"Królowa życia" jest już po ślubie. Zobacz zdjęcia z jej bajkowej uroczystości!

"Królowa życia" jest już po ślubie. Zobacz zdjęcia z jej bajkowej uroczystości!

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak znani z show TTV 13 lipca br. wzięli ślub! Para z "Królowych życia" zrobiła na gościach weselnych ogromne wrażenie. Koniecznie zobaczcie fotki z tej bajkowej uroczystości!

Kamila Mrozek
16.07.2019, 00:54

Iza i Patryk znani z 4. sezonu "Królowych życia" po kilkunastu latach związku, wreszcie postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Uroczystość ich bajkowych zaślubin odbyła się 13 lipca 2019 r. w kościele św. Jadwigi i Jakuba Apostoła w Lusowie. Wśród gości weselnych oprócz rodziny i przyjaciół nie mogło zabraknąć wiernych fanów popularnej pary z "Królowych życia".

"Królowe życia" to program rozrywkowy emitowany na antenie TTV. Jego bohaterowie są znani z tego, że wiodą wystawne życie i chętnie pokazują to w telewizyjnym show. Izabela Macudzińska to jedna z najbardziej lubianych przez widzów bohaterka tego programu. Występowała w nim razem z narzeczonym Patrykiem i córką Elizą.

Iza Macudzińska to bizneswoman z Poznania, która czuje się spełniona także w życiu osobistym. Na fotce poniżej możecie zobaczyć ją w towarzystwie Patryka Borowiaka, który niedawno został jej mężem.

Iza zawsze marzyła o zjawiskowej sukni ślubnej. Na antenie TTV można było oglądać, jak celebrytka szykowała się na wyjątkowy dzień w swoim życiu...

Panna młoda wystąpiła w efektownej sukni ślubnej, która doskonale podkreśliła jej zgrabną sylwetkę.

Goście byli oczarowani wyglądem Izy, która w dniu ślubu wyglądała niczym księżniczka! Oczywiście na tak wystawnej uroczystości nie mogło zabraknąć bajkowej karety z białymi końmi.

Trzeba przyznać, że Iza w dniu ślubu wyglądała bardzo dostojnie. Ważną rolę odegrała też pięknie ubrana córeczka pary - Eliza, której przypadło w udziale trzymanie ślubnych obrączek.

© ttv.pl

Jak Wam się podoba "Królowa życia" w dniu swojego wymarzonego ślubu? Naszym zdaniem wyglądała naprawdę pięknie, a Patryk wystrojony w garnitur ze złotymi haftami prezentował się równie elegancko...

© ttv.pl

Przygotowania do ślubu Izy i Patryka trwały kilka miesięcy! Para bardzo chciała mieć wystawne, pełne blichtru wesele, które wzbudzi zachwyt wszystkich zaproszonych gości.

Iza miała oczywiście długi welon i diadem. Czy "królowa" wyglądała w dniu swojego ślubu tak, jak to sobie wymarzyła jeszcze jako mała dziewczynka?

Izabela poszła do ołtarza w eleganckiej sukni o kroju syrenki. Oczywiście towarzyszył jej ukochany tata.

Uzupełnieniem diademu były również szykowne kolczyki panny młodej. Twarz Izy nawet tajemniczo ukryta pod zwiewnym welonem promieniała szczęściem w dniu ślubu.

Szczegóły ceremonii ślubnej Izy i Patryka możecie obejrzeć na jej Instagramie. Nie zabrakło nawet zabawnej fotki z księdzem, któy udzielał tej parze ślubu.

Iza w trakcie wesela przebrała się w złotą suknię wysadzaną kryształkami. W tym stroju wyglądała jak prawdziwa gwiazda!

Sala weselna u Izy i Patryka była urządzona z dużym przepychem.

© party.pl

Goście byli pod wrażeniem oryginalnego wystroju sali weselnej. Purpurowe obrusy i nakrycia, złote krzesła i zastawa stołowa. Do tego egzotyczne kwiaty przywodzące na myśl rajskie wyspy. Tak, taki przepych zdecydowanie pasował do pary, która kocha wystawne życie!

© popularne.pl

Składamy młodej parze wszystkiego najlepszego i życzymy im iście królewskiego życia!

Śledziliście losy Izy i Patryka na antenie TTV?

Jak Wam się podobają fotki ze ślubu "Królowej życia"? Czy Iza wyglądała faktycznie zjawiskowo a wystrój jej sali weselnej mógł zaskakiwać swoim przepychem?