Ta firma zapłaci właścicielowi 15 tys. zł za pojechanie na wakacje ze swoim psem. Wystarczy napisać 10 recenzji odwiedzonych miejsc

Ta firma zapłaci właścicielowi 15 tys. zł za pojechanie na wakacje ze swoim psem. Wystarczy napisać 10 recenzji odwiedzonych miejsc

Marzy Wam się atrakcyjna podróż z ukochanym czworonogiem? Chcecie spędzić więcej czasu z psem,a przy okazji zwiedzić piękne okolice? Szukacie ciekawej oferty wakacyjnej, która nie nadszarpnie Waszych finansów? Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, koniecznie przeczytajcie ten artykuł. Możecie pojechać na urlop z Waszym pieskiem i jeszcze na tym zarobić!

Kamila Mrozek
2.10.2019, 10:30

Właściciele psów dobrze wiedzą, że każdą dłuższą wyprawę ze zwierzęciem trzeba dobrze zaplanować. Kluczową sprawą przy szukaniu hotelu albo pensjonatu z noclegami jest znalezienie takiego miejsca, w którym nie tylko turysta, ale i jego piesek będą się czuli komfortowo. Jedno z biur podróży ogłosiło niezwykły konkurs dla piesków i ich właścicieli! Szukają dwóch psich „furrfluencerów”, którzy wspólnie ze swoimi opiekunami będą przez rok testować miejsca noclegowe z oferty tej firmy turystycznej.

Na stronie brytyjskiej firmy Snaptrip ogłoszono konkurs dla podróżujących z pieskami. Wybrane 2 czworonogi będą na koszt Snaptrip przez 12 miesięcy podróżować po najpiękniejszych zakątkach Wielkiej Brytanii. Dodatkowo ich właściciele zarobią 15 tys. złotych za przygotowanie 10 recenzji z pobytu w podróży.

© snaptrip.com

Na stronie internetowej firmy Snaptrip znajdziemy informację, że oferuje ona 36 tys.domków do wynajęcia, które są szczególnie przyjazne turystom przyjeżdżającymi z pieskami. Już teraz wyszukiwanie takich miejsc na stronie Snaptripa jest bardzo proste, a może być jeszcze więcej miejsc idealnych na urlop z czworonogiem.

Firma Snaptrip ogłosiła nową ciekawą inicjatywę - „Furrfluencers”.

"Szukamy dwóch psów o doskonałym guście i dbałości o każdy szczegół, które wraz z właścicielami podróżować będą po naszych przyjaznym zwierzętom obiektach w takich miejscach jak: Kornwalia, Walia, Kraina Wielkich Jezior. Chcielibyśmy, by zostały przetestowane pod kątem przydatności dla psów" - ogłosił Snaptrip.

Zostanie „furrfluencerem” w projekcie Snaptripa może być wspaniałą przygodą zarówno dla psów jak i właścicieli. Zwycięzcy ogłoszonego przez firmę konkursu nie będą ponosili żadnych kosztów związanych z podróżą, zakwaterowaniem i wyżywieniem. Właściciele czworonogów mają jednak wobec Snaptripa pewien obowiązek.

W trakcie testowania kolejnych atrakcji podczas 12 miesięcznej podróży ich zadaniem jest dokumentowanie wyjazdu za pomocą zdjęć, przygotowywanie recenzji na co najmniej 500 słów z każdego miejsca, które odwiedzili razem z psem.

Recenzje powinny uwzględniać: przyjemność psa z pobytu, dostosowanie miejsca do psich potrzeb, dostęp do miejsc idealnych na spacery z pieskiem. Oczywiście nie może zabraknąć też ocen lokali gastronomicznych przyjaznych psom i ogrodów, gdzie bez przeszkód można się z nimi bawić.

Gotowe recenzje będą służyły udoskonaleniu oferty Snaptripa dedykowanej turystom z psami. Na Facebooku tej firmy możecie już oglądać kilka psich piękności, których właściciele wysłali ich aplikację na stanowisko „furrfluencera”.

© facebook.com/snaptrip.co.uk
© facebook.com/snaptrip.co.uk
© facebook.com/snaptrip.co.uk

Jakie cechy powinien posiadać idealny kandydat na „Furrfluencera”? Szukają 2 piesków: od 6 miesięcy do 3 lat i od 4 do 10 lat. Każdy z czworonogów powinien cieszyć się dobrym zdrowiem i doskonale czuć się przed kamerą.

Znasz kogoś kto ma psa i chciałby wyjechać na roczne wakacje? Podziel się z nim tym artykułem!