Córka Michała Wiśniewskiego wyrosła na piękną kobietę!

Córka Michała Wiśniewskiego wyrosła na piękną kobietę!

Lider zespołu "Ich Troje" był aż czterokrotnie żonaty (obecnie w mediach sporo się słyszy o jego rozwodzie z Dominiką Tajner-Wiśniewską) i może się pochwalić posiadaniem czworga dzieci. Kojarzycie jego najstarszą córkę Fabienne, którą Michał ma z Mandaryną? Fabka ma już 16 lat i wyrosła na piękną kobietę!

Kamila Mrozek
17.06.2019, 15:34

Fabienne jest drugim dzieckiem Michała Wiśniewskiego i Marty z domu Mandrykiewicz. Dziewczynka przyszła na świat w sierpniu 2003 r. Choć małżeństwo z Mandaryną nie przetrwało i Wiśniewski po raz kolejny zostawał ojcem, zawsze bardzo zależało mu na dobrych relacjach z córką. Zobaczcie, jak zmieniła się Fabienne Wiśniewska!

Fabienne, którą możecie kojarzyć z reality show "Jestem, jaki jestem" nie jest już tą małą dziewczynką ze zdjęcia.

© EastNews

Zobaczcie jej kolejne fotki, a przekonacie się, że najstarsza córka Michała zmieniła się nie do poznania!

© EastNews

Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego od dawna lubiła ładnie wyglądać. Jej mama chętnie zabierała ją na imprezy i chwaliła się jej fotkami w mediach społecznościowych.

© EastNews

Na Instagramie Marty można znaleźć wiele uroczych zdjęć, na których pokazuje swoje pociechy - owoce związku z Michałem Wiśniewskim. Xavier ma 17 lat, Fabienne jest o rok młodsza. Prawda, że dzieciaki bardzo wydoroślały?

Fabienne bardzo dobrze dogaduje się z bratem Xavierem, co zresztą dobrze widać na ich wspólnych zdjęciach. Nastolatka chętnie eksperymentuje ze swoimi włosami, jakiś czas temu nosiła warkoczyki typu "box braids".

W zeszłym roku z okazji urodzin Fabka wybrała się do salonu Kajetana Góry, gdzie przedłużyła włosy i stała się platynową blondynką.

Obecnie córka Michała Wiśniewskiego powróciła do długich włosów w ciemnym kolorze. Teraz widać, jak bardzo podobna jest do brata.

Fabienne lubi częste zmiany wizerunku, dlatego czasem można zobaczyć ją nawet w niebieskich włosach. Chyba w takim kolorze najbardziej podoba się swemu ojcu, który od lat uwielbia farbowane na odważne barwy włosy...

Fabienne jest bardzo towarzyską nastolatką. Dziewczyna marzy o posiadaniu własnego studium tatuażu, być może wybierze jednak karierę taneczną, jak jej mama.

Michał Wiśniewski chętnie pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia z dziećmi. Tutaj zadowolony pozuje ze swoją już prawie dorosłą córą Fabienne.

Na Instagramie artysty znajdziecie wiele zdjęć z jego wspólnych podróży m.in. w towarzystwie 16-letniej Fabki.

Fabienne nie zamieszcza zbyt często swoich własnych fotek w sieci.

Wyjątek zrobiła kilka dni temu, gdy opublikowała tajemnicze zdjęcie ze swoim ukochanym...

Oprócz Xaviera i Fabienne Wiśniewski ma jeszcze dwie urocze córeczki z kolejną byłą żoną - Anną Świątczak. Na tej fotce widzicie 13-letnią Etienette.

Tutaj z kolei pozuje do obiektywu najmłodsza księżniczka Tatusia czyli 11-letnia Vivienne.

Co sądzicie o metamorfozie najstarszej córki Michała Wiśniewskiego?

© EastNews

Do którego z rodziców nastolatka jest bardziej podobna? W jakich włosach 16-letnia Fabienne wygląda najkorzystniej?