Emily Ratajkowski pokazuje w sieci zdjęcie z nieogolonymi pachami!

Emily Ratajkowski pokazuje w sieci zdjęcie z nieogolonymi pachami!

Emily Ratajkowski jest piękną amerykańską modelką i aktorką, do której wzdycha wielu mężczyzn. Spore grono jej fanów uznało jednak, że wiele straciła w ich oczach, gdy zdecydowała się pokazać nieogoloną pachę w amerykańskim miesięczniku modowym Harper's Bazaar!

Kinga Kwiecień
12.01.2020, 18:32

Ratajkowski jest w połowie Polką. Jej ojciec John Ratajkowski, który parał się malarstwem ma polskie korzenie, zaś matka kobiety Kathleen Balgley jest Żydówką z zamiłowaniem do pisarstwa.

Zjawiskowa Emily wychowywała się w artystycznej rodzinie. Ona sama również ma duszę artystki i w kreatywny sposób pragnie przedstawiać swoje poglądy.

Kobieta często pozuje – jest to jeden z elementów jej pracy w modelingu. Emily ma nawet własną linię kostiumów kąpielowych.

Fani przyzwyczaili się już do oglądania wdzięków Emily, jednak pacha z zarostem to dla nich coś nowego!

Internauci śledzący profil Emily byli zaskoczeni widokiem fotki, na której kobieta ma wysoko uniesione ręce. Pozuje tam z dumą, dłonie ma splecione za głową, a pod jedną z jej pach widać bujne owłosienie, które musiało być zapuszczane przez naprawdę długi czas!

To wprawiło internautów w ogromne osłupienie. Emily jednak nie wstydzi się tego zdjęcia, jest z niego wręcz bardzo zadowolona.

Podoba jej się, jak wygląda na fotce i jak można się domyślać, zarost pod pachą nie pojawił się na zdjęciu przypadkiem. Pod zdjęciem opublikowanym na jej Instagramie możemy przeczytać:

Napisałam esej do Harper's Bazaar na temat znaczenia dla kobiet prawa do wyboru (jak się ubierać, co publikować, czy się golić czy też nie) bez względu na to, co ukształtowało ich sposób, w jaki się prezentują. Kobiety, róbcie swoje, cokolwiek by to nie było.

Dodała również wymowny cytat: ”Daj kobietom możliwość bycia kimkolwiek chcą być i bycia tak różnorodnymi, jak tylko mogą.”

Zdjęcie polubiło już miliony internautów!

Jak wynika z opisu Emily pod jej fotografią, jest to ilustracja do felietonu w amerykańskim Harper's Bazaar.

W swoim felietonie skupia się na tym, jak ogromną wagę ludzie przywiązują do kobiecego ubioru i ogólnego wyglądu. Sprzeciwia się traktowaniu kobiet w ten sposób i odrzucaniu każdego niestandardowego pomysłu na własny wizerunek.

Zauważa zjawisko, że panie, które ubierają się nieco bardziej zmysłowo, często są uważane za mniej inteligentne i nie warte poważnego traktowania!

Kiedyś zostałam aresztowana w Waszyngtonie podczas protestu przeciwko nominacji Bretta Kavanaugha do Sądu Najwyższego (…). Oczywiście zrobiło się o tym głośno, ale nagłówki gazet nie dotyczyły sprawy, przeciwko której protestowałam, lecz tego, jaką koszulkę miałam na sobie!

Skąd wziął się u niej pomysł na właśnie taki temat felietonu?

Problem, jaki porusza w tekście, siedział w niej już od lat. Emily wspomina, że już jako młoda dziewczyna spotykała się z niesprawiedliwymi uwagami względem jej wyglądu:

Od nauczycielki w gimnazjum usłyszałam: nie możesz oczekiwać tego, że ktoś będzie cię szanował.

Podczas pierwszego roku studiów, Emily brała udział w zajęciach o płci, które pozwoliły jej szerzej spojrzeć na całą sytuację:

Już wtedy uważałam się za feministkę.

Piękna modelka wyznaje:

Zwykle lubię się golić, ale czasem to, że pozwolę, aby włosy na moim ciele odrosły, sprawia, iż czuję się seksownie.

Negatywnych wypowiedzi pod zdjęciem, które opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych było naprawdę sporo. Odezwały się głosy, że wygląda nieestetycznie. Pisano jej, że powinna się ogolić, zamiast wrzucać takie fotki do wglądu publicznego.

Zdjęcie ostatecznie zebrało mnóstwo komentarzy o pozytywnym wydźwięku, które zdecydowanie przeważały nad słowami krytyki.

Wiele kobiet z aprobatą wyrażało się o jej wizerunku z nieogoloną pachą. Panie dziękowały modelce za to, że nie boi się sprzeciwiać powszechnie przyjętym normom i ma odwagę mówić o tym głośno. Wykorzystując swoją pozycje, może wiele zdziałać w tej sprawie!

A wy co myślicie o tym, że Emily pokazuje publicznie swoje nieogolone ciało? Popieracie jej stosunek do wizerunku kobiecego ciała?