Córka Cezarego Pazury ma już 30 lat! Jak wygląda i czym się zajmuje?

Córka Cezarego Pazury ma już 30 lat! Jak wygląda i czym się zajmuje?

Cezarego Pazury nie trzeba nikomu przedstawiać, ale czy poznaliście już jego córkę? Na premierze trzeciej części „Psów”, znany aktor pojawił się w towarzystwie swojej żony Edyty oraz 30 - letniej córki Anastazji. Nie pozowali razem na ściance, jednak nie udało im się uniknąć fleszy fotoreporterów.

Kinga Kwiecień
16.01.2020, 21:51

Zostali przyłapani za kulisami i dzięki temu możemy zobaczyć ich wspólne zdjęcia.

Córka Pazury tego dnia ubrała się w beżową koszulę, czyli skromnie i zarazem elegancko. Miała fryzurę, którą zazwyczaj nosi - charakterystyczne kręcone włosy opadające na ramiona. Artystyczny nieład na głowie dodaje jej uroku.

Anastazja Pazura urodziła się w 1990 roku i jest dzieckiem z pierwszego małżeństwa aktora.

© Forum / MAREK BRONIAREK

Żaneta, ówczesna żona Pazury, miała problem z nadużywaniem alkoholu. Małżeństwo rozpadło się z powodu nałogu kobiety, a Cezary został sam z czteroletnim dzieckiem.

Po rozwodzie i kolejnym nieudanym małżeństwie, aktorowi wreszcie udało się stworzyć szczęśliwy związek z młodszą o 26 lat Edytą.

Są razem od 12 lat, zaś staż ich małżeństwa wynosi 10 lat! Czyż nie wyglądają razem wspaniale?

Z tego związku aktor ma trójkę dzieci - Amelię, Antoniego i Ritę. Zdjęcie wesołej rodzinki poniżej.

A jak potoczyły się losy najstarszej córki Cezarego?

Wyjechała za granicę i podczas pobytu w Anglii studiowała architekturę wnętrz. Po powrocie do ojczyzny, postanowiła pójść w ślady ojca i zdecydowała się na studia aktorskie w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Posmakowała aktorstwa. Swoje pierwsze kroki stawiała u boku ojca. Zagrali razem w serialu komediowym "Przypadki Cezarego P.”, gdzie scenarzyści celowo zacierali granice między światem fikcyjnym i światem realnym. Oglądaliście ten niebanalny serial?

Później gościnnie pojawiła się w popularnych serialach telewizyjnych: "Na dobre i na złe” oraz "Barwy szczęścia".

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć Anastazję wraz z ojcem na premierze filmy "Psy".

© East News
© East News
© East News

Obecnie Anastazja Pazura robi coś zupełnie innego, można śmiało nazwać ją kobietą o wielu talentach!

Zajmuje stanowisko dyrektor kreatywnej kwartalnika „Presto”, w którym możemy zaczerpnąć informacji o sztuce.

Artystyczna dusza wyrywa się z tej energicznej kobiety!

Tworzy również artystyczne plakaty filmowe, które są wykonane z niebywałym poczuciem zmysłu estetycznego i jednocześnie niosą przekaz. Anastazja nie stroni od wykonywania rysunków, a także nietuzinkowych rzeźb z modeliny.

Dzieła wychodzące spod jej ręki są imponujące. Uzdolniona kobieta chętnie dzieli się swoimi pracami w mediach społecznościowych.

Zawsze lubiłam rysować. Kiedy w dzieciństwie pytali mnie, kim chcę zostać w przyszłości, odpowiadałam, że plastyczką. W szkole miałam dużo uwag w dzienniczku, że nie słucham, tylko rysuję.

Anastazja nie jest obojętna na to, co ją otacza. Udziela się charytatywnie i zabiera głos w ważnych dla społeczeństwa sprawach, takich jak choćby LGBT, czy zmiany klimatu.

Jak myślicie? Anastazja jest podobna do swojego ojca?