Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę. 12-letnia Vivienne jest przepiękna!

Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę. 12-letnia Vivienne jest przepiękna!

12-letnia Vivienne jest najmłodszym dzieckiem Michała Wiśniewskiego. Wszystko wskazuje na to, że ta urocza i śliczna dziewczynka chce pójść w ślady swojego taty i zawodowo zająć się muzyką. Nastolatka wydała właśnie własny singiel z teledyskiem do piosenki pt. „Nie straszne strachy”.

Kamila Mrozek
27.01.2020, 10:41

Michał Wiśniewski jest bardzo dumny z dokonania swej najmłodszej pociechy i w mediach społecznościowych zachęca fanów do zapoznania się z twórczością Vivi. Energetyczny i pełen wartościowego przekazu utwór bardzo przypadł do gustu internautom. Przekonajcie się, jak śpiew a Vivienne Wiśniewska, a potem sami oceńcie, czy ma szansę zostać popularną wokalistką.

Po rozstaniu z pierwszą i drugą żoną, w latach 2006-2011 Wiśniewski był mężem Anny Świątczak. Para doczekała się dwóch córek: Etiennette i Vivienne. Niestety i to małżeństwo lidera „Ich Troje” zakończyło się rozwodem, ale wokalista stara się jak najlepiej wypełniać obowiązki ojca.

12-letnia Vivienne niedawno zaczęła pokazywać publicznie swoją twórczość. Fani Michała nie mają wątpliwości, że ta sympatyczna nastolatka odziedziczyła po rodzicach talent do śpiewania!

Zastanawiacie się pewnie, kiedy Vivienne zaczęła przejawiać zamiłowanie do śpiewania.

Okazuje się, że Michał Wiśniewski już w 2013 roku mógł się pochwalić zdolnościami swojej najmłodszej córeczki. Posłuchajcie wierszy Brzechwy w jej wykonaniu, a będziecie urzeczeni...

Wielbiciele Michała Wiśniewskiego nie byli zaskoczeni tym, że Vivienne nagrała niedawno własną piosenkę. Na Instagramie wokalisty już jesienią ubiegłego roku pojawiło się zdjęcie pokazujące pierwsze nagrania Vivi w profesjonalnym studio muzycznym.

Zanim posłuchacie najnowszego utworu Vivienne Wiśniewskiej, musicie wiedzieć, że nastolatka już wcześniej całkiem wdzięcznie zaśpiewała inną piosenkę pt. „Deszczyk”. W pracy nad nią pomógł jej oczywiście tata oraz kompozytor Igor Jaszczuk.

A to już zapowiedź nowego hitu małej Vivi Wiśniewskiej, którego można posłuchać na kanale „Ich Troje” na YouTube

Internauci są zachwyceni zarówno głosem dziewczynki, jak i mądrym przekazem śpiewanego przez nią utworu.

Vivi jesteś wielka piękny głos spiewaj dalej słonko ❤️

Piękna, piosenka, wspaniały głos, oby więcej takich piosenek! 😍🔥 Vivi ma talent bez dwóch zdań

Mądra i fajnie zaśpiewała piosenka.💕😘🔥. Oby tak dalej. Talent po tatusiu 😉. Czekam na więcej 🤗❤🎶

Bardzo fajny przekaz. Myślę, że każdy rodzic powinien posłuchać czego potrzebują dzieci 💖💖 No i super, ze piosenka na poziomie wiekowym. Na pewno będę puszczać moim dzieciom. Pozdrawiam 🤗🤗

Fani Wiśniewskiego są również pod wrażeniem naturalnego wdzięku Vivienne, która w przeciwieństwie do innych młodych wokalistek (np. Roxi Węgiel, czy Viki Gabor) nie stylizuje się na dorosłą piosenkarkę...

Pięknie, nareszcie dopasowany utwór do wieku wokalistki. Bez makijażu, wyszukanych strojów czy choreografii, widać dziecięcą radość!

Jak dobrze, że jeszcze istnieją mądre dzieci i mądrzy ludzie dookoła, którzy nie robią z dziecka ,,małej-starej" tylko pozwalają być po prostu dzieckiem.

Pierwsza śpiewająca dziewczyna, która jest śliczna bez tipsów, miliona warkoczy i tony makijażu. A piosenka bardzo dobra.

Naszą uwagę zwrócił przede wszystkim przekaz piosenki wykonywanej przez Vivienne. W kontekście rozwodu jej rodziców słowa tego utworu brzmią wyjątkowo smutno...

Może nie wszystko jeszcze zawsze rozumiem i dobrze nazwać swoich myśli nie umiem. Lecz jedno jasne jest jak słońce na niebie dzieci rodziców muszą mieć obok siebie.

Nie straszne strachy całego świata, jest przy mnie mama, jest przy mnie tata. Nie straszne burze ani śnieżyce, kiedy są przy mnie moi rodzice - oto fragmenty pięknego tekstu piosenki pt. "Niestraszne strachy".

Za muzykę i słowa do niej odpowiedzialny jest Igor Jaszczuk (pisał teksty np. Violetty Villas, Stanisława Soyki, Justyny Steczkowskiej.

Odwołaniem to powyższych słów może być cytat, który Wiśniewski zamieścił na początku teledysku „Nie straszne strachy”. Michał zapewnia, że wbrew przeciwnościom losu, zawsze pamięta, jaką wartością są dla niego własne dzieci...

Mój dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Rodzinę tworzą bliscy, okazując sobie nawzajem szacunek poprzez oddanie i miłość. Każdego dnia doświadczam i jestem wbrew wszystkim przeciwnościom losu dumny z tego, że mogę na was liczyć. Zawsze. Kocham - możemy przeczytać na początku teledysku do piosenki Vivienne.

Jak Wam się podoba teledysk do piosenki „Nie straszne strachy”?

Czy Vivienne Wiśniewska pójdzie w ślady taty i wkrótce stanie się znaną wokalistką?