Jak Hardkorowy Koksu wyglądał w młodości? Zobaczcie Roberta Burneikę, gdy miał 16 lat!

Jak Hardkorowy Koksu wyglądał w młodości? Zobaczcie Roberta Burneikę, gdy miał 16 lat!

Jest zawodnikiem MMA i kulturystą, współtwórcą oraz bohaterem filmów, które zachęcają innych do uprawiania kulturustyki. Nazywa się Robert Burneika, ale większość z nas kojarzy go jako "Hardkorowego Koksu".

Kamila Mrozek
3.11.2019, 15:21

Zastanawialiście się, jak wyglądał dawniej ten muskularny Litwin? Niektórzy twierdzą, że trudno go rozpoznać na pewnym zdjęciu z młodości...

41-letni Robert Burneika od dawna jest w naszym kraju osobą bardzo rozpoznawalną.

Młodzież chętnie powtarza jego powiedzonka: "nie ma lipy" i "stejki", dorośli podziwiają "Hardkorowego Koksu", który prywatnie wydaje się być bardzo sympatycznym i uczuciowym facetem.

Litewski kulturysta chętnie pokazuje w mediach społecznościowych swoje wysportowane, umięśnione ciało. Mężczyzna nie ukrywa, że odkąd pamięta, poświęcał dużo czasu na treningi sportowe.

"To taki dzik byłem z takimi gaciami, jak 16 lat miałem :)" - tak Hardkorowy Koksu podpisał swoje unikatowe zdjęcie z przeszłości, które opublikował na Facebooku. Widać, że już jako nastolatek miał imponującą muskulaturę.

Robert jeszcze jakiś czas temu niechętnie opowiadał swoim życiu osobistym. Wiadomo jednak, że po 10 latach rozstał się z żoną Katarzyną i dziś jego partnerką jest 21-letnia brunetka Kaja.

Na początku lipca tego roku Robert pochwalił się, że już niedługo zostanie tatą. Kilka dni temu przyszła na świat jego upragniona córeczka. Zobaczcie, jak Hardkorowy Koksu radził sobie ze stresem podczas porodu ukochanej Kai...

Jak Wam się podoba Burneika w roli świeżo upieczonego tatusia?

Prawda, że taki mocarny facet z małą kruszynką na rękach wygląda uroczo?

Życzymy Robertowi i jego partnerce pociechy z córeczki. Może Hardkorowy Koksu zechce co jakiś czas pokazywać się w mediach społecznościowych ze swoją pociechą?

Co sądzicie o przemianie Burneiki? Faktycznie trudno go rozpoznać na zdjęciu z czasów, gdy był 16-letnim "dzikiem";) ?

© Facebook/Official Robert Burneika