Zobacz, jak wygląda po latach. Chłopak z popularnego memu wyjawia, co się wtedy naprawdę wydarzyło

Zobacz, jak wygląda po latach. Chłopak z popularnego memu wyjawia, co się wtedy naprawdę wydarzyło

Wyobraź sobie, że już na zawsze pozostajesz internetowym memem, jak w wieku 16 lat "próbujesz trzymać pierdnięcie obok ślicznej dziewczyny w klasie".

Marek
14.02.2018, 18:24

To codzienny koszmar Mike'a McGee. Prawie na pewno rozpoznajesz go, jako bohatera wielu memów.

Gdy jesteś weganinem i nie powiedziałeś tego nikomu przez 8 minut.

Nikt nie jest bezpieczny. Do tej pory, weganie, DJ Khaled, prezydent Donald Trump, a nawet Bitcoin, otrzymali atak "pierdzącym memem" w mniej lub bardziej delikatnym stopniu.

Mężczyzna przedstawiony na zdjęciu to Mike McGee, obecnie 20-letni były uczeń Notrhwest High School w Justin w Teksasie.

"Nie, nie miałem wtedy wzdęć!"

Opowiada mężczyzna i dodaje, że to trochę dziwne, że ciągnie się za nim internetowy smrodek, pomimo, że nigdy prawdziwego nie było. Dodaje, że w większości przypadków, cieszy go rozpoznawalność.

Na tym nagraniu zobaczysz, że potrafi to zrobić na zawołanie, bez wzdęć;-)

Zaczęło się od niewinnego tweet'a, opublikowanego przez jego przyjaciela.

Facet, który zrobił zdjęcie, był moim dobrym przyjacielem od czasu, gdy po raz pierwszy przenosiłem się tutaj, do Teksasu, więc wiedział, że jestem w stanie zrobić minę w dowolnym momencie

Chciał zrobić zabawny wpis na Twitterze, więc powiedział mi, żebym zrobił minę.

Zdjęcie zrobione podczas zajęć w szkole, 24 października 2013 r., zostało opublikowane na Twitterze, a następnie rozpowszechniane przez przyjaciół Michaela.

Początkowo zdjęcie nie zyskało popularności.

Jak przyznaje autor zdjęcia i pierwotnego wpisu, początkowo zdjęcie nie zyskało zbyt dużej popularności. Prawdopodobnie winą był hashtag, który nie chwycił.

Dopiero umieszczenie tego zdjęcia przez innego internautę, z dopiskiem "Próbując wstrzymać pierdnięcie obok ładnej dziewczyny w klasie", sprawiło, że życie Michaela już nie będzie normalne.

Bardzo często na ulicy podchodzą do niego obcy ludzie i pytają, czy jest memem. Moi rodzice tak naprawdę nie rozumieją, jak rozpowszechniona jest cała sprawa. Przyjaciele uważają, że to zabawne!

Na zdjęciu jest też Amber Potter, obecnie 21-letnia przyjaciółka Michaela.

Amber twierdzi, że całe zamieszanie nie wpłynęło na jej życie. Czasami spotyka się z pytaniami "Czy to naprawdę ty?!", ale poza tym nie jest gwiazdą - pozostawia to swojemu przyjacielowi.

Pamiętam pierwszy komentarz, który przeczytałam na Reddicie, brzmiał "Wow, nie mogła się nawet uśmiechnąć, wygląda tak grubiańsko, prawdopodobnie będzie menadżerem Burger Kinga w wieku 47 lat".

Mógł już być milionerem.

Gdyby zadbał o prawa autorskie do zdjęcia, mógłby teraz opływać w luksusach i nie martwić się o pieniądze. Mike przyznaje, że potrzebowałby do tego bardzo dobrego prawnika, ale woli pozwolić ludziom cieszyć się zdjęciem.

"Chociaż pieniądze są tym, co sprawia, że ​​świat się kręci, lubię zabawiać ludzi i wywoływać u nich uśmiech lub śmiech".