Dzieli ich 48 lat różnicy wieku. Mimo tego są szczęśliwi i... wydają fortunę na zagraniczne wakacje.

Dzieli ich 48 lat różnicy wieku. Mimo tego są szczęśliwi i... wydają fortunę na zagraniczne wakacje.

Mówi się, że "każdemu wolno kochać" i że "miłość nie zagląda w metryki". Być może w tych powiedzeniach jest sporo racji, o czym może świadczyć związek pary, którą dzieli aż 48 lat różnicy wieku.

Poznajcie muzyka i modelkę, twierdzących, że "są dla siebie stworzeni" oraz prowadzących bardzo wystawny tryb życia. Szacuje się, że na tegoroczne wakacje para wydała ponad 1,2 miliona złotych.

Kamila Mrozek
6.09.2019, 14:08

73-letni Don McLean to legeda folk-rocka, wykonawca takich hitów, jak "American Pie", "And I Love You So".

Tak Don McLean wyglądał za młodych lat, u szczytu swej popularności.

A tak ten znany amerykański piosenkarz, kompozytor i gitarzysta wygląda obecnie.

Od niedawna muzyk pracuje także jako ekspert od mediów społecznościowych. To właśnie nowe zajęcie sprawiło, że poznał swoją obecną partnerkę Paris Dylan.

Don pomagał Paris w dokumentowaniu podróży, zakupów i życia zawodowego w mediach społecznościowych.

Paris Dylan to 25-letnia modelka, która ma w swoim "dorobku" między innymi sesję zdjęciową dla "Playboya" i "MAXIM"a. Dwa lata temu dziewczyna wzięła także udział w reality-show pt. "Catfish".

Podobno Dylan i Paris są parą już od kilku lat, ale wcześniej nie afiszowali się ze swoim uczuciem.

Po raz pierwszy zobaczono ich razem w listopadzie 2016 roku, krótko po rozwodzie muzyka z żoną Patrishą Shnier, z którą Don był związany aż przez 29! lat.

Związek tej pary wciąż wzbudza spore kontrowersje w mediach, ale oboje zapewniają, iż bardzo się kochają i są wręcz przeszczęśliwi razem.

Modelka napisała na swoim Instagramie, że Don to "Miłość jej życia" i coraz chętniej publikuje w sieci swoje fotki z ukochanym muzykiem...

Na jej profilu znajdziecie choćby takie zdjęcie. Czy Dylan pozująca na kolanach tak dużo starszego od siebie mężczyzny wygląda stosownie?

Don i Paris kochają wspólne podróże, które modelka chętnie dokumentuje na swoim Instagramie.

Para była już między innymi w Wenecji i Paryżu, ale wciąż ma ochotę na dalsze wyprawy we dwoje...

"W ubiegłym roku odwiedziliśmy 85 miast i w tym roku planujemy zobaczyć tyle samo" - napisał Don McLean.

Kiedy Don planuje kolejne wycieczki i wyjazdy zagraniczne, jego młoda dziewczyna chętnie plażuje, albo robi zakupy w sklepach takich, jak Prada, czy Gucci.

Zakochani szczególnie chętnie wracają do romantycznego Paryża. Para przebywając na wyjazdach, zawsze korzysta z najdroższych hoteli i robi ekskluzywne zakupy w sklepach z markową odzieżą.

Kiedy Don i Paris nie podróżują, najczęściej spędzają czas w którejś z rezydencji muzyka mieszczących się w Kalifornii.

Co sądzicie o tej parze? Czy łączy ich Waszym zdaniem prawdziwe uczucie? A może to tylko "zasługa" pieniędzy muzyka i urody jego młodej partnerki?