Geniusz w Kole Fortuny. Gracz dosłownie masakrował hasła!

Geniusz w Kole Fortuny. Gracz dosłownie masakrował hasła!

Koło Fortuny to jeden z najpopularniejszych teleturniejów na świecie. W Polsce emitowany jest od października 1992 r. Wiele osób z zapałem śledzi grę uczestników, którzy losują kwoty na tytułowym kole, dobierają litery i odgadują różnego rodzaju hasła.

Kamila Mrozek
5.11.2019, 14:45

Całkiem niedawno w Kole Fortuny wystąpił młody mężczyzna, o którym mówi się, że wręcz "zmasakrował hasła" i w piorunującym tempie poradził sobie z hasłami należącymi zarówno do rundy wstępnej, jak i tej finałowej. Zobaczcie sami grę Daniela Baranowskiego, a na pewno będziecie pod wrażeniem tego odcinka Koła Fortuny!

Teleturniej oparty jest na amerykańskim "Wheel of Fortune". Do Polski sprowadzili go Wojciech Pijanowski i Paweł Hańczakowski. Największą popularność program zyskał w latach 90. gdy prowadził go W. Pijanowski a hostessą była Magda Masny. Od niedawna możemy oglądać Koło Fortuny w nowej wersji: z Norbim i Izabellą Krzan

Swojego szczęścia w Kole Fortuny postanowił spróbować pewien młody przystojniak z Radomia, który obecnie mieszka w Warszawie - Daniel Baranowski.

Co wiemy o geniuszu z Koła Fortuny? Daniel Baranowski przyznał, że lubi grać w Scrabble. Z jego Facebooka wiadomo też, że jest zaręczony, z pasją studiuje filologię angielską, a także pracuje jako lektor w warszawskiej szkole języków obcych.

Obejrzyjcie odcinek Koła Fortuny z udziałem Daniela! Facet był skupiony na grze, precyzyjnie kręcił kołem, z rozmysłem dobierał litery i...bardzo sprawnie odgadywał hasła. Widać, że zamiłowanie do języków i gry w Scrabble pomogły mu w osiągnięciu takiego rezultatu.

Pod filmikiem z występem Daniela pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy są pod wrażeniem jego zdolności w szybkim odgadywaniu haseł, inni zarzucają, że "grał trochę sztywno". Są też i tacy, którzy chyba mu zazdroszczą, więc niezbyt przychylnie odnoszą się do udziału Daniela w telewizyjnym show. Oto wybrane z komentarzy odnoście jego udziału w Kole Fortuny:

Rozwaliło mnie jak na początku powiedział, że lubi grać w Scrabble, ale jego rodzina nie za bardzo, bo przegrał może z 5 razy XDD

Brawo, zdolny facet. Ktoś napisał, że jakiś bez emocji. Moim zdaniem był skupiony, nie dał się zagadywać, przyszedł wygrać, a nie na pogaduszki. Skromny, inteligenty i przystojny:) ogromne brawa:)

Mężczyzna nie głupi a do tego zadbany i oczywiście w komentarzach muszą go zawistni idioci obrażać, bo mężczyznami ich za to nazwać nie można 😉

Ogarnięty mądry inteligentny przystojniak.

Nie dość, że facet inteligentny, spokojny i opanowany to jeszcze do tego słodziutki 😍❤️

Mój nauczyciel od prywatnego ang gratki

Podstawili biorobota do telavivzora i testują czy ludzie się zorientują 😨🔥

Serdeczne gratki dla tego pana 👏👏👏👏i powodzenia w dalszych sukcesach😀😁😀😁😀😎😎

"Geniusz" z Koła Fortuny wygrał ostatecznie 31 600 zł, zestaw gier, galanterię skórzaną oraz rower.

Jak Wam się podobał występ Daniela?

Czy powinien wystąpić jeszcze w jakichś teleturniejach, gdzie liczy się skupienie i zdolności językowe?