Godlewska nauczyła się śpiewać?! Mnóstwo pozytywnych komentarzy pod jej nowym hitem!

Godlewska nauczyła się śpiewać?! Mnóstwo pozytywnych komentarzy pod jej nowym hitem!

Sióstr Godlewskich, czyli Małgorzaty i Moniki „Esmeraldy”, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Ich covery znanych piosenek, kolęd, czy hymnu Polski podbijały sieć, lecz bynajmniej nie ze względu na talenty wokalne... Obie kobiety fałszowały tak bardzo, że błyskawicznie dorobiły się rzeszy gorliwych hejterów! Pod ich filmikami próżno było szukać pozytywnych komentarzy, ale ostatnio stał się cud... Posłuchajcie sami!

Daria Łaptosz
17.07.2019, 18:33

Powrót Godlewskich?!

Niedawno starsza z duetu sióstr Godlewskich, Małgorzata, założyła swój kanał na YouTube. Wyraźnie widać, że od teraz śpiewa ona solo, nie towarzyszy jej już Monika „Esmeralda”! Od zawsze Godlewskie podkreślały, że śpiew to pasja jedynie Małgorzaty, która chciałaby zajmować się muzyką profesjonalnie – natomiast jej młodsza siostra występowała we wcześniejszych coverach tylko dla towarzystwa i dodania otuchy. Wygląda więc na to, że słowa o rozpoczęciu poważnej kariery muzycznej przez Małgorzatę nie były puste...

Godlewska zainaugurowała swój kanał na YouTube okropnym wykonaniem hymnu USA, z okazji 4 lipca! Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki i znów prosili, aby przestała „śpiewać”! Nic nie zapowiadało nagłego zwrotu akcji...

Wielka przemiana Małgorzaty Godlewskiej!

Kilka dni temu na niedawno stworzonym kanale YouTube, starsza z duetu Godlewskich wrzuciła swój nowy cover. Nietrudno się domyślić, czego spodziewali się internauci... znów miał być fałsz na fałszu, dziwne miny, tandetny makijaż i wyzywające stroje. I tu się wszyscy pomylili! Bowiem mimo że Małgorzata zmierzyła się z niełatwą polską piosenką „Być kobietą” - ma pod filmem więcej łapek w górę, niż w dół i mnóstwo pozytywnych komentarzy! To jest historyczne wydarzenie w świecie polskiego internetu – czy jesteśmy więc świadkami narodzin nowej gwiazdy muzyki?!

Nie wiadomo, jak Godlewska w tak krótkim czasie dokonała takiego progresu, ale teraz naprawdę przyjemnie słucha się jej głosu! Co równie zaskakujące, na plus zmienił się też jej wygląd – widzowie chwalą stroje i nową fryzurę!

Pod filmikiem można znaleźć bardzo pozytywne komentarze – tym razem hejterzy nie mają nic do roboty! To jedynie kilka przykładów:

Porównując do Hymnu USA, jest progres. Nie ma takiego otwierania ust, a stylizacje mega. Brawo

Ej dobra, przyznam, to jest pierwszy song, przy którym nie poczułem obrzydzenia czy zażenowania. Nawet dałem lajka. Tym razem nie będę hejtował. Niech to idzie w tę stronę.

Wreszcie wygląda jak człowiek i porządnie śpiewa. Już tak normalnie, nie jak glonojad. Podoba mi się to. Zmieniła się

Małgorzato, myślę że piosenki w takim stylu bardzo pasują do twojego głosu, więcej takich poproszę

Nieźle... jednak coś się udało zaśpiewać... da się słuchać :) Bez Esmeraldy w końcu coś się udało...

Jak oceniacie przemianę Małgorzaty Godlewskiej, da się już jej słuchać?