Głośne rozstanie w Gogglebox! Mariusz i Jacek nie są już razem. Fani pary są zasmuceni!

Głośne rozstanie w Gogglebox! Mariusz i Jacek nie są już razem. Fani pary są zasmuceni!

Są jednymi z najpopularniejszych uczestników programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Teraz głośno jest o ich rozstaniu, a widzowie nie chcą słyszeć, że mogłoby ich zabraknąć. Czy Mariusz i Jacek odejdą z telewizji TTV?

Damian Bachnacki
10.12.2018, 18:20

Mariusz i Jacek – gwiazdy „Gogglebox. Przed telewizorem”

© Instagram/kozakma

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła to para do niedawna mieszkająca razem w Warszawie. Szerokiej publiczności są znani dzięki występom w popularnym programie TTV„Gogglebox. Przed telewizorem”. Do obsady show, w którym oglądają i komentują programy telewizyjne, dołączyli w 3. sezonie. Widzowie od razu ich pokochali za niebanalny humor, cięte riposty oraz ironię. I tak panowie co tydzień siadają na swojej kanapie i komentują tv już od 3 lat!

Rozstanie przed tysiącami Polaków

© Instagram/jacek.szawiola

Program stacji TTV ogląda ponad 500 tys. osób! Dlatego to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku „Gogglebox. Przed telewizorem” wzbudziło ogromne zainteresowanie i falę plotek. Bowiem Mariusz i Jacek ogłosili, że rozstają się i nie będą już razem mieszkać! Niestety, nie szczędzili sobie przy tym złośliwości i wzajemnych uwag, co nie spodobało się wielu widzom. Na Instagramie Mariusza Kozaka można było przeczytać wiele opinii od zaskoczonych fanów.

Niestety coraz trudniej się oglądało ciągłą krytykę ze strony Jacka. A tak go polubiłam :( Życzę wszystkiego dobrego i lepszej drugiej połówki (takiej, która doceni całego Mariusza) :) - to komentarz jednej z fanek duetu

Ciągłe docinki Jacka i podśmiewanie się z Ciebie... niesmaczne to było – kolejna komentująca również nie kryła negatywnej oceny zachowania Jacka

Dogadywali się w telewizji, ale nie w życiu prywatnym...

© Instagram/kozakma

Panowie wystąpili razem w prawie 100 odcinkach programu, zawsze z humorem komentując telewizyjne show. Wszystkim wydawało się, że tworzą oni równie zgrany duet poza kamerami... Jednak, pojawiły się plotki, że Mariusz i Jacek rozstali się już kilka miesięcy temu! Czemu więc ukrywali ten fakt przed widzami i zdecydowali się ujawnić sprawę dopiero teraz, kłócąc się na wizji? Tego żaden z nich nie komentuje na swoich kontach społecznościowych, mimo pojawiających się pytań od fanów.

Chcieli zostać celebrytami!

© Instagram/jacek.szawiola

Mariusz i Jacek nigdy nie kryli, że bardzo cieszą ich występy w telewizji i idąca za tym popularność. Więcej, mówili wprost, że ich celem jest zostanie celebrytami i opływanie w luksusach. Dziś mają po kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów na Instagramie i regularnie pojawiają się w bardzo popularnym programie TTV. Czas pokaże, który z telewizyjnego duetu będzie mógł liczyć na większe zainteresowanie ze strony mediów i większe grono fanów.

Czy zostaną w programie?

© Instagram/kozakma

Wraz z końcem występów w „Gogglebox. Przed telewizorem”, może skończyć się również popularność obu panów. Widzowie nie wyobrażają sobie show bez tej charyzmatycznej pary i w komentarzach na Instagramie często pada pytanie „Czy teraz odejdziecie z programu?”. Początkowo Mariusz informował, że będzie przychodził do Jacka, aby wspólnie oglądali telewizję i nagrywali kolejne odcinki show. Jednak później, w odpowiedzi na pytania fanów, zaczął podkreślać, że „zobaczymy”, czy panowie nie zrezygnują z występów. Widać, że teraz relacje między byłą parą nie są najlepsze, ale być możne uda się im wypracować koleżeństwo – na pewno najmocniej liczą na to widzowie!

Jeśli Mariusz i Jacek odejdą z programu, będziecie tęsknić?