Córeczka Rachel i Rossa z "Przyjaciół" ma bliźniaczkę i jest już prawie dorosła!

Córeczka Rachel i Rossa z "Przyjaciół" ma bliźniaczkę i jest już prawie dorosła!

Wiecie, że od emisji pierwszego odcinka „Przyjaciół” minęło już 25 lat? Jest to ćwierć wieku, a serial nadal ma ogromne grono fanów. Znajdą się zarówno tacy wielbiciele szóstki przyjaciół, którzy po raz pierwszy oglądają ich losy, jak i tacy, co widzieli wszystkie odcinki niezliczoną ilość razy, a kultowe teksty znają na pamięć.

Kinga Kwiecień
2.02.2020, 01:16

Aktorka, która niegdyś grała w serialu niemowlę, teraz odpowiada na pytanie zadane jej przed laty w jednym z odcinków przez jednego z bohaterów. Jesteście zaciekawieni jej odpowiedzią? Czytajcie, a dowiecie się, co dorosła Noelle Sheldon ma do powiedzenia w odpowiedzi na pewien żart…

Pierwszy raz serial „Przyjaciele” został wyemitowany we wrześniu 1994 roku.

Opowiada o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie w Nowym Jorku. Są to: Joey (Matt LeBlanc), Chandler (Matthew Perry), Phoebe (Lisa Kudrow), Monica (Counthey Cox), Ross (David Shwimmer) oraz Rachel (Jennifer Aniston), która w pierwszym odcinku pierwszego sezonu wchodzi w sukni ślubnej do ulubionej kawiarni pozostałych bohaterów.

Kawiarnia nosi nazwę „Central Perk” i jest miejscem, gdzie przyjaciele przesiadują praktycznie codziennie. Mają tam własną kanapę i stolik, przy którym piją kawę i jedzą smakołyki.

Dlaczego Rachel weszła tam w sukni ślubnej, zapytacie?

Otóż sytuacja dzieje się zaraz po tym, jak kobieta uciekła sprzed ołtarza. Chce zmienić swoje życie i właśnie dlatego porzuca niedoszłego męża. Po rezygnacji z poślubienia swojego dotychczasowego partnera, Rachel „wprasza się” do koleżanki z dawnych lat, a jest nią Monica.

Rachel od tej pory mieszka z Monicą, a chcąc żyć na własny rachunek, zatrudnia się jako kelnerka w „Central Perk”.

Ross był zakochany w Rachel już za czasów szkoły średniej i jak się okazuje, ciągle coś do niej czuje.

Ich losy przeplatają się przez wszystkie sezony kultowego amerykańskiego serialu.

Wreszcie z ich miłości powstaje… mała Emma Geller-Green.

W odcinku o tytule "Ten z tortem”, który jest jednym z epizodów dziesiątego sezonu serialu, Rachel organizuje pierwsze urodziny swojej córeczki.

W przeciągu całej uroczystości dzieje się mnóstwo nieprzewidzianych rzeczy, przez które można by pomyśleć, że urodzinowa impreza nie do końca się udała.

Monica i Chandler spóźnili się na pociąg, Phoebe musiała nagle wyjść, bo wzywały ją obowiązki - musiała zrobić klientowi masaż, zaś wiecznie niezorganizowany Joey przypomniał sobie o przesłuchaniu, które miało odbyć się tego dnia.

Nawet tort urodzinowy okazał się nie najlepszy, bo widniejąca na nim twarz Emmy wyglądała karykaturalnie.

Gdy impreza urodzinowa wreszcie się rozkręciła, córeczka Rachel i Rossa zasnęła. Zebrani goście z niecierpliwością czekają, aż mała Emma się obudzi… Ona jednak nic nie robi sobie z uroczystości i śpi w najlepsze!

Ross decyduje się nagrać kamerą życzenia dla dziewczynki, które będzie mogła zobaczyć w dniu swoich osiemnastych urodzin. Wujek Chandler, po złożonych życzeniach, dodaje:

Cześć Emma, jest 2020 rok. Dalej śpisz?

Aktorka grająca wówczas Emmę, odpowiedziała na ten urodzinowy żart:

Właśnie przebudziłam się z najlepszej drzemki wszech czasów! Wspaniałego 2020!

Jej odpowiedź na tekst z serialu znajdziemy pod zdjęciem opublikowanym przez nią na Instagramie. Znajduje się tam na tle serialowej kawiarni "Central Perk" i trzyma kubek z kultowym logo tego lokalu.

Aktorka Noelle Sheldon, która wcielała się w córeczkę Rachel i Rossa jest już prawie dorosła!

Tak właściwie postać Emmy była odgrywana… przez dwie dziewczynki, bliźniaczki - Noelle i Cali Sheldon. Wiedzieliście o tym?

Którego z bohaterów serialu "Przyjaciele" lubiliście najbardziej? Koniecznie podzielcie się tym z nami w komentarzach!