Oni już podbili serca jurorów II edycji polskiego "The Voice Kids"!

Oni już podbili serca jurorów II edycji polskiego "The Voice Kids"!

Wraz z rozpoczęciem roku 2019 na antenie TVP możemy oglądać II edycję polskiej wersji "The Voice Kids". Na razie w programie można posłuchać przesłuchać w ciemno, ale występy dzieciaków już teraz podbijają serca jurorów oraz zyskują niemałą popularność wśród widzów TVP i internautów. Przekonajcie się, kto z małych kandydatów do tytułu "The Voice Kids" jak dotąd zdobył największą popularność.

Kamila Mrozek
6.01.2019, 16:08

Premierowy odcinek "The Voice Kids" pokazano na antenie TVP 1 stycznia, zaś kolejny można było oglądać wczoraj. Już po obejrzeniu tych dwóch odcinków można mieć pewność, że dzieciaki biorące udział w castingach mają niesamowity talent jurorom bardzo trudno będzie ocenić, kto powinien dostać się do kolejnych etapów muzycznego show. Oglądacie program ""The Voice Kids""? Jeśli nie mieliście okazji widzieć pierwszych odcinków, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł. Tym, którzy je widzieli, też będzie przyjemnie raz jeszcze wysłuchać niesamowitych "wykonów" tych utalentowanych malców!

W II edycji popularnego show TVP2 jurorami a zarazem trenerami drużyn są Baron&Tomson, Dawid Kwiatkowski oraz debiutująca w nowej roli, Cleo, "Słowianka"znana głównie z dawnej współpracy z Donatatem.

Dzieciaki początkowo najchętniej szły do drużyn chłopaków z Afromental albo Dawida Kwiatkowskiego, ale już we wczorajszym odcinku dało się zauważyć, że sympatyczna Cleo powoli się "rozkręca" i swoją pozytywną energią zdobywa serca dzieciaków występujących w przesłuchaniach w ciemno.

Jak czuje się w programie nowa jurorka? Cleo przyznaje, że nie spodziewała się, iż dzieciaki zgłaszające się do muzycznego show są tak bardzo utalentowane.

Piosenkarka dodaje też, że pozostali jurorzy traktują ją przyjaźnie i dobrze się czuje w ich towarzystwie:

Chłopaki są dla mnie jak bracia. Czuję się zaopiekowana.

Zdaniem Dawida Kwiatkowskiego obecność Cleo w gronie jurorów stwarza przyjemną, zróżnicowaną atmosferę i dobrze wpływa na niego samego oraz chłopaków z Afromental:

My jesteśmy takimi wariatami. Szalejemy, skaczemy po tych krzesłach, a Cleo nas uspokaja. Wprowadza delikatność. Też potrafi "ryknąć", ale jednak dodaje nam spokoju - zdradzał Dawid Kwiatkowski w jednym z wywiadów.

Wam też podoba się Cleo w roli nowej jurorki tego programu?

Jedną z największych sensacji pierwszego odcinka pokazującego przesłuchania w ciemno był wzruszający występ 10-letniej Niny Kicińskiej.

Ta delikatna, eteryczna blondyneczka pięknie zaśpiewała utwór "Naprawdę Chcę" z filmu pt. "Mała syrenka". Wykonanie dziewczynki spodobało się wszystkim jurorom, którzy oczywiście odwrócili swoje fotele. Nina wybrała drużynę Dawida.

Zastanawiacie się, co jeszcze oprócz śpiewania lubi robić ta urocza dziewczynka? Nina uwielbia czytać książki, rowiązywać zadania matematyczne, brać udział w konkursach ortograficznych a nawet grać w koszykówkę. Trzymamy mocno kciuki za zdolną wokalistkę i jesteśmy ciekawi, co Nina zaśpiewa w kolejnym etapie programu "The Voice Kids".

Zachwyt jurorów wzbudził również 10-letni Oliwier Szot z Nowosielca swoim czystym i wdzięcznym wykonaniem piosenki "Ulepimy dziś bałwana" z musicalu pt. "Kraina Lodu".

Oliwierek jest najmłodszym uczestnikiem tej edycji programu. Chłopczyk odziedziczył talent do śpiewania po mamie. Jego marzeniem jest to, żeby zostać śpiewającym aktorem. Zdolny mały wokalista lubi też jeździć na hulajnodze i lepić z plasteliny. Podczas przesłuchań w ciemno Oliwier "roztopił" serca wszystkich jurorów. Chłopiec wybrał drużynę Dawida.

Was też tak bardzo wzruszyło wykonanie piosenki przez Oliwierka?

W drugim odcinku "The Voice Kids" świetnie zaprezentowały się także starsze dzieciaki - między innymi skromna 14-latka Julia Drożdżyńska, która brawurowo wykonała trudny utwór Whitney Houston pt. "One Moment In Time".

Julia jest skromną i nieśmiałą nastolatką, ale kiedy śpiewa wstępuje w nią niezwykła energia i jak na prawdziwą divę przystało ma potężny, piękny głos. Warto wiedzieć, że dziewczynka swoje zamiłowania do muzyki rozwija także w orkiestrze dętej, gdzie gra na trąbce. Występ Julii odwrócił krzesła wszystkich jurorów, ale dziewczynka postanowiła wybrać drużynę Dawida.

Ogromne wrażenie na jurorach zrobiła także żywiołowa dziewczynka o anielskim głosie - Lena Marzec, która zaśpiewała piosenkę "Nobody's Perfect" Jessie J.

Lena oprócz talentu do śpiewania jest także bardzo wysportowana i uczy się w IV klasie szkoły sportowej, gdzie trenuje szermierkę, judo, taekwondo i akrobatykę. Dziewczynka wzbudziła zachwyt u wszystkich jurorów, ale zdecydowała się wybrać drużynę Tomsona i Barona. Ciekawe, co mała wokalistka zaśpiewa w kolejnym etapie programu? Będziecie jej kibicować?

Kolejne odcinki popularnego muzycznego show można będzie oglądać w soboty o godz. 20:05.

Ciekawe, kto z małych wokalistów pójdzie w ślady Roksany Węgiel i wygra nową edycję "The Voice Kids"?

Oglądacie ten program? Macie w nim swoich faworytów? Który z jurorów Waszym zdaniem najlepiej sprawdzi się w trenowaniu dziecięcych głosików?