Zjawiskowa dziewczyna włosy ma do samej ziemi! Nie obcinała ich od 28 lat!

Zjawiskowa dziewczyna włosy ma do samej ziemi! Nie obcinała ich od 28 lat!

Dawno, dawno temu żyła sobie piękna dziewczyna o imieniu Roszpunka. Miała bardzo długie i mocne włosy, które mogła swobodnie spuszczać po wieży, gdzie uwięziła ją zła czarownica.

Kamila Mrozek
5.02.2019, 00:03

Pamiętacie tą pełną przygód baśń braci Grimm? Okazuje się, że w Internecie można zobaczyć całkiem urodziwą, a co więcej prawdziwą "Roszpunkę". Poznajcie dziewczynę, która słynie ze swych długich, zadbanych włosów!

Alena Krawczenko (33 l.) z Odessy może się poszczycić nie tylko imponującym wzrostem prawie 2 metrów, ale i włosami w odcieniu złotego miodu o długości ponad 195 cm. Kobieta za namową swojej mamy nie obcina ich podobno od 5 roku życia. Zdaniem Aleny jej zwracająca uwagę fryzura to symbol piękna i atrybut kobiecości. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciom "współczesnej Roszpunki" i sami oceńcie, czy dobrze jej w tak długich włosach?

33-letnia Ukrainka Alena jest mamą 6-letnich bliźniaczek -Walerii i Mirosławy. Kobieta zdradziła, że swoje piękne blond włosy odziedziczyła po matce Angeli.

© Instagram/alenuwka__

Alena nosi długie włosy przez większą część swojego życia. Pamięta, że już w wieku 20 lat włosy sięgały jej poniżej pasa. Kobieta jest dumna ze swoich włosów i chętnie umieszcza w sieci sensualne filmiki oraz zdjęcia prezentujące ich imponujący wygląd.

"Włosy to integralna część mnie" - zapewnia Alena. Kobieta zapewnia też, że...nigdy więcej nie zetnie włosów, nawet jeśli czasem potyka się o nie podczas chodzenia.

© Instagram/alenuwka__

"Czuję się zaszczycona, gdy ludzie nazywają mnie Roszpunką" - mówi Alena i pokazuje w sieci, jak należy szczotkować włosy o takiej szczególnej długości.

"Od dziecka moja matka mówiła mi, że kobiece piękno pochodzi bezpośrednio od włosów kobiety" - wyjaśnia Alena. Trzeba przyznać, że dziewczyna z rozpuszczonymi falistymi wlosami w odcieniu złocistego blondu wygląda zmysłowo i atrakcyjnie...

© Instagram/alenuwka__

Jak Alena dba o swoje wyjątkowe włosy? Kobieta nigdy nie używa suszarki do włosów, nie niszczy ich prostownicą, do ich pielęgnacji używa tylko drogich olejków i odżywczych masek.

© Instagram/alenuwka__

Podobno dziewczyna myje swoje włosy raz w tygodniu i na co dzień raczej nie nosi zbyt wymyślnych fyzur. Jak Wam się podoba Alena w stroju wieczorowym z takim warkoczowym kokiem?

© Instagram/alenuwka__

Młoda mieszkanka Odessy chętnie bierze w sesjach zdjęciowych, gdzie może pochwalić się swoimi pięknymi włosami. Tutaj wygląda jak bajkowa księżniczka, a jej włosy są starannie upięte w kształt korony.

© Instagram/alenuwka__

"Początkowo dużo eksperymentowałem z moimi włosami. Nosiłam różne fryzury, ale teraz staram się bardziej dbać o moje włosy"- wyjaśnia współczesna "Roszpunka".

© Instagram/alenuwka__

Alena zdradziła, że kiedy jej obecny mąż Aleksander ujrzał ją 10 lat temu po raz pierwszy, był zszokowany jej niezwykłymi włosami.

© Instagram/alenuwka__

"Kiedy ludzie na ulicy mnie widzą, patrzą z niedowierzaniem na moje włosy" - mówi Alena.

© Instagram/alenuwka__

"Moje włosy są łatwe do rozczesania i lubię je myć, ale nie chcę, by się zniszczyły, więc myję je tylko raz na tydzień" - opowiada Alena.

© Instagram/alenuwka__

Alena lubi pozować do zdjęć, na których pokazuje swoje włosy w całej okazałości. Na co dzień nosi włosy upięte w kok albo związane w kucyk. Tak jest jej najwygodniej.

© Instagram/alenuwka__

Podobno córeczki Aleny uwielbiają bawić się włosami mamy. Czy one też nazywają ją swoją czarodziejską Roszpunką?

© Instagram/alenuwka__

"Nigdy nie obetnę sobie włosów, bo to nie tylko zewnętrzna manifestacja piękna - to moja dusza, mój wewnętrzny świat, który zawsze będzie ze mną" - zapewnia Alena.

© Instagram/alenuwka__

Jesteśmy ciekawi, jakie to uczucie - nosić na głowie tak imponujących rozmiarów fryzurę?

© Instagram/alenuwka__

Okazuje się, że Alena nie jest jedyną współczesną Roszpunką, która chwali się swoimi długimi włosami w sieci.

Bajkowa długowłosa miała życie pełne przygód i co jakiś czas musiała stawiać czoła niebezpieczeństwom. Jak wygląda codzienność prawdziwych "Roszpunek"?

"Lustereczko powiedz przecie, kto najdłuższe włosy ma na świecie?" - mogłaby spytać bohaterka tego artykułu.

© Instagram/alenuwka__

Dziś Alena jest młodą kobietą i jej włosy wyglądają zdrowo, są gęste, mają naturalny odcień. Czy jako staruszka Alena wciąż będzie nosiła włosy długie do podłogi?

© Instagram/alenuwka__

Widzicie ten zaplątany warkocz? Trzeba przyznać, że podobne fotki długowłosej Aleny mają w sobie coś bajkowego...

© Instagram/alenuwka__

Może Alena powinna wykorzystać swój atut i wystąpić w filmowej wersji opowieści o przygodach Roszpunki?

© Instagram/alenuwka__

Jak Wam się podoba Alena w długich włosach? Czy Wy, drogie Panie, chciałybyście zapuścić podobne? Czy Wam Panowie, kobiety o takich włosach faktycznie wydają się zmysłowe i atrakcyjne?