Córka Ani Przybylskiej ścięła włosy. Teraz jeszcze bardziej przypomina mamę!

Córka Ani Przybylskiej ścięła włosy. Teraz jeszcze bardziej przypomina mamę!

Aktywność Oliwii Bieniuk w mediach społecznościowych cieszy jej fanów. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest bowiem niezwykle podobna do swojej zmarłej mamy. Jej uroda zachwyca wszystkich. Ostatnio jednak postawiła na ostre cięcie włosów. Zobaczcie jej metamorfozę!

Julia Konieczna
13.02.2019, 10:48

Popularność Oliwii Bieniuk w mediach społecznościowych ciągle rośnie. Nastolatka jest niezwykle podobna do swojej mamy, co dodatkowo wzbudza ciekawość jej fanów. Obserwatorzy Oliwii interesują się czym dziewczyna się zajmuje, jak wygląda i co robi w wolnym czasie. Przez to na Instagramie obserwuje ją ponad 87 tysięcy ludzi!

W komentarzach ludzie bardzo często wspominają Anię, komentując że 16-latka jest do niej niesamowicie podobna!

Znani rodzice dziewczyny

Mamą Oliwii jest zmarła przed pięcioma laty Ania Przybylska, aktorka znana z takich produkcji jak "Złotopolscy", "Kariera Nikosia Dyzmy", czy też z filmu "Sęp". Ojcem jest Jarosław Bieniuk, piłkarz który aktualnie występuje na pozycji obrońcy w klubie Lechia Gdańsk.

Niezwykła więź z ojcem

Oliwia uwielbia spędzać czas z ojcem!

Pierwsze cięcie

W ubiegłym roku dziewczyna zdecydowała się na skrócenie swoich naturalnie ciemnych, długich włosów. Nowoczesny bob z pewnością nie tylko jej przypadł do gustu. Przez kolejne miesiące Oliwia utrzymywała podobną długość, by później je mocno skrócić! Metamorfoza zaskoczyła wszystkich!

Ostre cięcie! Tak Oliwia wygląda w nowej fryzurze:

© Instagram

Z pewnością jeszcze bardziej przypomina mamę!

Jak Wam się podoba metamorfoza Oliwii Bieniuk?

Czy staje się kopią swojej mamy, Ani Przybylskiej?