Gwiazda wypuściła na rynek świeczkę o nazwie ”Pachnie jak moja wagina”!

Gwiazda wypuściła na rynek świeczkę o nazwie ”Pachnie jak moja wagina”!

Gwyneth Paltrow ma własny sklep internetowy, w którym bestsellerem stała się świeca do aromaterapii. Niby nic nadzwyczajnego, czy zaskakującego, jednak produkt ten posiada dość nietuzinkowy zapach…

Kinga Kwiecień
16.01.2020, 18:36

Amerykańska aktorka sprzedaje świecę, która ma odzwierciedlać zapach jej własnej waginy!

Gwyneth Paltrow już niejednokrotnie zasłynęła z dziwnych pomysłów na produkty, które można było zakupić w jej sklepie. Określana jest mianem najbardziej oderwanej od rzeczywistości gwiazdy Hollywood i to określenie naprawdę nie wzięło się znikąd.

Na stronie jej sklepu internetowego można znaleźć rzeczy, których nikt nigdy nie nazwie potrzebnymi. Są to zupełnie zbędne bibeloty, które mogą posłużyć wyłącznie za zabawny prezent i to kupiony pod wpływem impulsu. Co więcej, produkty oferowane przez gwiazdę nie należą do przystępnych cenowo.

Duży szum wśród internautów zrobiło swego czasu dildo za 15 tysięcy dolarów. W obliczu nowego pomysłu aktorki, dildo kosztujące fortunę okazuje się zupełnie normalnym i przyziemnym przedmiotem.

W sklepie pojawiały się także takie produkty, jak choćby sok z księżycowego pyłu, który rzekomo podnosi libido.

Innym niebanalnym pomysłem były jadeitowe jajka waginalne, regulujące gospodarkę hormonalną. Okazało się oczywiście, że produkt wcale nie ma właściwości, o których zapewniała aktorka. Według lekarzy była to totalna bzdura, a dla Gwyneth Paltrow wyniknęło z tego sporo problemów!

„PACHNIE JAK MOJA WAGINA” - właśnie taka nazwa widnieje na świecy, którą możemy dostać w sklepie internetowym przedsiębiorczej gwiazdy.

Wydawałoby się, że nikt nie chciałby zażywać relaksu przy tlącym się knocie spod którego wydobywa się tak nietypowy zapach. Nic bardziej mylnego!

Produkt pachnący waginą okazał się strzałem w dziesiątkę! Natychmiast stał się bestsellerem i został wyprzedany co do sztuki.

Sami nie mieliśmy wątpliwej przyjemności poczuć zapachu świecy, jednak doszły nas słuchy, że popularność produktu wcale nie jest zasługą uwodzicielskiej woni. Ogromną rolę odegrała tu ekstrawagancka nazwa, która odbija się echem wszędzie, gdzie zostanie wypowiedziana.

Świeca jest produktem niszowej marki Heretic, która już wcześniej mogła poszczycić się osobliwymi nazwami zapachów, kierowanymi głównie do nonkonformistów. W ich asortymencie można znaleźć miedzy innymi flakoniki perfum Florgasm, czy Holi Water.

Czym tak naprawdę pachnie świeca waginalna? Łączy w sobie nuty geranium, bergamotki i drzewa cedrowego przełamanego różą damasceńską i nasionami piżmianu.

Gwyneth jest także prekursorką czyszczenia miejsc intymnych parą wodną. Już od dłuższego czasu temat waginy był dla niej czymś pociągającym i czymś, na czym można zbić fortunę.

Jaki jest wasz stosunek do pomysłów Gwyneth Paltrow? Ciekawi was zapach jej świecy?