Córka polskiej aktorki zachwyciła niemiecką publikę. Jurorzy "The Voice Kids" byli nią oczarowani!

Córka polskiej aktorki zachwyciła niemiecką publikę. Jurorzy "The Voice Kids" byli nią oczarowani!

Znacie piosenkę z filmu animowanego „Pinokio”, którą uważa się za hymn Disneya? Mowa o „When You Wish Upon a Star”. To właśnie ten utwór zaśpiewała Idalia Orman-Borucka, córka znanej polskiej aktorki Aldony Orman, gdy wzięła udział w przesłuchaniu w ciemno do niemieckiego „The Voice Kids”. Jurorzy byli tak zachwyceni zdolnościami dziewczynki, że finalnie to Idalia mogła wybrać, z którym mentorem chce współpracować!

Kinga Kwiecień
28.02.2019, 16:55

Mama dziewczynki jest wyśmienitą polską aktorką, znaną głównie z serialu „Klan”, gdzie wcielała się w rolę Barbary Mileckiej.

Ponadto możecie ją kojarzyć m.in. z seriali: „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia”, „Plebania” i „Pierwsza miłość”.

51-letnia gwiazda pochwaliła się, że jej pociecha weźmie udział w niemieckiej edycji „The Voice Kids”.

Prosiła swoich fanów, aby wspierali jej zdolną córkę i trzymali kciuki za przesłuchanie:

Z wielką radością i dumą informuję, że w niedzielę 24 lutego moja córka Idalia pojawi się na przesłuchaniach w ciemno do niemieckiej edycji show „The Voice Kids”. Jeśli macie taką możliwość, włączcie, proszę, o godzinie 20.15 kanał SAT.1 i sprawdźcie, czy Idalka zakwalifikuje się do etapu bitew o udział w następnych odsłonach show. Idalka zaśpiewa przed jurorami – Markiem Forsterem, Leną Meyer-Landrut, Stefanie Kloss i muzykami z grupy The BossHoss – piosenkę „When You Wish Upon a Star”, uznaną za hymn Disneya.

Jak się okazało, Idalka ma taki talent muzyczny, że zachwyciła każdego z czterech jurorów!

Wszyscy trenerzy byli zainteresowani wzięciem jej pod swoje skrzydła, by przyczynić się do dalszego rozwoju tej niezwykle uzdolnionej dziewczynki.

„The Voice Kids” to program dla uzdolnionych muzycznie dzieci. Inicjatywą show jest podarowanie najzdolniejszym uczestnikom szansy na rozwój kariery.

W naszym kraju właśnie zakończyła się druga edycja tego talent show, emitowanego na antenie TVP2. Sukcesem w programie cieszy się zwyciężczyni Ania Dąbrowska (zdjęcie powyżej), która była w drużynie Cleo. Zachwyciła publiczność coverem Mariah Carey „Heroes” oraz swoją debiutancką piosenką „Małe skrzydła”.

10-letnia Idalia wzbudziła nie lada zainteresowanie wśród jurorów niemieckiego show!

Wszystkie cztery fotele odwróciły się w stronę dziewczynki. To ona mogła wybrać pod czyim okiem chce przygotowywać się do wokalnych bitew!

W niemieckiej prasie czytamy:

Głos Idalii zachwycił wszystkich czterech trenerów. W swojej wersji „When You Wish Upon a Star” porwała wszystkich do cudownego świata Disneya.

Kogo spośród czterech mentorów wybrała dziewczynka o pięknym głosie?

Zwyciężczyni Eurowizji 2010, Lena Meyer-Landrut, bardzo zabiegała o względy Idalki. Chciała przekupić ją balonami i słodyczami, żeby tylko pozyskać do swojej drużyny tą uzdolnioną 10-latkę.

Jednak wybór dziewczynki padł na kogoś innego!

Zdecydowała się na Marka Forstera, a właściwie Marka Ćwiertnia. Jest on niemiecko-polskim piosenkarzem, który dorastał w Niemczech. Jego matka pochodzi z Warszawy, a sam piosenkarz doskonale radzi sobie z językiem polskim.

Swoim występem zyskała zagorzałych fanów!

Na oficjalnej stronie niemieckiego „The Voice Kids” możemy przeczytać pochwały dla talentu dziewczynki:

Głos Idalii wywołał u Marka gęsią skórkę. Jest pewien, że nigdy nie słyszał tak wysokich dźwięków! Niewiarygodne, prawda?

Będziemy mogli podziwiać zdolności muzyczne Idalki w kolejnym etapie niemieckiej edycji tego popularnego talent show.

Trzymamy kciuki i mamy ogromną nadzieję, że dziewczynka odniesie jeszcze więcej sukcesów!

Wy też kibicujecie Idalce?