10-letnia Karolina uwielbia występować na ulicy. Większość przechodniów zatrzymuje się, żeby jej posłuchać.

10-letnia Karolina uwielbia występować na ulicy. Większość przechodniów zatrzymuje się, żeby jej posłuchać.

Karolina ma dopiero 10 lat, ale gra na skrzypcach niemal jak dorosły muzyk. Ta prześliczna i skromna dziewczynka uwielbia występować na ulicy, a jej ulubionym miejscem koncertowania jest promenada w Santa Monica.

Kamila Mrozek
25.06.2019, 15:19

Poznajcie postać wrażliwej i utalentowanej dziewczynki, która cieszy się ogromną popularnością na swoim kanale YouTube oraz na różnych portalach społecznościowych. Posłuchajcie też jak pięknie gra, a na pewno będziecie zszokowani jej muzykalnością!

W dniu 28 lipca 2018 r. na YouTube pojawił się filmik przedstawiający Karolinę Protsenko grającą cover "Despacito". Od tego momentu postępy muzyczne dziewczynki regularnie śledzą miliony internautów!

Pamiętasz siebie w wieku 10 lat? Karolina wygląda na miłą i spokojną dziewczynkę, ale różni się od większości dzieci w jej wieku. Marzy się jej kariera muzyczna i codziennie ciężko pracuje, by zrealizować swój cel.

Karolina urodziła się na Ukrainie, ale gdy miała 6 lat, przeprowadziła się wraz z rodzicami do USA.

Czy możecie uwierzyć, że w ciągu niespełna 2 lat Karolina zdobyła w internecie miliony fanów w ponad 50 krajach?

Dziewczynka uwielbia grę na skrzypcach. Chciałaby za pomocą swojej muzyki "przynieść innym odrobinę magii i wnieść inspiracji do codziennego życia". My jesteśmy urzeczeni jej występami...

Karolinie zdarza się koncertować na profesjonalnych scenach muzycznych, ale kocha grać na ulicach, promenadach i pomostach.

Na jej Facebooku i Instagramie możecie zobaczyć w jakich ciekawych miejscach występuje i co więcej posłuchać znakomitych wykonań popularnych przebojów.

Ta śliczna skrzypaczka przyznaje, że zebrane na ulicy pieniądze, chce przeznaczyć na naukę w jednej z najbardziej prestiżowych szkół muzycznych.

Co sprawia, że 10-latka stała się aż tak popularna? Dziewczynka wygrywa na skrzypcach melodie współczesnych piosenek, które kochają miliony. Jej interpretacje w połączeniu z klasycznym brzmieniem skrzypiec nadają utworom nowego stylu.

"Masz nie tylko talent muzyczny, ale też wyjątkową wrażliwość i piękną osobowość. Twoi rodzice powinni być z Ciebie bardzo dumni" - napisał jeden z fanów Karoliny.

"Wybierasz urocze piosenki, urocze są Twoje interpretacje muzyczne" - dodał inny wielbiciel talentu tej małej dziewczynki o rosyjskim pochodzeniu.

Rodzice wspierają swoją córeczkę, bardzo zależy im na tym, by harmonijnie się rozwijała i spełniała swoje muzyczne marzenia. Tutaj widzimy ją w towarzystwie taty Nikalay'a.

Karolina jest bardzo zżyta z tatusiem, chętnie dedykuje mu swoje pełne uczuć występy muzyczne.

Bardzo bliską relację Karolina ma również z mamą Ellą. Jak możecie zobaczyć i posłuchać na Instagramie dziewczynki, zdarza się jej koncertować wspólnie z rodzicielką.

W zeszłym roku na świat przyszedł braciszek Karoliny - Leo.

Widać, że młoda skrzypaczka ma wspaniałą, kochającą rodzinę, na którą zawsze może liczyć.

Karolina Protsenko wydała już swój własny album w lipcu 2018 roku. Nagrała 12 piosenek, np. "Fix You" Coldplay, "Let It Go" z filmu Disney’s Frozen oraz legendarną "Somewhere Over The Rainbow".

Naszym zdaniem Karolina gra coraz piękniej i ma zadatki na wielką gwiazdę!

Ciekawe, czy będzie koncertowała w tych wszystkich krajach, gdzie ma już rzesze swoich fanów?

Posłuchajcie występów tej młodej skrzypaczki! Prawda, że doskonale radzi sobie z tremą i ma charyzmę, jakiej może zazdrościć jej niejeden dorosły artysta?

W sieci można znaleźć też wywiady, których udzieliła młoda skrzypaczka. Dziewczynka wydaje się rezolutna, wesoła, a jednocześnie konsekwentna w dążeniu do celu.

Jednym z jej najbardziej pamiętnych występów był cover legendarnej piosenki Leonarda Cohena "Hallelujah". Ta piękna wersja została udostępniona w serwisie YouTube w lutym 2018 r. I otrzymała ponad 700 tys. wyświetleń!

A może wolicie posłuchać, jak Karolina gra melodie z najnowszych lisprzebojów?

Jak Wam się podobają występy tej małej skrzypaczki?

Czy Karolina ma szansę spełnić swoje marzenia o międzynarodowej karierze muzycznej?