Fryzjer przywraca łysym mężczyznom bujne fryzury! Trudno zauważyć, że nie są naturalne

Fryzjer przywraca łysym mężczyznom bujne fryzury! Trudno zauważyć, że nie są naturalne

Dla wielu mężczyzn gęste włosy to atrybut witalności i męskiej urody. Bardzo trudno im pogodzić się z postępującym łysieniem skóry głowy. Często eksperymentują z różnymi metodami, byle tylko odzyskać bujną czuprynę. Co zrobić, gdy wszystko zawodzi?

Kamila Mrozek
24.10.2019, 16:10

Zobaczcie niezwykłe metamorfozy łysych facetów, którym z pasją pomaga pewien utalentowany stylista fryzur. Czy fryzura zrobiona z treski może być patentem na męskie łysienie? Zajrzyjcie do naszej galerii, a będziecie zachwyceni przemianami autorstwa tego fryzjera!

31-letni Phil Ring z Rhode Island nazywa siebie szalonym fryzjerem i stylistą w jednym.

Phil zdobył niezwykłą popularność dzięki innowacyjnemu zastosowaniu zamienników włosów. Pomaga facetom, którzy borykają się z łysieniem.

Zdolny fryzjer z Rhode Island używa specjalnych tresek "Hairskeen" z USA, które można nosić nawet kilka miesięcy. Phil przykleja sztuczne włosy czymś, co wygląda jak taśma dwustronna i klej do wykładzin. Rezultat takiego zabiegu jest wyjątkowy - fryzury wyglądają realistycznie i utrzymują się nawet do 6 miesięcy!

31-letni stylista fryzur chętnie pokazuje swoje przemiany za pomocą tresek Hairskeen w mediach społecznościowych i uczy klientów, jak w warunkach domowych dbać o nowe "włosy". Nic więc dziwnego, że stał się wpływowym influcencerem!

Phil jest nie tylko zdolny, ale ma ogromny dystans do siebie i lubi rozśmieszać ludzi. Pokazał swoim klientom, że sam poddał się "operacji" przyklejenia treski i przekształcenia jej w modną, męską fryzurę!

"Używane przeze mnie treski są trwałe, ale prawie niewidoczne. Rzadko się odklejają, to produkt o wysokiej jakości" - mówi Phil. Cały zabieg trwa 3 godziny i kosztuje około 130 zł. Tymczasem za inwazyjny przeszczep włosów zapłacimy minimum 3500 zł!

Klienci Phila są bardzo zadowoleni ze swoich nowych bujnych włosów i modnych, męskich fryzur. Zobaczcie sami, jak bardzo się zmienili dzięki innowacyjnej metodzie stosowanej przez przez stylistę Phila Ringa!

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

"Czuję ogromną satysfakcję, gdy klienci wracają do mnie i są podekscytowani, że widzieli się z kimś, a on nie poznał, iż noszą na głowie zamienniki włosów" - mówi Phil.

Fryzjer bardzo cieszy się, że łysi faceci przychodzą do niego przed randkami, to właśnie dzięki niemu odzyskują pewność siebie i znów czują się przystojni.

Co sądzicie o przemianach, jakim zdolny fryzjer poddaje swoich łysiejących klientów?