Jako 23-latek został ojcem i... dziadkiem

Jako 23-latek został ojcem i... dziadkiem

Widoczny na zdjęciach młody mężczyzna jeszcze jakiś czas temu był zwykłym studentem, który raczej nie myślał o troskach związanych z dorosłym, odpowiedzialnym życiem. Przez jedną wiadomość otrzymaną na Facebooku od nowej znajomej jego los odmienił się o 180 stopni.

Kamila Mrozek
23.07.2019, 00:40

Jego historia wzrusza miliony internautów z różnych stron świata, ale on sam nie widzi nic nadzwyczajnego w tym, że stanął na wysokości zadania i nieoczekiwanie został ojcem i dziadkiem. Poznajcie historię Tommy'ego Connolly. Będziecie pod wrażeniem jego odpowiedzialnej decyzji!

Tommy Connolly pochodzi z USA. Jeszcze do niedawna był studentem, który chętnie imprezował z przyjaciółmi a w wolnym czasie trenował biegi.

Życie Tommy'ego zmieniło się diametralnie 3 lata temu.

Pewnego dnia na Facebooku Tommy'ego pojawiła się pełna rozpaczy wiadomość od jego 17-letniej kuzynki. Dziewczyna została wyrzucona ze szkoły, walczyła z uzależnieniem, wreszcie zaszła w nieplanowaną ciążę...

© fakt.pl

Tommy nie pozwolił, by ciężarna kuzynka znalazła się na ulicy bez środków do życia. Zaczął pracować na cały etat, przyjął dziewczynę po swój dach i oficjalnie ją adoptował. 6 dni później jego "przyszywana" córka urodziła synka o imieniu Joshua.

Tommy nie żałuje podjętej przez siebie decyzji, stał się bardziej odpowiedzialny, zależy mu na tym, by córka i wnuk byli z nim szczęśliwi.

Na początku, kiedy Joshua przyszedł na świat, nie byłem z nim emocjonalnie związany, ale mimo to jak najlepiej starałem się pomagać przy opiece nad nim. Wszystko zmieniło się po kilku dniach. Dbam teraz o moją rodzinę i choć może to brzmieć dziwnie, czuję się jak ojciec oraz dziadek - wyznał Tommy w jednym z wywiadów.

Młody dziadek chętnie opiekuje się swoim wnuczkiem, cieszy się, że adoptując kuzynkę mógł uratować aż dwa istnienia.

© fakt.pl

Nie chciałem, aby to, czego dokonałem, było uważane za coś wyjątkowego. Fajnie, gdyby to była normą wśród ludzi. Dużo osób do nas pisało i gratulowało nam decyzji i tego, że razem dajemy sobie radę. Nie mogę uwierzyć, ile dziewczyn było wcześniej w podobnej sytuacji i nikt im nie pomógł … Jednego dnia zostałem ojcem i dziadkiem zarazem! Adoptowałem moją kuzynkę, która urodziła mi wnuka. To szaleństwo, prawda?- pyta przewrotnie Tommy.

Joshua jest oczkiem w głowie swojego dziadka. Dziś maluszek ma już 3 latka i widać, że czuje się bardzo dobrze w domu Tommy'ego.

© popularne.pl

Czy 23-letni student zachował się właściwie?

Słyszeliście może kiedyś o równie młodym dziadku?