Tańczą Tak, Że Nie Można Od Nich Oderwać Wzroku!

Tańczą Tak, Że Nie Można Od Nich Oderwać Wzroku!

Mają wiele milionów wyświetleń i zachwycają ludzi na całym świecie – to najpiękniejsze pokazy, którymi warto uczcić Światowy Dzień Tańca! Tańczyć każdy może, trochę lepiej... ale na pewno nie tak wybitnie! Mamy dla Was najlepszych z najlepszych, po prostu. Gwarantujemy – te tańce wzruszą, rozbudzą wyobraźnię i zachwycą nawet najbardziej wymagających! Usiądźcie wygodnie i podziwiajcie!

Daria Łaptosz
29.04.2019, 00:14

1. To jest ogień!

Częstotliwość akrobacji na sekundę przekracza tu wszelkie granice! Po tylu obrotach mało kto w ogóle ustałby na nogach, a oni wydają się bez wysiłku zachwycać jurorów... Reakcja Jennifer Lopez mówi sama za siebie – to było mistrzostwo!

2. Perfekcja w każdym calu!

Tylko popatrzcie na te dopracowane ruchy! Każdy krok, każdy ruch dłonią jest doprowadzony do perfekcji. Dojście do takiego poziomu to lata morderczych treningów. Cóż, na taki poziom perfekcji raczej nie mamy szans, ale możemy podziwiać mistrzów!

3. Gorrrący taniec!

Ostrzegamy - od samego patrzenia robi się gorąco! Taki taniec byłby idealnym wstępem do świętowania Walentynek albo rocznicy, a co działoby się po tańcu... to już pozostawmy wyobraźni.

4. Kizomba podbija serca!

Kizomba to gorący taniec rodem z Afryki! Bliskość z partnerem, zmysłowe kołysanie biodrami - to sprawiło, że miliony ludzi szturmują kursy tego właśnie tańca. Kizomba, podobnie jak bachata, stały się tak popularne, że coraz częściej można zobaczyć je na weselach, podczas pierwszego tańca młodej pary. Odważylibyście się zatańczyć tak przed rodziną i przyjaciółmi?

5. Retro wcale nie jest nudne!

Ale jak widać, jest piekielnie trudne! Swing - dla tych którzy uwielbiają klimaty retro. I pomyśleć, że nasi rodzice i dziadkowie tak wywijali na parkiecie... Gdzie się podziały tamte prywatki?!

6. Latynoskie rytmy

Myślicie o kursie tańca? Po obejrzeniu tego wideo zrzucicie wygodne dresy i pobiegniecie na salę taneczną! Nie możemy obiecać, że będziecie wymiatać jak ta para, ale kto wie, w ilu z Was drzemie taneczny talent...

7. Nieśmiertelne tango

Teraz pora na klasykę, czyli tango. Piękne, zmysłowe, eleganckie – każdy chciałby w życiu tak zatańczyć! Cóż, komentarz jest tu zbędny – po prostu obejrzycie i zaniemówicie.

8. W grupie siła!

Jeśli nie macie na horyzoncie odpowiedniego partnera tanecznego... to może zwołacie paczkę znajomych? Sami zobaczcie, jak potrafi zahipnotyzować idealnie zsynchronizowany występ kilkudziesięciu osób! Pokazała to Royal Family, uznawana za jedną z najlepszych grup tanecznych na świecie.

9. Dzieci potrafią zaskoczyć!

Mają po 7 i 9 lat, a tańczą cha-chę jak zawodowcy! Te dzieci potrafią zawstydzić niejednego dorosłego! Ale pomyślcie sami, skoro im udało się dojść do takiego poziomu zaledwie po 2 latach treningów... to może dla każdego jest nadzieja?

Którego tańca chcielibyście się nauczyć?