malezyjski król!

© www.grid.id

Tata to największy motywator Oksany

Punktem zwrotnym w jej karierze był udział w konkursie piękności przed trzema laty i… jego wygrana. Kobieta wspomina, że jej największym motywatorem był i jest jej tata, rosyjski ortopeda. Oksana wspomina, że ojciec często jej powtarzał: „cokolwiek by się nie działo, idź przed siebie”.

© says.com

Ciekawa pasja

Moim hobby jest projektowanie kobiecych ubrań oraz strojów kąpielowych. Chciałabym zostać pełnoetatową projektantką mody. – mówiła Oksana po wygraniu konkursu piękności w 2015 roku

Czy jako malezyjska Pierwsza Dama będzie mogła spełniać swoje zawodowe marzenia?

© ask.fm

Z miłości zmieniła wyznanie!

Rosyjska królowa piękności została pierwszą damą Malezji po ślubie z królem tego urokliwego kraju. Oksana Voevodina, by poślubić Muhammada V musiała wyrzec się swojej wiary na rzecz islamu. To otworzyło jej drogę do niezwykłej ceremonii ślubnej w stolicy Rosji - Moskwie.

Od królowej piękności do... królowej Malezji!

Duża różnica wieku

Oksana jest 24 lata młodsza od sułtana, który znany jest jako Yang di-Pertuan Agong. Pełne imię pana młodego to jednak… Tengku Muhammad Faris Petra ibni Tengku Ismail Petra.

© borneotoday.net

Zagadkowe okoliczności poznania się pary

Ceremonia miała miejsce 22 listopada w sali koncertowej na przedmieściach Moskwy. Malezyjski władca, zasiadający na tronie tego kraju od 2016 roku nie chciał ujawnić jak poznał swoją wybrankę.

Uważam że mężczyzna musi być głową rodziny i oczywiście… nie zarabiać mniej od kobiety. – powiedziała Oksana w jednym z wywiadów

Takie podejście kobiety z pewnością przypadło do gustu malezyjskiemu królowi!

Sekrety z przyjęcia weselnego

Wesele było bezalkoholowe, a mięso na nim podawane pochodziło z uboju rytualnego. Król ubrany był w tradycyjne, malezyjskie szaty, a panna młoda miała na sobie białą suknię. Przybrała muzułmańskie imię Rihana, a jej zdjęcie w hidżabie zostało opublikowane na Twitterze.

Małżeństwo rosyjskiej miss i sułtana pokazuje, że prawdziwej miłości nie powstrzyma inne wyznanie czy też kultura

Trudno jest jednak uwierzyć, że ich małżeństwo stało się faktem!

Czy różnica w wieku, wynosząca 24 lata, będzie miała wpływ na ten związek?